Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Toć Broniarz to przydupas totalniaków w dodatku czerwony jak burak ćwikłowy ,dziwię się nauczycielom że ulegają takiemu burakowi i niszczą swój autorytet nie mówiąc jaki przykład dają dzieciom ZNP to bastion komunizmu takiego jak u Kima w Korei czy u Castro na Kubie .Kochani nauczyciele czy wy tego nie widzicie a przebierając się za krowy i świnie jesteście tylko takim śmiesznym dodatkiem tego komunistycznego tworu W Polsce w przeważnie nikt nie zarabia kokosów to wynik jarzma czerwonego i późniejszej złodziejskiej demokracji jaką nam zafundowali okrągłostołowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie będą mieli co do gara wrzucić to zmiekna rząd z wami nie gada? to kogo posciliscie na spotkanie 4 razy broniarza??? co was dyma machnie na was ręką a wy zostaniecie złym wspomnieniem u rodziców i już nie będzie kelwiatkow, voucherow, i drogich prezentów na koniec roku
 Pracowalem 12 lat w szkole. Nie przypominam sobie tych drogich prezentów. Jak dostałem czekoladki zawsze uczniowie się częstowali. Dziś pracuje jako projektant instalacji elektrycznych. Powiem szczerze nigdy nie wróciłbym do pracy w szkole. Mimo że pracuje 50h na tydzień mam więcej czasu dla rodziny niż przy pieprzonym 18 godzinnym pensum. Zarabiam więcej i nie martwię się o jakieś papierki które trzeba wypełniać oraz durna dokumentację ktora trzeba tworzyć.  Nauczyciele przedmiotów zawodowych olejcie pracę w szkole. Za dużo keosze pieniądze znajdziecie zatrudnienie na zewnątrz. A mądrzy inaczej rodzice niech sami uczą dzieci w technikach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łazili koło Ratusza, żeby przypomnieć Ratuszowi, że oświata POdlega Prezydentowi Miasta. Ratusz ma na sport i wydaje duży finans ale dla oświaty ma rapie co się PO nosie drapie. Czy w tym marszu uciśnionych byli: wożni, sprzątaczki, kucharki ze szkół czy tylko świta szkolna.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zacznijcie też szanowni Państwo, również porządnie uczyć. Z roku na rok jest coraz gorzej. Co najmniej 1/4 z Was nie powinna uprawiać tego zawodu. I wcale tak mało nie zarabiacie - w relacji do reszty społeczeństwa, uwzględniając wszelkie przywileje pozapłacowe z karty nauczyciela. Niestety, daliście się podpuścić swoim działaczom związkowym o politycznych zapędach, komunistycznej mentalności i proweniencji, borąc uczniów jako zakładników, jako gwaranta spełnienia swoich roszczeń. To nie najlepiej świadczy o Waszej mentalności. Nie zasłużyliście tym działaniem, choćby na łut szacunku. Strajk tak, ale nie w tak perfidny sposób. Strzeliliście sobie w stopę i społeczeństwo to widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisze Pan, że uczył 12 lat w szkole, rozumiem, że nauczycielem dyplomowanym Pan już był? Ja też pracuję jako projektant w branży elektrycznej i chętnie poznam Pana zarobki. Piszemy anonimowo więc chyba nie ma problemu. Pracuje Pan na etacie w prywatnej firmie czy prowadzi działalność? W większości prywatnych firm w Lublinie, na stanowisku projektant nie otrzyma Pan 3 tys. netto a zaryzykowałbym stwierdzenie, że nawet w żadnej prywatnej firmie. Nauczyciel dyplomowany tyle otrzymuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiboki i zBROdNIARZe weźcie się do rzetelnej i uczciwej roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy nauczyciele, Mit o Waszej nadprzyrodzonej inteligencji upadł, bo daliście się poprowadzić przez szefa Waszego związku a jak widać po Jegk wypowiedziach i działaniach to On powinien być najwyżej woźnym w szkole z nie Waszym szefem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie.Ta Pani z mikrofonem ze zdjęcia nr.28 to czego uczy?Potrzebuję pilnie korepetycji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisze Pan, że uczył 12 lat w szkole, rozumiem, że nauczycielem dyplomowanym Pan już był? Ja też pracuję jako projektant w branży elektrycznej i chętnie poznam Pana zarobki. Piszemy anonimowo więc chyba nie ma problemu. Pracuje Pan na etacie w prywatnej firmie czy prowadzi działalność? W większości prywatnych firm w Lublinie, na stanowisku projektant nie otrzyma Pan 3 tys. netto a zaryzykowałbym stwierdzenie, że nawet w żadnej prywatnej firmie. Nauczyciel dyplomowany tyle otrzymuje.
