Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napisz list, stań w ich obronie. Do czwartku trwa Maraton Pisania Listów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 grudnia 2019 r. o 10:15 Powrót do artykułu
Ja piszę list w obronie Kowalczyka. Każdy człowiek na świecie ma prawo pomagać innym znaleźć swój dom, swoją działkę lub swój wieżowiec. Kowalczyk to anioł. Umożliwiał niewielu osobom, posiadanie wielkich majątków. Nie zasłużył na karę. Spójrz na siebie. Pomogłeś kiedyś develomafii? Pewnie nigdy. Więc jakim prawem osądzasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i mój partner bardzo się martwimy o los społeczności żydowskiej, o osobozwierzęta i emigrantów. Martwimy się też o los wszystkich afroafrykańczyków i islamoosób które mieszkają i wzbogacają ten kraj. Żydzie, osobozwierzęciu, emigrancie i islamoosobo! KOCHAMY WAS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury, tego papieru na to szkoda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja se napisze list do Świętego Mikołaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz Waluś, aktualnie przebywa w więzieniu w RPA. Nikt nie przejmuje się jego losem. Za co siedzi? Za odstrzelenie Chrisa Haniego, południowoafrykańskiego komucha, który zasłynął z palenia ludzi żywcem. Taki południowoafrykański Neron. Poniżej link: ***s://***pch24.pl/janusz-walus--sladem-wykletych,50741,i.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniała akcja dla mądrych, wrażliwych ludzi. Karaluchy jak zwykle najbardziej aktywne w komentarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
intro (krp hau hau) JOŁ MŁODY WILK ZAPRASZAM KAŻDA RASA PSA TO  JEST TO DEDYKUJE TYM WSZYSTKIM MOIM OCZYWIŚCIE PSOM  NASZYM TAK ZWANE PRZYJACIELE ŻYCIA PIESKÓW OTO MOI NAJLEPSI PRZYJACIELE I NO KURCZE NIECH TAK ZOSTANIE DO KOŃCA MOJEGO PSIEGO ŻYCIA I TEŻ TAK WŁAŚNIE MUSI BYĆ ZROZUMTA TO W KOŃCU TO JA MŁODY WILCZEK I WEZCIE SIĘ WGARŚĆ I POSŁUCHAJCIE TĄ MOJĄ PŁYTĘ KAŻDA RASA PSA JA WIEM COŚ O TYM BO WY TEŻ MUSICIE WIEDZIEĆ COŚ O TYM WY PSIE NAJLEPSIE JA TO JA A WY TO WY I KAŻDA RASA PSA MUSICIE POSŁUCHAĆ TEN JUŻ TĄ PŁYTE TAK WŁAŚNIE CZŁOWIEKU JUŻ NAJLEPSZY FACET TAK WŁAŚNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cenny psiak CENNY PSIAK JUŻ NIE ROZUMIE ŻE ON SIĘ NADAJE DO ADOPCJI ALBO DO KUPNA TEN OTO PSIAK JEST CENNY PONAD WSZYSTKO NIŻ JAKIEŚ TAM MILION DOLARÓW ALBO  GÓRA ZŁOTA ALBO NIŻ MIAŁ SIĘ SKOŃCZYĆ ŚWIAT TEN OTO PIESEK MUSI BYĆ CENNY I KIEDYŚ MOŻE GO ADOPTUJE ALBO KUPIE I TAK OTO PSIAK BĘDZIE DOMOWY TEGO MIEJSCA NIGDY NIE ODDAM NIKOMU TEGO PSIAKA BO BĘDZIE MÓJ MÓJ I JESZCZE RAZ DO CHOLERY MÓJ TEN CENNIAK JUŻ SIĘ PRZYZWYCZAIŁ I JUŻ TAK OTO BĘDZIE TAK BĘDZIE CENNY PSIAK TO TAK MAM DLA NIEGO TAKĄ WIADOMOŚĆ DZIŚ JUŻ JESTEM DLA NIEGO WIERNY BEZ PRZERWY CENNY PSIAK TO TAK JA SIĘ NIE NADAJE RODZINA WIE TEN CENNY PSIAK CHCE WYJŚĆ Z BOKSU TYLE CZASU SIĘ ZNIECHĘCAM DO TEGO  ŻEBY MIEĆ PIESKA W KOŃCU DO CHOLERY TAKI CENNY TEN JEST PIESEK I BĘDZIE CENNY JA TO JUŻ WIEM 2014 OD TEGO ROKU WŁAŚNIE ŻE WIEM ŻE JEST CENNY A CENNE PIESKI NIE MAJĄ DUSZY ALE ZA TO JA WIEM ŻE SIĘ CENIĄ ZA NAJLEPSZĄ CENE NAPRZYKŁAD SIĘ KUPI Z OLX PSIAKA ZA CENE 2000 ZŁ A NAWET 3000 ZŁ I JEST JESZCZE JEST JEST  ZA DARMO ALE TRZEBA SIĘ ZADZWONIĆ I UMÓWIĆ SIĘ CENIĄ TE SIĘ ZAWSZE PIESKI CENNY PSIAK TO TAK MAM DLA NIEGO TAKĄ WIADOMOŚĆ DZIŚ JUŻ JESTEM DLA NIEGO WIERNY BEZ PRZERWY CENNY PSIAK TO TAK JA SIĘ NIE NADAJE RODZINA WIE TEN CENNY PSIAK CHCE WYJŚĆ Z BOKSU CENNY PSIAK TO TAK MAM DLA NIEGO TAKĄ WIADOMOŚĆ DZIŚ JUŻ JESTEM DLA NIEGO WIERNY BEZ PRZERWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hasło mojego psiaka HASŁO MOJEGO PSIAKA TO IDEALNE HASŁO KTÓRE JEST KLUCZEM DO PRZYJAZNI WBIJAJ WSZYSTKIE KODY I KOMBINUJ JAK TU SIĘ PRZYJAZNIĆ BO TO NIE WIELKA STRATA NA PRZYJACIELSTWO TYLE RAZY SIĘ POWTARZA ŻE NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST PIES A HASŁO DLA TEGO PSA MUSISZ MIEĆ TAJNE JAK Z TEGO FILMU PSY I KOTY HASŁO  JAK ODGADNIESZ BĘDZIESZ PRZECHODZIŁ NA DRUGI ROZDZIAŁ PRZYJACIEL PSI OKEJ NIESTETY JUŻ TEN ROZDZIAŁ MAMY DLA SAMYCH PRZYJACIÓŁ PIESKÓW JEDYNIE CO JUŻ TYCH ROZDZIAŁÓW 12 HASŁO MOJEGO PSIAKA TO ŻADNA DRAKA JAKAŚ MOJE SERCE WIE ŻE MUSISZ ODDAĆ SIĘ TYM PRZYJACIOŁOM MOIM NAJLEPSZYM PRZYJACIOŁOM TE OTO PIESKI NIESTETY MAJĄ JUŻ HASŁO I NIE ZGASŁO HASEŁKO ŻE SIĘ TAK WYRAŻE BŻMI DLA TEGO PSIAKA JUŻ MOJEGO W SWYCH USZACH I WIE JUŻ JAKIE MA WBIĆ I PRZEJDZIE NA KOLEJNE ETAPY I ROZDZIAŁY TEGO PRZYJACIELSTWA NIE TO ŻEBYM NIE KTÓRYM ZLE ŻYCZYŁ ALE NIE ŻYCZĘ BO  NIE MUSZĘ BYM POSTĄPIŁ ZLE I PRZYJACIELSTWO BY MI PRZESZŁO KOŁO NOSA A  HASŁO MOJEGO PSIAKA JUŻ WIEM ŻE TAKIE BYĆ MUSI JAK NARAZIE HASŁO MOJEGO PSIAKA TO NIE ŻADNA DRAKA JAKAŚ MOJE SERCE WIE ŻE MUSISZ ODDAĆ SIĘ TYM PRZYJACIOŁOM MOIM NAJLEPSZYM PRZYJACIOŁOM TE OTO PIESKI NIESTETY MAJĄ JUŻ HASŁO I NIE ZGASŁO HASŁO MOJEGO PSIAKA TO NIE ŻADNA DRAKA JAKAŚ MOJE SERCE WIE ŻE MUSISZ ODDAĆ SIĘ TYM PRZYJACIOŁOM MOIM NAJLEPSZYM PRZYJACIOŁOM TE OTO PIESKI NIESTETY MAJĄ JUŻ HASŁO I NIE ZGASŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boje się psów BOJĘ SIĘ PSÓW TYCH GROZNYCH MOGĄ MNIE UGRYŚĆ KIEDYŚ GONIŁ MNIE PIES ZA DZIECIAKA BO WPUŚĆILI MNIE DO SAMOCHODU OMAL