Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wielkie brawa dla organizatorów!!! Nie ma to jak mieć pomysł i wprowadzić go w życie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że dowiedziałem się późno i nie byłem w stanie uczestniczyć jako kibic oczywiście ale w przyszłym roku skoro są obietnice że też się odbędą to na bank przyjdę zobaczyć !Pomysł idealnie trafiony i ładnie przygotowany bo na zdjęciu widać nawet karetkę dobrze że była zbędna ale pięknie że była może nareszcie będą zawody gdzie nie będzie kiboli a prawdziwy sport rywalizacja i piękna atmosfera -żałuję że nie byłem by oklaskiwać pierwszych zawodników w Lublinie od tylu lat wielkie brawa dla nich !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo oganizatorzy więcej takich skoczni w całej Polsce, to i więcej będzie Małyszów gratulacje zwycięzcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://e-poniatowa.pl/news-360-poniatowski...ka_krokiew.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że jak zwykle dowiadujemy się o tego typu imprezie po fakcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RaPi napisał:
Szkoda że jak zwykle dowiadujemy się o tego typu imprezie po fakcie
O planowanej imprezie ukazal sie artykul 17.02 :-) Takze wiecej uwagi troszke . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tak mieli jeszcze tatusiow w radzie miasta Lublin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ObywaTel napisał:
Gdyby tak mieli jeszcze tatusiow w radzie miasta Lublin...
właśnie; ale cóż, tym większe należą się im gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak który wyrżnie w te drzewa rosnące na zeskoku będzie nie fajnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...