Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zdenerwował się bardzo ba matka na niego nakrzyczała ...i wtedy ją zabił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacofany kraj!! w Norwegii dopiero po 72 morderstwie sąd zastanawia się nad wyrokiem 21 lub 20 lat resocjalizacji w luxusowym więzieniu. Ubiegamy się o standardy EU więc taki czyn zresztą, sprowokowany przez ofiarę, w postępowej europie, najwyżej 100zł mandatu będzie humanitarnie i europejsko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja bardzo przykra. Ale przynajmniej sąsiedzi z czystym sumieniem będą mogli powiedzieć że awantur nie słyszeli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na przesłuchaniu się przyznał.........Jak mógł się przyznać na przesłuchaniu skoro był głuchoniemy??.Pffffffffff.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grozi mu dożywocie? Dlaczego za zabójstwo dziecka, lub człowieka w średnim wieku dostaje się 25 lat a za zabicie "staruszki" dożywocie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek napisał:
Na przesłuchaniu się przyznał.........Jak mógł się przyznać na przesłuchaniu skoro był głuchoniemy??.Pffffffffff.
A czy słyszałeś może kiedykolwiek o języku migowym i instytucji tłumacza przysiegłego?? Litosci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne... przeciez głuchoniemy przyniusł kartke ze babcia zabita = nazwisko tej osoby.. jak dla mnie to zrozumiałe cze głucha osoba chciała przekazac informacje ze nie zyje osoba... ciekawi mnie tylko jak sie dogadali... i czego tu nie rozumiem... babcia czy matka zabita tego głuchego.. zbyt mało informacji.. jak dla mnie pomieszane to wszystko... wiadomo ze na komendzie policyjnej nikt niezna j. migowego bo krzywo sie patrza a nastepnie wymyslaja ze tak moze byc i sie zdarzyc..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...