MNIE NIE UGRYZŁ A W MORUSA PSA PANI BASI OD  SĄSIADÓW RZUCAŁEM KAMIENIAMI KIEDYŚ SIĘ OKROPNIE BAŁEM A TERAZ MAM MIŁOŚĆ DO NICH ALE Z DRUGIEJ STRONY BOJĄCY PSÓW JAK SAMI WIECIE TO JUŻ NIESTETY JEST A ROTWAILER JESZCZE GROZNIEJSZY BO TO Z TYCH GROZNIEJSZYCH JA WIE JAK WIECIE JAK WIECIE JAK WIECIE JAK WIECIE JAK WIECIEEEEEE!!!! BOJĘ SIĘ PSÓW TO TYLKO TAKA MAŁA DROBNA SPRAWA BOJĘ SIĘ PSÓW TO TYLKO WIEMY ŻE TEGO NIE CHCEMY BOJĘ SIĘ PSÓW TO TYLKO KIEDYŚ PIEKŁO A DZIŚ PRZYJAZŃ BOJĘ SIĘ PSÓW TO MUSI BYĆ KAŻDE TYLKO TYLKO BOJĘ SIĘ PSÓW BOJĘ SIĘ PSÓW NAJLEPSZE NAJLEPSZE BOJĘ SIĘ PSÓW KIEDYŚ TAK BYŁO KIEDYŚ TAK BYŁO KIEDYŚ TAK BYŁO BOJĘ SIĘ PSÓW BOJĘ SIĘ PSÓW BOJĘ SIĘ PSÓW BOJĘ SIĘ PSÓW BOJĘ SIĘ PSÓW BOJĘ SIĘ PSÓW TO TYLKO MAŁA TAKA DROBNA SPRAWA BOJĘ SIĘ PSÓW TO TYLKO WIEMY ŻE TEGO NIE CHCEMY BOJĘ SIĘ PSÓW TO TYLKO KIEDYŚ PIEKŁO A DZIŚ PRZYJAZŃ BOJĘ SIĘ PSÓW TO MUSI BYĆ KAŻDE TYLKO TYLKO BOJE SIĘ PSÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy będe miał psa KIEDY BĘDE MIAŁ PSA DO CHOLERY KIEDY BĘDE MIAŁ PSA NIE NIESTETY KIEDY BĘDE MIAŁ PSA MOŻE KIEDYŚ KIEDY BĘDE MIAŁ PSA I BĘDZIE JETI KIEDY BĘDE DO CHOLERY WŁAŚNIE MIAŁ PSA BO JA POTRZEBUJE MIEĆ PIESKA ŻYWEGO I SAM GO CHOWAĆ JAK NARAZIE MAM PIESKI PLUSZAKI A TO JEST PRAKTYCZNIE NIC TE PIESKI SAME SIĘ NIE RUSZAJĄ SAME NIE JEDZĄ SAME SIĘ NIE ZAŁATWIAJĄ ILE CZASU JESZCZE  MAM NIE MIEĆ PSA O ILE CO TYLKO JEST PUSIA W DOMU ALE TO MOJEJ SIOSTRY JEST WŁAŚNIE PIES NIESTETY BYM MUSIAŁ Z ZAKŁADU WYJŚĆ  ŻEBY MIEĆ PSA  O ILE MI RODZINA SPRAWI ALE CHYBA NIE I NIE BĘDZIE JEŚLI JUŻ O TYM WIADOMO CZY JAA JAK JA LUBIE PSY TO NIE POWINIENEM MIEĆ OCZYWIŚCIE TEGO ŻYWEGO PIESKA MI SIĘ CHYBA ZDJAE ŻE JUŻ NIGDY SIĘ NIE DOCZEKAM PSA JEŻELI JUŻ TO PUSIA BĘDZIE ZE MNĄ W WAKACJE 2 TYGODNIE I W ŚWIĘTA 2 TYGODNIE ALE I TAK ONA JEST PRZYWIĄZANA DO MOJEJ SIOSTRY I NIERAZ CZASAMI DO MNIE IDZIE CZASAMI CZASAMI JA CHCIAŁBYM JA CHCIAŁBYM  WIEDZIEĆ DLACZEGO WSZYSCY MAJĄ PRZYJACIÓŁ  PSÓW A DLACZEGO JA NIE MAM NADZIEJE CHYBA ŻE PIES SIĘ W MOIM ŻYCIU WŁAŚNIE W MOIM ŻYCIU W MOIM ŻYCIU PO JA WI KIEDY BĘDE MIAŁ PSA DO CHOLERY KIEDY BĘDE MIAŁ PSA NIE NIESTETY KIEDY BĘDE MIAŁ PSA MOŻE KIEDYŚ KIEDY BĘDE MIAŁ PSA I BĘDZIE JETI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mały byłem Mały byłem jeszcze i nie byłem kumaty mały tenmały dzieciak czyli wiesz oco chodzi że bawiłemsię zabaweczkami pluszakami ale pieski teraz na ozdobe nie dobawienia ja byłem kimś dzieciakiem tym obrażonym narodziców nie że to ja byłem przedszkolakiem aleteż to było wcześniej bo chodziłem do ochronkiprzedszkola zerówki pomieszczenie które widzicie