Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzeba przyznać, że może nie jest to szczegolnie udany koncept. Ja głosowałbym przeciw, ale skoro sami zainteresowani chcą takiego imienia dla szkoły to w porządku. Mogą nawet jej nadać imię słoika z eksrementami [ważny rozdział naszej historii najnowszej], Posła Biedronia lub Posła/Posłanki Grodzkiej albo obojga na raz nic mnie do tego. Chyba nie ma o co kruszyć kopii ponieważ imię szkoły raczej jest takim rzadko będącym w użyciu akcesorium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zdumiewające jak głupią, nic nie znaczącą nazwę dla patrona wybrali nauczyciele tej szkoły. Brzmi jak tytuł  "Dzieci z dworca ZOO"! Też jestem zdania, że dzieci niepełnosprawne intelektualnie muszą konkretnie kojarzyć patrona. Mamy przecież w Polsce wielu wybitnych oligofrenopedagogów, mamy Różę Zamojską, kobietę która poświęciła się dzieciom z Lubelszczyzny, innych po prostu dobrych, wybitnych ludzi, wspaniałych rodziców takich dzieci.  Zabrakło wam wyobraźni i wiedzy ? Co z wami? Włączcie myślenie- to do pani dyrektor i jej nauczycieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale PiS aktywny na forum ! :) bo nazwa jest w porządku, ale w chorych umysłach lęgną się robaki … 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko radni PiS mają prawo decydować która nazwa jest dobra a która zła, ta śmieszna partyjka już od dawna uzurpuje sobie prawo do decydowania o wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice powinni wybrać nazwę ojca świętego lub Jana Pawła II który ostatnio został nazwany przez premiera bohaterem narodowym i by było po problemie ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jp 2 obronca poedofili  , super..gratki dla pissu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ta "ankieta" to wielka manipulacja - inputuje, że jeżeli jesteś przeciwko nazwie, to jesteś za pisem. Możliwe odpowiedzi powinny brzmieć: tak, nie, nie mam zdania. Niestety, to DW. Tu nie po raz pierwszy trafiamy na takie manipulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się, manipulanci działają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni dać tej szkole imię Dody Elektrody, patron byłby wręcz dla niej idealny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew chce do Brukseli !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...