Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Lublinie [zdjęcia, wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 marca 2018 r. o 12:31 Powrót do artykułu
pro-komunistycznym ignorantom i kremlowskim trollom - polecam wycieczkę do byłego obozu koncentracyjnego w Holiszowie, który to wyzwoliła Brygada Świętokrzyska NSZ. Zabierzcie ze sobą pozostałych komunistów z SLD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
pro-komunistycznym ignorantom i kremlowskim trollom  - polecam wycieczkę do byłego obozu koncentracyjnego w Holiszowie, który to wyzwoliła Brygada Świętokrzyska NSZ. Zabierzcie ze sobą pozostałych komunistów z SLD
 Po drodze porozmawiać trzeba z góralami o wyczynach"Ognia".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunistyczne chłopstwo, czerwone nie chciało dawać świń i brało ziemie z reformy rolnej. Trzeba było pacyfikować, dobrze szło z dziećmi najlepiej ! Na 1 zabitego ubeka przeklęci zabijali 3 cywili, z kim oni walczyli, i o co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gdy rodziny Michników, Kuroniów, Mazowieckich, Geremków i innych obecnych prominentów wiernie służyły Stalinowi, gdy tworzyły aparat terroru przeciwko narodowi polskiemu, ja i dziesiątki tysięcy Polaków siedzieliśmy we więzieniu. Ja z wyrokiem śmierci." - gen pilot Stanisław SKALSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... Twarz UBeka - Goldberga Różańskiego nabrzmiewała powoli wściekłością. – Ty szpiegu angielski, ty!… – wrzasnął w pewnym momencie i plunął mi w twarz. To przekroczyło granice również mojej wytrzymałości. Nie ocierając twarzy, z wyrazem nie mniejszej zapewne wściekłości, wykrztusiłem: – Ty parchu! Polska ci jeszcze zapłaci za zbrodnie! Trafił go szlag. Chwilę stał osłupiały, potem nagle przydusił dzwonek na biurku, jakby na nim chciał wyładować całą wściekłość. Wiedziałem, że to nie jest subtelny morderca zza biurka, że sam potrafi katować" - gen pilot Stanisław SKALSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre jak ktoś mówi prawdę o Przeklętych to zaraz Ubek albo bolszewik i to jeszcze ruski. Pokrętna logika, jakim trzeba być zakutym łbem żeby tak rozumować ! Ludzie mają rodziny, babki dziadków, którzy pamiętają tamte czasy. Wasze brednie i zmienianie historii nic nie zmieni, NKWD, UB to bandyci, a Przeklęci nie lepsi ! Po kolei wyzywali się na polskim narodzie, ale uwaga, bo jak ten naród się w końcu odwinie to zaboli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lata stalinizmu to czas tysięcy mordów politycznych na Niezłomnych... a kto wydawał wyroki w sfingowanych procesach? - Jakub Berman, Józef Goldberg (Różański), Anatol Fejgin, Julia Bristiger, Stefan Szechter... i setki innych strachliwych czerwonoarmiejskich siepaczy o jakże znamiennie brzmiących nazwiskach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TWARZE LUBELSKIEJ BEZPIEKI - pdf google i oczka się wam otworzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17 letnia INKA Sedzikówna została ZABITA przez UB. Pod jakim pretekstem ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysz komunista Gomułka: "Zniszczymy wszystkich bandytów reakcyjnych bez skrupułów. Możecie jeszcze krzyczeć, że leje się krew narodu polskiego, że NKWD rządzi Polską, lecz to nie zawróci nas z drogi". - niektóre komentarze sldowcow i zslowców są identyczne nawet dzisiaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcieli walczyć z komuną to dlaczego nie napadali np. na koszary KBW tylko wsie pacyfikowali, "bohaterowie". Jakim trzeba być zwyrodnialcem zęby do dzieci strzelać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ proszę czcijcie sobie bohaterów , ale tych prawdziwych a nie malowanych niewinną krwią krwawych morderców i zbrodniarzy... I zapamiętajcie sobie nie jesteśmy żadnymi czerwonymi pachołkami , czerwonymi szmatami, tylko taki jak wy Polakami. ... Zanim zaczniecie obrażać innych rodaków ..radzę poszperać w domowych archiwach i sprawdzić czy dziadek, ojciec czy inny bliski krewny nie należeli kiedyś do nieboszczki partii, jedynej słusznej PZPR....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Już w lipcu 1945 roku, dwa miesięce po zakończeniu 2WŚ, wspólnie z radzieckimi "kolegami" NKWD i UB zorganizowała tzw. "obławę augustowską". Akcja miała na celu rozbicie oddziałów podziemia niepodległościowego na Suwalszczyźnie. Aresztowano 2 000 osób, z czego 600 prawdopodobnie rozstrzelano i pochowano w dołach śmierci - miejsca nie znamy do dziś."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sanitariuszka 17 letnia INKA Sedzikówna -została ZABITA przez UB. Pod jakim pretekstem ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z okazji Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych proszę Wszystkich abyśmy wystrzegali się uogólnień. Dlatego oddajmy cześć bohaterom, pamiętając o zbrodniach bandytów. Ale i nie oceniajmy zbyt łatwo i zbyt jednoznacznie, bo tamte czasy nie były ani łatwe, ani jednoznaczne. Róbmy wszystko, aby takie czasy nigdy już nie powróciły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szewach Weiss "A później czytam nazwiska żydowskich sędziów, prokuratorów czy ubeków, którzy mordowali Polaków w czasach stalinowskich. Myślę wtedy: „Czy ja mam prawo krytykować Polaków? A jak Żydzi zachowali się wobec nich?”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgłośniejszym i chyba najbardziej przemawiającym do wyobraźni przypadkiem było aresztowanie i egzekucja młodziutkiej Danuty Siedzikówny, słynnej "Inki", sanitariuszki AK na Wilenszczyźnie. Podobnie jak jej towarzysze była bita i poniżana - próbowano na niej wymusić zeznania obciążające kolegów. Skazano ją na śmierć i zamordowano, mimo że "Inka" nie miała skończonych 18 lat. Prokurator, który wnioskował o karę śmierci, Wacław Krzyżanowski, został oskarżony przez IPN o udział w zbrodniach komunistycznych, jednak wyrokiem sądu I i II instancji w 2001 roku został uniewinniony."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak chcieli walczyć z komuną to dlaczego nie napadali np. na koszary KBW tylko wsie pacyfikowali, "bohaterowie". Jakim trzeba być zwyrodnialcem zęby do dzieci strzelać ?
 Pierwsze słyszę, że ktoś "zębami do dzieci strzelać". Przecież najgorsi byli zdrajcy, donosiciele- tak jest i dzisiaj. Z tymi wrogami sąsiadami należało się "rozliczać" na początku. To oni zdradziecko zadawali największe straty. Jak tego nie rozumiesz, to "zęby wsadź" w kanapkę, a głupot nie pisz. Gdy był wydany na kogoś wyrok to był sprawdzany skrupulatnie."Zęby" zabierać głos na takie i podobne tematy trzeba mieć dużą wiedzę, a nie słuchać "dalekich dzwonów" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mordercy nie sa moimi bohaterami. Precz z psychopatami z pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba dzień szmaciarzy wyklętych bo żołnierzami nazwać ich nie można;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...