nazdjęciu czyli dżwi i pani która czyta chyba niewiemwiersz to tam zawsze lubiałem chodzić mały byłemjak wiecie ten gówniarz co żył sobie rodzinnie My Life My Music Mały Byłem Stary Jestem Jadzieciaczek byłem najsłodszym dla rodziny a rodzinabyła najsłodsza dla mnie nośiłem zegarek zielonyna tym zdjęciu i byłem zadowolony a widzisz patrz na tezdjęcie jest cała moja rodzina nie czułem sięsamotnym dzieckiem tylko ta rodzina mnie najbardziej rozweselała niestety nie mam już tego poszło te dzieciństwoposzło teraz siedzę w tym zakładzie zoluwięziennym i pozostała mi tęsknota i ryczenieteż My Life My Music Mały Byłem StaryJestem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młode szczenię to syn mamy 1. Młode szczenię to syn mamy Więc nie gramy w gierki stary aha Stary ale jary no to więc zaczynamy Mama mnieurodziła dała mi imię łukasz A tyle co znam toty tam nie masz poco czego szukać W tym szpitalu na tejoperacji Tylko ja i mama i chirurdzy W tym przypadku rodzesię tam I jak wilczek szczenię u wilczycy Młodewilki to znają nawet skumają i oto dbają Wilczkidla wilczycy ja łukasz dla mamy Ref: hau hau hauhau Młode szczenię to syn mamy Do każdego stadawilczków Hau hau hau hau Moja cenna mama najlepsza mamamoja mama Wiecie co liczy się 2. Mama siępostarała mieć takiego syna Najlepszego synaktórego kocha go całym sercem Ja młody wilkteż kocham mame Też się ciesze że mamtaką mame też ją kocham całym sercem i nawetcałą duszą swą MAMA KOCHAM CIĘ Ref: Hau hau hau hau Młode szczenię to syn mamy Dokażdego stada wilczków Hau hau hau hau Moja cenna mamanajlepsza mama moja mama Wiecie co liczy się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś ten dzieciak ja Kiedyś ten dzieciak ja Obudziłem się z porodutak Ryczałem mama była ze mną Mama która bypowiedziała jestemo Tata zrobił to dla mnie Żeby mama urodziła mnie tak wiesz Czy ten dzieciak czy tendzieciak Chce rodziny a nie jakieś wiezienia Mama i tatasą bardzo dla mnie bliscy Ci co którzy mnie wychowalitak to moje gonitfy Ganiałem się za różnymibłachostkami A ten pokój od pożaru takpamiętam i hotel z krancipsami Tak pamiętam swojeobdojenie łóżka I piosenkę któralaciała w telewizji Tego szukam Kiedyś Ten DzieciakJa Siedzi W Zakładzie Sraj To Nie Żadne MonsterHaj Już Nie Wróce Tam Tam Wiesz Mi się chybanależy rodziny A Nie Siedzieć w poprawczakach Za Kare iWiny Co to za kraj że nie jestem tam Naciułamwięcej siedzenia pieprze ten stan S***el sąd mnie tutymczasowo dał Aja wiem swoje dożywocie dał iśmiał Ja Już Szejść Lat Tu Garuje A TySądzie mi nie Gadaj że tymczasowo co za c***e Kiedyś Ten Dzieciak