Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nastolatka ze zdjęcia będzie ukarana?

Utworzony przez master233, 13 września 2008 r. o 07:04 Powrót do artykułu
JAK MOŻNA BYĆ TAKĄ ŚWINIĄ TYLE NIEWINNYCH OSÓB ZGINEŁO W TYM MIEJSCU A TU TAKA ZNIEWAGA MUSIMY UCZYC MŁODZIEŻ SZACUNKU DO TAKICH MIEJSC DO MIEJSC GDZIE JESZCZE DZIS CZUC CIERPIENIE LUDZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto odpowiada za ochrone SZEF OCHRONY na MAJDANKU widziałem straznicy chodza i musza pilnowac płotów a w sercu Muzeum dzieja sie rózne rzeczy , dyrektor powinien wyciagnac konsekwencje a ponadto to nie pierwsza wpadka Szefa Ochrony na Majdanku .Czas zatrudnic kompetentna osobe.....i rozsadna....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ah te polskie warjatki,lubie takie!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wszystkie siły policyjne będą poszukiwać małolaty bo popełniła wielka zbrodnię. Bandyci , złodzieje, chuligani mogą czuć sie bezpiecznie bo policja i prokuratura nie będzie dla nich miała czasu. Zresztą ich czyny tak są na porządku dziennym i takie są niemedialne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To efekt wychowania rodziców że nie szanuje miejsca pamięci, jestem za ukaraniem 2 stron
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym ta fotke zatytulowal "pozostalych panstwa zapraszamy do gazu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za banda deb***i. Znaleźć, zaszczuć , ukamienować, zastrzelić najlepiej a na koniec do gazu. W tym chorym kraju wszystko jest możliwe. Lokalna sensacyjka. Czy te posrane pismaki chcą zniszczyć życie małolacie za głupi wybryk, którego pewnie nawet nie zrozumiała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historyk napisał:
To efekt wychowania rodziców że nie szanuje miejsca pamięci, jestem za ukaraniem 2 stron
Może i wychowanie, bo teraz nie szanuje się ani miejsc pamięci, ani drugiego człowieka, ani zwierząt - wogóle luz. Myślę, że w szkole za mało mówi się i przekazuje młodzieży informacji o tamtym strasznym okresie jakim była wojna i okupacja. Poświęca się jedną ewentualnie dwie lekcje i koniec. Z perspektywy lat (co dowodzą moje obserwacje) mogłabym powiedzieć, że coraz rzadziej wspomina się ten okres. A szkoda, bo pamięć o ludobójstwie w obozach koncentracyjnych powinna trwać wiecznie, bo to żywy obraz bestialstwa człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waldek napisał:
Teraz wszystkie siły policyjne będą poszukiwać małolaty bo popełniła wielka zbrodnię. Bandyci , złodzieje, chuligani mogą czuć sie bezpiecznie bo policja i prokuratura nie będzie dla nich miała czasu. Zresztą ich czyny tak są na porządku dziennym i takie są niemedialne.
Twój komentarz jest poniżej krytyki. Nie wszystkie siły policyjne zostaną skierowane do tej sprawy, to po pierwsze. A po drugie, należy pietnować TAKIE zachowania, by nie bylo bandytów,... WYCHOWYWAĆ trzeba zawsze i wszędzie, reagować na zło TRZEBA zawsze i wszędzie. Nie można pozwalac, bymłodzież się staczała, a to co zrobiła ta dziewczynka to pierwszy objaw upadku. I możecie sobie krzyczeć, że jestem nieludzki, że to tylko szczenięcy wybryk małolaty, itd. Nie zmienię zdania, dobrze wiedziała gdzie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś kara wychowawcza powinna być ale bez przesady z tym show medialnym. Jak żydowska grupka najprawdopodobniej pijanych ekstremistów zniszczyła bramę wjazdową to prokurATOR KILKA KROTNIE ODMÓWIŁ WSZCZĘCIA POSTEPOWANIA. GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ? Tam sprawa była tuszowana natomiast tu idzie w Polskę.Nie bronił bym tu wycieczek z izrazela bo sam widziałem jak oni się bawią w lubelskich klubach.Myślą że jak mają kasę to im wszystko wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
geloo napisał:
Jakaś kara wychowawcza powinna być ale bez przesady z tym show medialnym. Jak żydowska grupka najprawdopodobniej pijanych ekstremistów zniszczyła bramę wjazdową to prokurATOR KILKA KROTNIE ODMÓWIŁ WSZCZĘCIA POSTEPOWANIA. GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ? Tam sprawa była tuszowana natomiast tu idzie w Polskę.Nie bronił bym tu wycieczek z izrazela bo sam widziałem jak oni się bawią w lubelskich klubach.Myślą że jak mają kasę to im wszystko wolno.