 Mam działalność. Miesięcznie za usługi projektowe czyli instalacje w budynkach jednorodzinnych oraz wielorodzinnych wychodzi na rękę średnio 7500pln. Koszt projektu dla inwestora w branży elektrycznej to 800zlotych. Współpracuje z dużym biurem projektowym. Dodatkowo pełnię funkcje kierownika budowy. Do tego dochodzą odliczenia od podatku. Ja nie miałem stopnia awansu dyplomowanego tylko byłem mianowanym. Porzucilem pracę w 2 roku stażu na dyplomowanie. Dlaczego nie zrobiłem dyplomowania? Bo za 2400 nie byłem w stanie utrzymać rodziny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to, co zrobiliście dzieciom niech was jasny szlag trafi obiboki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy panie od angielskiego z II LO strajkuja? A Bozenka od angielskiego?? Gdyby nie korepetycje i szkola jezykowa z wiedza nabyta z angielskiego ,ktora przekazala nam Bozenka .Nigdy bym matury nie zdal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Broniarz upadł poniżej dna a wy razem z nim kolega upadłości pan Schetuna von dojczland piecze rozkoszne usmieszki kosztem naszych dzieci na to was stać teraz trzeba rozliczyć w urzędach skarbowych nauczycieli dających korepetycje płatne niech się rozlicza a jest was wielu kto ma działalność i się z tego rozlicza co cisza skarbówki zacierają ręce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasi do Nasiego . Ratusz odpowiada w Lublinie za: oświatę, sport i glinę. Czym różnią się pracownicy szkół od sPOrtowców? Czy na wyborze szefów szkół kończy się odpowiedzialność Tego Pana co ma tak wysokie czoło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stojąc w tłumie protestujących wspierałam tych, którzy na to wsparcie zasługują. Każdy czas będzie nieodpowiedni dla wyrażenia swoich praw. Może przypomnijmy sobie jak wyglądały strajki w latach 80-tych? Stał cały kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele, weźcie się w garść i rzućcie te robotę. Dacie radę. I może wtedy tłuszcza zrozumie do czego doprowadziła. I wtedy poproszą was żebyście wrócili, i wtedy wrócicie - ale na waszych warunkach. Miejcie odwagę i trzymajcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu jakiś nauczyciel przyznał, że ma wolne w czwartek i piątek więc nie będzie strajku, śmiechu warte,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A rencista za 1000 zł po ostatniej podwyżce moze wegetowac? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to jest Wstyd to co robią nauczyciele. żeby dziecka nie mogło wejść do szkoły ....bo cyt." my strajkujemy jak chcecie coś zostawić w sekretariacie to szybko, zajęć nie ma nie macie po co czekać" Smacznego drodzy nauczyciele dalej zajadajcie pączki, ciastka, wafle ryżowe.....przypominam tylko że dziecko ma prawo i obowiązek realizacji obowiązku szkolnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpieram nauczycieli bo mają prawo do godnych zarobków. A Zalewska narobiła niesamowitego bałaganu w szkole swoją pseudorefomą , wypłaciła sobie premię, a teraz kiedy dzieci i nauczycieli czeka podwójny rocznik Pani minister chce dać drapaka do Brukseli na ciepłą posadkę! A dla nauczycieli nie ma parę złotych, aby przyzwoicie zarabiali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...