Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
U W A G A ! W związku z ujawnionymi nagraniami rozmów ministra Karpińskiego, w których ten wyraża swój stosunek do Polski Wschodniej w stwierdzeniu: "ch** tam z tą Polską wschodnią, nie?", apelujemy do wszystkich mieszkańców Lubelszczyzny o masowe wysyłanie maili do ministra z prośbą o doprecyzowanie tego stanowiska. Mail na adres: minister@msp.gov.pl o treści: Pan Włodzimierz Karpiński Minister Skarbu Państwa minister@msp.gov.pl Wniosek o udostępnienie informacji publicznej: Działając na podstawie art. 10 ust 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. 2001 nr 112 poz. 1198 z późn. zm.) z racji zamieszkiwania przeze mnie po prawej stronie rzeki Wisły w województwie lubelskim, w nawiązaniu do opublikowanych w poniedziałek (23 czerwca 2014 r.) przez tygodnik „Wprost” stenogramów rozmów ministra Skarbu Państwa Włodzimierza Karpińskiego, oczekuję informacji na temat stosunku funkcjonariusza publicznego Włodzimierza Karpińskiego do tzw. Polski Wschodniej. Informację proszę przesłać mi w terminie ustawowym na wskazana skrzynkę e-mailową .............. Z poważaniem ................  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się, skad wziął sie ten bład, że wszyscy o inkryminowany stosunek do Polski Wschodniej podejrzewają Karpińskiego. Przeciez z cytowanego fragmentu jak byk wynika, ze on tylko przytacza przekonania osoby trzeciej:   "Jak ona zaczęła swoje przygody ministerialne, to było spotkanie jakiejś Polski wschodniej [...]. I ona tam powiedziała o jakimś rozwoju ekspansyjno-dyfuzyjnym, czy jakimś wiesz, że powstają silne ośrodki. Kołem zamachowym w tej kategorii jest profesor [...] od rozwoju regionalnego. Ta teoria sprowadza się, że na koniec wiesz, ch*j tam z tą Polską wschodnią, nie? Warszawa, Katowice, nie? [...] I pamiętam, że ona przyszła i zaczęła coś opowiadać i ktoś jej właśnie włożył to w usta, nie? I ona powiedziała, że szanuje tego profesora i dostała taki wpierdol [...], że się popłakała w środku dnia. Ja mówię: pani minister, polityka"   Z pewnoscia chodzi o Gorzelaka, pseudoprofesora od lat lansowanego przez "wiadome kręgi"    na eksperta w zakresie rozwoju regionalnego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się, skad wziął sie ten bład, że wszyscy o inkryminowany stosunek do Polski Wschodniej podejrzewają Karpińskiego. Przeciez z cytowanego fragmentu jak byk wynika, ze on tylko przytacza przekonania osoby trzeciej:   "Jak ona zaczęła swoje przygody ministerialne, to było spotkanie jakiejś Polski wschodniej [...]. I ona tam powiedziała o jakimś rozwoju ekspansyjno-dyfuzyjnym, czy jakimś wiesz, że powstają silne ośrodki. Kołem zamachowym w tej kategorii jest profesor [...] od rozwoju regionalnego. Ta teoria sprowadza się, że na koniec wiesz, ch*j tam z tą Polską wschodnią, nie? Warszawa, Katowice, nie? [...] I pamiętam, że ona przyszła i zaczęła coś opowiadać i ktoś jej właśnie włożył to w usta, nie? I ona powiedziała, że szanuje tego profesora i dostała taki wpier*** [...], że się popłakała w środku dnia. Ja mówię: pani minister, polityka"   Z pewnoscia chodzi o Gorzelaka, pseudoprofesora od lat lansowanego przez "wiadome kręgi"    na eksperta w zakresie rozwoju regionalnego. 