Ja Siedzi W Zakładzie Sraj To NieŻadne Monster Haj Już Nie Wróce Tam Tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrzebuje dziecięcych lat Potrzebuje dziecięcych lat bo ja pamiętam pamiętałem i będe pamiętać te lata które byłomoje szczęśćie rodzinne potrzebuje to co kiedyśistniało w mym sercu a teraz wygasło nie ma tego leczchciałbym wrócić i wracać to co kiedyśbyło a jest teraz męka i całodobowa kontrolanademną nie ma już tego i co koniec z rodzinnymi stronamiczemu to się tak stało czemu nie wróce do najlepszegona świecie domu ten nowy dwór ta nazwa rodzinnego domu alecóż to tylko nazwa to tylko rodzinne zdjęcia na mymparapecie to tylko przepustka na dwa tygodnie do domu i to tylkotęsknota za rodziną czemu jest tak że jak jestemmały to jestem z rodziną a jak duży to oddają doośrodków i zakładów czemu to tak się dziejetyle na ten temat moge powiedzieć jedno nie chce być wośrodkach i zakładach i chce wrócić normalnie dodomu mama powiedzmy chce nie chce a tata nie bo jeszcze nie rodzinopozwólcie mi wrócić do rodzinnych stron bo potrzebujedziecięcych lat bo potrzebuje bo potrzebuje bo bo bo bo owłaśnie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kocham cie mamo kocham cie mamo bo patrze na te stare zdjęcia jak jesteśuśmiechnięta z ustami uśmiechniętymi bo zauwaszmamo ja cię kocham nad zycie przytulasz mnie do siebie zawszeprztulałaś od moich narodzin ja cię prosze otożebys nie kłocila się z tatą żebys niemiała depresji żebyś nie chorowała ja przy tobiezawsze będe oczywiście na wakacjach i świątwigili każdy dzień będzie się zaczynaćdomowy uśmiech mamy a już wtedy powiem to jest starymój dobry dzień ta mama daje mi więcej uśmiechui więcej czułości więcej kochania i więcejradości to jest to co każdy członek rodzinynajbardziej lubi ten oto łukasz młody wilk potrzebuje tejmatki bo on za nią tęskni ona go urodziła to jest jejsyn poto go urodziła żeby Nie był w zakładzie itam nie przebywał żeby właśnie tak było aon syn łukasz czyli ja chce żeby tak było żebycieszył się mamą żebym chodził na spacery zmamą wieczorami albo w dzień i mama zawsze będziemile widziana na spacerze ja syn to wiem więc ją bardzokocham tak właśnie ja joł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każda rasa psa Każda rasa psa już to wiemy oco chodzi owczarki niemieckiepracują w policji haskie ciągną zaprzęgi goldenyto pomagają chorym ludziom pudle są pudlami de borduxgrał w filmie rodzinie zastępczej a colie grał wfilmie lassie wróć są także inne też rasymopsy bobtaily beagle boksery pitbulle amstafy rotwailery takie rasysą znane Każda Rasa Psa O