Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narkotyki w Lublinie: 4 kg konopi indyjskich na stancji

Utworzony przez jam łasica, 20 grudnia 2011 r. o 12:01 Powrót do artykułu
Naprawdę spektakularne odkrycie. Znalezienie 4 kg. rośliny. A prawdziwi bandyci siedzą w parlamencie i ochoczo się śmieją a polimilicjanty wyłapują płotki. Brawo oby tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(Jam łasica) To o to chodzi aby opinię publiczną faszerować takimi płotkami, a pod stołem rekiny kręcą grube lody. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no przeciez ponad polowa psow jara to co mieli pozostac bez tematu na swieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"40000 działek dilerskich" hahaha, działki po 0,1 grama:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuś znowu dupsko pękło. Dlaczego ludzie, ktorzy w życiu nie popełnili przestępstwa, oprócz posiadania [co czasem też i dilerka jest przyklejana] mają wyroki? Jeżeli idziemy takim tokiem procedur i egzekwowania praw, w takim razie uwaga PONAD POŁOWA NA BANK, jak nie więcej, pójdzie siedzieć. Więcej ludzi w młodym wieku pali trawe niż pije alkohol. Zamknąć chcą wszystkich. Najlepiej małolata pokręcić za torbę, zamiast ganiać złodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policyjny przelicznik na "działki" jak zwykle zje***y, bo tak lepiej brzmi, że na ulice nie trafiło 40tys działek strasznych narkotyków, a nie tylko marne 4tys ;> je***y fałsz i obłuda! Zostawcie nas w spokoju! Pozwólcie palić, bo nie robimy tym nikomu krzywdy - ewentualnie sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
Policyjny przelicznik na "działki" jak zwykle zje***y, bo tak lepiej brzmi, że na ulice nie trafiło 40tys działek strasznych narkotyków, a nie tylko marne 4tys ;> je***y fałsz i obłuda! Zostawcie nas w spokoju! Pozwólcie palić, bo nie robimy tym nikomu krzywdy - ewentualnie sobie.
Jakbym zobaczył że sprzedałeś ten syf mojemu dziecku to bym cię zajebał gnoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakbym zobaczył że sprzedałeś ten syf mojemu dziecku to bym cię zajebał gnoju.
Nie strasz nie strasz, bo sie zesrasz. A syna edukuj i uswiadamiaj. Przedstawiaj zagrozenia jakie za soba niesie uzywanie jakichkolwiek uzywek - alkoholu też. Wtedy Twoj syn, nawet jesli pojdzie do dilera po marihuane (a wierz mi, ze bardzo szybko sie przekona, ze to mniej szkodliwe dla niego i jego otoczenia, od chocby picia alkoholu) to gdy diler zaproponuje mu jakies inne twarde swinstwo, to odmowi bo bedzie potrafil odrozniac trawke od narkotykow. Ale kto go tego nauczy, skoro sam tatus tego nie rozróżnia ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
Nie strasz nie strasz, bo sie zesrasz. A syna edukuj i uswiadamiaj. Przedstawiaj zagrozenia jakie za soba niesie uzywanie jakichkolwiek uzywek - alkoholu też. Wtedy Twoj syn, nawet jesli pojdzie do dilera po marihuane (a wierz mi, ze bardzo szybko sie przekona, ze to mniej szkodliwe dla niego i jego otoczenia, od chocby picia alkoholu) to gdy diler zaproponuje mu jakies inne twarde swinstwo, to odmowi bo bedzie potrafil odrozniac trawke od narkotykow. Ale kto go tego nauczy, skoro sam tatus tego nie rozróżnia ;>
Każdy ze zrytym łbem tak sobie tłumaczy, że tamto szkodzi, a to nie szkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Każdy ze zrytym łbem tak sobie tłumaczy, że tamto szkodzi, a to nie szkodzi.
Ja nie napisałem, że "to" wcale nie szkodzi, ale to co ja pale w swoim domu to nie Twoja sprawa, zebys mnie do wiezienia chciał zamykać! A jesli zalezy Ci na zdrowiu i dobru syna, to lepiej dla niego bedzie, jesli panstwo zacznie kontrolowac sprzedaz czystej maruhuany, a nie to co serwuje diler. A i tenże "zły" pan oczywiscie nie pyta swoich klientow o wiek. Poza tym teraz gdy trawa jest na ulicy to Twoje dziecko ma do niej duzo latwiejszy dostep. Pomyśl o tym. Pozdrawiam. Widze, ze jestes w miare myslacy facet i kierujesz sie troska o dziecko, ale paradoksalnie to wlasnie nielegalna trawa jest dla niego wiekszym zagrozeniem, niz kontrolowana przez panstwo, to chyba oczywiste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
Ja nie napisałem, że "to" wcale nie szkodzi, ale to co ja pale w swoim domu to nie Twoja sprawa, zebys mnie do wiezienia chciał zamykać! A jesli zalezy Ci na zdrowiu i dobru syna, to lepiej dla niego bedzie, jesli panstwo zacznie kontrolowac sprzedaz czystej maruhuany, a nie to co serwuje diler. A i tenże "zły" pan oczywiscie nie pyta swoich klientow o wiek. Poza tym teraz gdy trawa jest na ulicy to Twoje dziecko ma do niej duzo latwiejszy dostep. Pomyśl o tym. Pozdrawiam. Widze, ze jestes w miare myslacy facet i kierujesz sie troska o dziecko, ale paradoksalnie to wlasnie nielegalna trawa jest dla niego wiekszym zagrozeniem, niz kontrolowana przez panstwo, to chyba oczywiste.
Co kto sobie jara w domu to owszem nie moja sprawa, ale jeśli ma tego gówna 4 kg i wagę to nie tylko na własne potrzeby ale diluje, a takie odpady powinno się utylizować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co kto sobie jara w domu to owszem nie moja sprawa, ale jeśli ma tego gówna 4 kg i wagę to nie tylko na własne potrzeby ale diluje, a takie odpady powinno się utylizować
Żebym mógł palić w swoim domku co mi sie podoba, to skądś muszę to zdobyc. A skoro państwo nie pozwala mi tego zdobyć w legalny sposób, to masz odpowiedz dlaczego sa dilerzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...