Piszesz, że błąd?   Kto z kim przystaje takim się staje. Jakoś nigdy nie jadłem i nie piłem z ludźmi, którzy przy posiłkach używają języka w/w ministra.   Zapewniam Cie, że bywałem w wielu miejscach, z których najbardziej znamiennym był "dołek' i "cela" - jestem przekonany, że stali pensjonariusz w/w miejsc po takiej dawce dosadności zaserwowanej do obiadu nabawiliby się niestrawności.   Po czym poznać chama? Po obyczajności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co racja, to racja...Lumpenelity. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytaj sobie synku jeden z drugim co naprawdę powiedział Karpiński, a potem krzycz. Ten gościu na pierwszym planie to niejaki Wiesiek, jeszcze ze trzy lata temu był członkiem Platformy  :) Widzę, że po jego wstąpieniu poziom intelektualny Lubelskiego Ruchu Narodowego mocno się podniósł :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U W A G A !W związku z ujawnionymi nagraniami rozmów ministra Karpińskiego, w których ten wyraża swój stosunek do Polski Wschodniej w stwierdzeniu: "ch** tam z tą Polską wschodnią, nie?", apelujemy do wszystkich mieszkańców Lubelszczyzny o masowe wysyłanie maili do ministra z prośbą o doprecyzowanie tego stanowiska. Mail na adres: minister@msp.gov.pl o treści:PanWłodzimierz KarpińskiMinister Skarbu Państwaminister@msp.gov.plWniosek o udostępnienie informacji publicznej:Działając na podstawie art. 10 ust 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. 2001 nr 112 poz. 1198 z późn. zm.) z racji zamieszkiwania przeze mnie po prawej stronie rzeki Wisły w województwie lubelskim, w nawiązaniu do opublikowanych w poniedziałek (23 czerwca 2014 r.) przez tygodnik „Wprost” stenogramów rozmów ministra Skarbu Państwa Włodzimierza Karpińskiego, oczekuję informacji na temat stosunku funkcjonariusza publicznego Włodzimierza Karpińskiego do tzw. Polski Wschodniej.Informację proszę przesłać mi w terminie ustawowym na wskazana skrzynkę e-mailową ..............Z poważaniem................
Chciałbym zapytać "narodowców", w czym są lepsi od tych, których dymisji tak się domagają? Co umieją, co sami potrafią? Jaką mają wizję Polski? Pytam, bo na razie widzę grupę smarkaczy, krzykliwych, to fakt, ale nic poza tym. Wśród nich paru pieniaczy bez krzty własnego zdania, oczekujących prostych i łatwych odpowiedzi. Nikt też nie zwraca uwagi na to, że ci "prawi i szlachetni" naruszają kodeks karny w jeszcze inny niż nielegalne zgromadzenie sposób. Publiczne nazwanie kogoś złodziejem, bez dowodów winy, bez prawomocnego wyroku, jest przestępstwem. Narodowców widziałem kiedyś na własne oczy w Lublinie. W święto narodowe - jakżeby inaczej. Pochodnie, czarne stroje, ryk kilkuset gardeł (o katolickiej Polsce, tak, tak, to nie pomyłka). Skojarzenie? Parteitagi - znane z historii. Jako katolik patrzyłem na to z przerażeniem. Tacy jesteście - "narodowcy". Zakałą Polski i Polaków. Więc może tak odrobina pokory, rachunku sumienia, trzeźwej oceny siebie samych.P.S. Nie jestem ani członkiem, ani zwolennikiem PO. Należę do tzw. opozycji, ale szlag mnie trafia, gdy ktoś bawi się Polską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się, skad wziął sie ten bład, że wszyscy o inkryminowany stosunek do Polski Wschodniej podejrzewają Karpińskiego. Przeciez z cytowanego fragmentu jak byk wynika, ze on tylko przytacza przekonania osoby trzeciej:   "Jak ona zaczęła swoje przygody ministerialne, to było spotkanie jakiejś Polski wschodniej [...]. I ona tam powiedziała o jakimś rozwoju ekspansyjno-dyfuzyjnym, czy jakimś wiesz, że powstają silne ośrodki. Kołem zamachowym w tej kategorii jest profesor [...] od rozwoju regionalnego. Ta teoria sprowadza się, że na koniec wiesz, ch*j tam z tą Polską wschodnią, nie? Warszawa, Katowice, nie? [...] I pamiętam, że ona przyszła i zaczęła coś opowiadać i ktoś jej właśnie włożył to w usta, nie? I ona powiedziała, że szanuje tego profesora i dostała taki wpier*** [...], że się popłakała w środku dnia. Ja mówię: pani minister, polityka"   Z pewnoscia chodzi o Gorzelaka, pseudoprofesora od lat lansowanego przez "wiadome kręgi"    na eksperta w zakresie rozwoju regionalnego. 
bronisz Karpia bo to gitt funfel twego szefa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiemy kto robił już laskę Putinowi i USA niech ujawnią dalsze rozmowy bo chcę sie dowiedzieć kto robił laskę Angeli Merkel  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bronisz Karpia bo to gitt funfel twego szefa?
  A czy ja go bronię?  Wskazałam tylko na pewne nieporozumienie. Czy Karp jest profesorem, tak jak Gorzelak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narodowcy są lepsi - jako były socjalista mogę to powiedzieć bez skrempowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to o tę "manifestację" idzie... zdaje się coś wam będę miał do napisania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...