Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
leniak jeszcze nie skomentowal? spi, czy cos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paru typów chcało zrobić happening plakatowy na miescie, a wy demonizujecie. Co ten napis ma wspólnego z zatrzymanymi ? :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybiórcza, a za nią Sztandar Ludu zapomniały dodać, że autorzy napisu podpisali się "to my antysemici ścigani bardzo". W każdym innym wypadku byłaby  to nieuczciwość  dziennikarska, a przecież dziennikarze tych gazet są baaaardzo uczciwi...... :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny Policjant... nie dość że przydzielili Go do prowadzenia tak niegroźnej społecznie sprawy, to jeszcze po wszystkim Jego Kumple z wydziału prowokacje zrobili... ale to chyba specjalność naszej policji politycznej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieranie antysemityzmu, zastarszanie ludzi to są nie grozne spolecznie sprawy???? no jezeli w takim karaju zyjemy to mamy szanse na nowe niemce nazistowskie , do tej pory bylam ostrozna w ocenie sytuacji teraz nabieram przekonania ze jednak bez winy nie sa ci "biedni : panowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powołać komisję Macierowicza,on to wyjaśni ha ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniak jeszcze nie skomentowal? spi, czy cos?  spałem a teraz komentuję tak oto: "   Napiszę wam - o kompromitacji lub prowokacji Pawła Reszki   Przemek Leniak  • 31.01.14, 08:53:33 jak widzicie komentowałem ten artykuł już wczoraj robiłem to z komputera stacjonarnego (to jest bardzo istotne w całej sprawie) wieczorem wyłączyłem komputer stacjonarny bo ieliśmy z Żoną obejrzeć "Powrót do przyszłości III" na TVP2 (tytuł filmu i kanał nie są istotne) - film miał się rozpocząć o 20:40 (to znów jest istotne) ponieważ mam tablet to wziąłem go ze sobą żeby sobie jeszcze pozerkać na ten tekst w kurierze nie korzystam z kurierowej aplikacji na androida tylko z Opery mini (być może istotne) właczam i patrzę i... dzwonię natychmiast do redaktor z którą wcześniej tego samego dnia rozmawiałem przez telefon okazało się bowiem że na urządzeniu mobilnym doskonale widać pełne imię i nazwisko policjanta o którym jest tekst dlaczego tak było - cóż to kwestie techniczne w każdym razie reakcja Kuriera jest błyskawiczna w tej chwili zjawisko które opisałem - a które chyba pierwsza w komentarzach zauważyła folkatka już na kurierze nie występuje ... byłem mocno zdenerwowany - ale przypomniałem sobie że przecie oryginalny tekst Reszki znajduje się na Gazeta.pl zaglądam - dalej na tym tablecie - to samo jest co było w Kurierze dzwonię do redakcji Gazety - rozmawiam z człowiekiem - mówi on że się skontaktuje z informatykiem myślę sobie ok zachowłem się jak było trzeba ale kurdę jak nie zrobię zrzutów ekranu to przecie powiedzą zaraz że to ja mam coś wspólnego z tym napisem nie umiem robić zrzutów na tablecie... zapisuję zatem inaczej ... oglądamy flm - jednen potem drugi w nocy zaglądam do tabletu i widzę że to co niby zapisałem jest niewidoczne - czyli nie mam dowodu panikuję... ale cóż kładę się spać bo cóż zrobię - rano będzie u mnie policja - będziemy wyjaśniać na świadków z redakcji - przyznaję nie liczę bo bez jaj - oni nie zeznają prawdy w mojej sprawie - tak czuję w nocy mam dziwne sny o areszcie sledczym ale wstaję dziś rano - właczam stacjonarny komputer i co widzę na stronie gazety GwL zjawisko o którym informowałem w nocy redakcje jest widoczne nadal robię więc zrzut ekranu i piszę tego posta ... wiem że w tej chwili nazwisko członka specgrupy policji do spraw mafii plakatowej staje się jawne jednak proszę wybaczyć - nie tylko Przemek Leniak ma oczy... redakcja gazet wie o problemie od wczoraj o godzinie 20 i widać nie uważa za istotne zareagować tak jak Kurier... czy to jest świadome działanie czy zaniedbanie to inna sprawa - sami to oceńcie pozdrawiam       Nowicki znowu powie że pisząc o tej sprasawie robię za celebrytę     Przemek Leniak  • 31.01.14, 09:13:22 niech sobie mówi - kij mu w ... (wiecie gdzie) ale myślę że trzeba pisać skoro Paweł Reszka uważa że groźni neonaziści - przecie zdaje się aresztowano niedawno grupę przestępczą czyli mafię- grożą policjantowi który mieszka w pobliżu napisu widocznego na fotografii to wydaje się że powinien zadbać o to by nazwisko i imię tego policjanta nie było widoczne przecie coś mu może grozić ... ok mafii nie ma - wszyscy to doskonale wiemy - nawet Reszka ale i tak pisanie o tym gdzie mieszka funkcjonariusz którego nazwisko i imię (w tej kolejności) są widoczne na stronie głównej GwL zakrawa na nie wiem na co na metody antify??? Reszka nie podał dokładnego adresu policjanta ale ustalenie tego nikomu nie sprawi trudności - o ile ktokolwiek będzie tym zainteresowany i nie może się Reszka bronić ze nie wiedział bo ja do redakcji dzwoniłem wczoraj ok 20:30 i o tym mówiłem a nazwisko i imię widać jeszcze dziś funkcjonariusz kryminalistyczny - zajmuje sie nie tylko sprawą mafii plakatowej ma do czynienia również z prawdziwymi przestępcami Reszka wydał go im na tacy tu chyba nie tylko o wstydzie powinna być mowa jak się komentarz podoba?
Ostatnio edytowany 31 stycznia 2014 r. o 09:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nacjonaliści na Ukrainie dymią,to cacy ,a jak w POlsce beee.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powołać komisję Macierowicza,on to wyjaśni ha ha ha ha
Ale masz w tej głowie !!  jak  baran w torbie !!!  że też jeszcze chodzą tacy po ziemi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawostka. "Neonaziści" siedzą w areszcie, kontakt z adwokatem mają utrudniony (w towarzystwie policji) a mimo to piszą na blokach. Autorzy z gazety lubelskiej mają bujną fantazję że wiążą te 2 sprawy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...