właśnietak Każda rasa psa Pokażemy na wznak Każda rasapsa Czy to już czas Każda rasa psa Ja toja ja też oczywiście znam takie rasy jak wieciemam książke z rasami psów tak oto w kolekcjipudło które kolekcjonuje najlepsze kolekcje wiemywięc to każda rasa Mi jest piękna ale mówiewam też że husky jest moją ulubioną rasą bołączy się z wilkami tak już mam i nikt tego niezmieni a wiesz ja tyle czasu mam to śpiewane 2014 jakzaczynałem początki tak właśnie i ja miałemto a teraz już jest płyta każda rasa psa ty to znaszwięc ty to posłuchasz a więc słuchaj i niemarudz s***synie ja to czynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psy to moje ziomy psy to moje ziomy już wiedzą że sami ziomkami niebędą bo mają jeszcze łukasza młodego wilkaa oni szczekają tam w oddali czy to jest zol czy domszczekają bo wiedzą że co nam chcąpowiedzieć tylko co ja już sam się właśnietak zastanawiam ale ziomami są jak zawsze tylko się bojeich ale są dla mnie przyjacielami ale wiadomo że będemiał kiedyś psa i może dużego to mnie obronibędzie już moim wiernym ten psiaczek właśniejuż tak obroni mnie aja będe cały ale oni te co ichsię boje to są też najważniejszi dla mnie nieważne czy ich się boje czy nie psy to moje ziomy wieciejuż wszystko co wam wyznałem i co ja myśle te psy tomoje ziomy już są i będą do kurcze mojego psiegożycia bo wiecie to są przyjaciele życia pieskówale tak to te psy moje ziomy jak najbardziej i nie to że jamówie blefy bzdury i jeszcze śćiemniam tak to to niejest już nie bo już wiecie że psy to moje ziomy ibędą moimi ziomami już na zawsze tak już jest od2014 rok to nara i kolejny utwór cmentarze wiernychpiesków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
być w tylu ośrodkach i zakładach Od drugiej klasy poszłem do ośrodków bo byłemjescze dzieckiem chodziłem do ochronki zerówki przedszkolaa potem uczyłem się w radzyniu w szkole a potem od drugiejklasy poszłem do Ośrodka zakonnego w grudziądzupotem do ośrodka szkolnego z internatem w dębowejłące potem Do dpsu w kamieniu krajenskim Ichodziłem do sępulna krajeńskiego do szkołypotem gruty na warsztaty i potem do ośrodka samowolki teztroche teskniłem za rodziną i potem do łasina nawarsztaty i teraz jestem tu w tym zakładzie w widzinie od 10kwietnia 2014 roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
outro (krp hau hau) Dzięki już nara płytka dobiegła końcazobaczymy kiedy będzie kolejna wiecie te utwory wiele przyjazniwiele miłości i wierności Mi to się trzyma aja niewiem jak tam trzymają się psy mam nadzieje chybaokej dobra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...