Nie chodzi o wyroki , sądy , prokuratorów--bo na ten temat brakuje słów , aby mówić o ich mądrości i wyrokach przez nich serwowanych. Chodzi o to , aby wytykać błędy niektórych osób ( pociągać je do odpowiedzialności, aby na przyszłość tych błędów nie popełniały). Ta małolata nie była na tyle głupia , żeby nie zdawać sobie sprawy z tego , co robi i gdzie się znajduje. Chciała komuś czymś zaimponować , tylko szkoda , że nie popisała się czymś mądrzejszym.,, Mądrość działa na określonej przestrzeni, głupota na nieograniczonej"... Nie można koło tej sprawy przejść obojętnie, bo to , co uczyniła jest zbezczeszczeniem zwłok pomordowanych (palonych) żywcem w tych piecach ludzi. Wybierając się na Majdanek sama lub z kimś (ktoś jej chyba tę fotkę robił), wiedziała doskonale co to za miejsce. Nie można pozwolić na to ,żeby młodzież (bezstresowo wychowywana) nie miała szacunku , ani dla żywych , ani dla zmarłych.,,Dramatem naszej epoki jest to , że głupota zabrała się do myślenia.."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolnosc napisał:
Kto odpowiada za ochrone SZEF OCHRONY na MAJDANKU widziałem straznicy chodza i musza pilnowac płotów a w sercu Muzeum dzieja sie rózne rzeczy , dyrektor powinien wyciagnac konsekwencje a ponadto to nie pierwsza wpadka Szefa Ochrony na Majdanku .Czas zatrudnic kompetentna osobe.....i rozsadna....
A może tu chodzi o szefa ochrony na m]Majdanku. Może to prowokacja z tym zdjęciem ( bo to dziewczę na zadowolone nie wygląda, a przecież jeszcze był ktoś, kto to zdjecie zrobił). Skąd ta bardzo krucha sugestia? Juz w kilku komentarzach ( także w Kurierze) bylo o niekompetencji tego komendanta. Może nagonka na niego to "spirytus mowens" tej całej afery. P.S> To luźne skojarzenia po lekturze artykułu, komentarzy i analizie zdjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę.Jaka szybka reakcja prokuratury która po informacji prasowej od razu podjęła działania.Mam nadzieję że nie będzie to przypadek odosobniony i podobne działania będą podjęte w sprawie nieruchomości przy ul.Lubartowskiej po byłym rabinacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze prokuratura by sie zajela sprawa i ukarala dyrektora i wszystkich odpowiedzialnych za Muzeum na Majdanku. Tam nie ma zadnych napisow co mozna ,a co nie mozna i Pani Socjolog ma racje,dziewczyna zrobila sobie ciekawe ujecie(w jej mniemaniu). Ja znam osobiscie kogos, kto na Majdanku z grupa kolegow nakladl gazet do tego wlasnie pieca i podpalili, i pobiegli szybko na zewnatrz zeby zobaczyc dym wychodzacy z pieca krematoryjnego. SKANDAL, tak, ale nawet nikt tego nie zauwazyl z ochrony muzeum. To bylo dawno temu, pisze to zeby lubelska prokuratura nie wyrzucala na darmo pieniedzy i probowala ich znalezc...Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
master233 napisał:
JAK MOŻNA BYĆ TAKĄ ŚWINIĄ TYLE NIEWINNYCH OSÓB ZGINEŁO W TYM MIEJSCU A TU TAKA ZNIEWAGA MUSIMY UCZYC MŁODZIEŻ SZACUNKU DO TAKICH MIEJSC DO MIEJSC GDZIE JESZCZE DZIS CZUC CIERPIENIE LUDZI
Tylko SWINIA moze nazwac innych swinia, to tak uczysz szacunku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roza napisał:
Moze prokuratura by sie zajela sprawa i ukarala dyrektora i wszystkich odpowiedzialnych za Muzeum na Majdanku. Tam nie ma zadnych napisow co mozna ,a co nie mozna i Pani Socjolog ma racje,dziewczyna zrobila sobie ciekawe ujecie(w jej mniemaniu). Ja znam osobiscie kogos, kto na Majdanku z grupa kolegow nakladl gazet do tego wlasnie pieca i podpalili, i pobiegli szybko na zewnatrz zeby zobaczyc dym wychodzacy z pieca krematoryjnego. SKANDAL, tak, ale nawet nikt tego nie zauwazyl z ochrony muzeum. To bylo dawno temu, pisze to zeby lubelska prokuratura nie wyrzucala na darmo pieniedzy i probowala ich znalezc...Pozdrawiam.
Widziałaś, zbulwersowało cię to i NIC nie zrobilaś? Może należałaś do grupy trefnisiów. Moja droga, w wychowaniu nie chodzi o to, żeby wychowanek się bał, chodzi o to, żeby wychowanek szanował, przestrzegał wszelkie normy społeczne. Wydaje ci się, że to wina nadzoru, bo nie upilnowali. Może i coś w tym jest, nie mnie o tym sądzić, nie jestem z nadzoru, ale to to dziewczę i fotgraf powinni przestrzegać zasad moralnych. I choćbyś cały Majdanek oblepiła zakazami typu: Nie wchodzić do pieca, pod groźbą kary" to i tak nic nie pomoże, jeżeli zabraknie podstawowego wychowania w duchu poszanowania innych (i tych żywych i tych martwych). Swoją drogą, twój pomysł, by powywieszać "co można a czego nie można" jest żenujący. Kobieto, słowo Majdanek i wiedza o tym miejscu mówi mi, moim bliskim, znajomym ,co wolno a czego nie. Nie broń tego, co na obronę nie zasługuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK CHODZI O SZEFA OCHRONY NA MAJDANKU MA SAME PORAZKI I WPADKI TO NIE PIERWSZA CZŁOWIEK NIEKOMPETENTNY WIDAC Z TEGO DYMISJA JEGO NIEUNIKNIONA TO SMUTNE CZŁOWIEK NA NIEODPOWIEDNIM STANOWISKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli prokuratura chce na serio ścigać tę dziewczynę to robią z siebie pośmiewisko. Poza tym, od kiedy piec jest pomnikiem? Ja rozumiem pomnik z prochami ale piec? Bez jaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
codziennie gina ludzie w wypadkach samochodowych, ile jest dziennie pobic? Ile ludzi zostaje okradzionych? Ile jest wlaman ale o tym sie nie mowi oczywiscie bo kogo to obchodzi a ze jakas malolata zrobila sobie zdjecie bo chciala miec pamiatke i popisac sie przed znajomymi to juz wielka afera ale co tam to przeciez jest wazniejsze od jakiegos zabojstwa, zwolac wojsko i szukac malolaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak znam tą dziewczyne to jest ...
Ostatnio edytowany 18 września 2008 r. o 16:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...