Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciele szykują się do strajku. Spory zbiorowe w większości szkół w Lubelskiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2017 r. o 12:24 Powrót do artykułu
najlepiej będzie jak wrócimy do czasów prl-u bo nowe ramówki to nic innego jak właśnie te z tamtych czasów ciemny lud i tak wszystko to kupi gratulacje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
Guzik mnie interesuje los nauczycieli. Ważne co jest lepsze dla dzieci. Jeśli lepsza jest 8 letnia podstawówka niech będzie podstawówka, jeśli gimnazjum niech będzie gimnazjum. Nauczyciele niech mają conajwyżej pretensje do rodziców (w tym do siebie również), że narobili mało dzieci bo jest ogólny niż demograficzny. To szkoła jest dla ucznia, a nie uczeń dla szkoły.--- Zgadzam się. Dodam jeszcze, że nauczyciele tak uczą, żeby udzielać w domach korepetycji. Jeśli jest tak "bardzo dobrze", jak wypisują nie którzy- to dlaczego jest tak żle?. Wystarczy sprawdzić rankingi wyższych uczelni. Nawet na forum właściciele komputerów popełniają błędy, że aż oczy "wykręca".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Zlikwidować!!!. Od 7 do 15 i ani minuty dłużej. W tym czasie wywiadówki, dyskoteki, andrzejki, rady, szkolenia, spotkania a nie popołudniami!!! I zapłata za każda godzinę i z uczniami i w czasie sprawdzania prac, przygotowywania się do lekcji, robienia pomocy, kserowania... Jak najbardziej jestem za!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ci co trzymają ten transparent to emeryci- to jeszcze nie zapłacili im za pracę- no to rzeczywiście wielki skandal. Za trzymanie "kija", też nie płacą??- no to rzeczywiście wielki skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mowa trawa w szkołach podstawowych i średnich są zadowoleni z nowego systemu 8+4 oraz 5 letniego technikum !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice dzieci ze szkół podstawowych są w przytłaczającej większości za 8 letnią szkoła podstawową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak akceptacji otaczającej rzeczywistości. Co za ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze ZNP nie protesowalo gdy PO kazalo szesciolatkom isc do szkoly. Jestem nauczycielem i jestem przeciw ZNP!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź dla Sandmana. Nie wiem o jakich nauczycielach akademickich piszesz. Bo spośród kilkudziesięciu, których znam wszyscy uważają, że dokładnie w momencie gdy na wyższe uczelnie dotarł pierwszy rocznik po gimnazjum i 3-letnim liceum, nastąpiło skokowe pogorszenie przygotowania kandydatów na studia. Potem było już tylko gorzej. Jeśli chodzi o tę czołówkę światową, to rzeczywiście są oni mistrzami w rozwiązywaniu testów wyboru. Odroczenie reformy chociaż o rok oznaczałoby, że jeszcze jeden rocznik zostanie "zmarnowany".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ściągną uczniów z Ukrainy, żeby nauczyciele mieli pracę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNP i jego szef obudzili się po długim śnie - a tu już pozamiatane... Broniarz był przeciw wprowadzeniu gimnazjów teraz chce je zachować- człowiek bez wizji ... A te żądania są żałosne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Spory zbiorowe"? - A cóż to takiego? Już słyszałem o zbiorowym gwałcie, o zbiorowym seksie albo o zbiorowym pozwie sądowym ale o "spory zbiorowe" to jakaś chyba nowa definicja. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy polski nauczyciel, kartkóweczki, sprawdznianiki, teściki, odpytki... Sami mnożycie sobie robotę, która nic nie wnosi.  Miałam genialną panią profesor w liceum - lekcje prowadziła tak, że nawet nie trzeba było do książek w domu siadać, człowiek wszystko rozumiał. Żadnych prac domowych - wiedziała, że umiemy, doskonała organizacja i autorytet, oceniała w trakcie całej lekcji ( a nie jak niektórzy zabierając 15 minut na odbytanie 2 uczniów) u niej liczyła się aktywność, lotność myślenia, natomiast klasówka była JEDNA w semestrze ( jak egzamin na studiach) , do tego praca dodatkowa na podsumowanie półrocza dla chętnych za to bardzo trudna.  Maturę zdałam na 95%, a nie jestem szczególnie uzdolniona, dlatego uważam, że wynik ucznia = umiejętności i wiedza nauczyciela. Od mojej matury mija w tym roku 10 lat, do dziś pamiętam większość zagadnień poruszanych na tych lekcjach, co oznacza, że możliwe jest utrwalenie wiedzy bez codziennych prac domowych i tony sprawdzianów - trzeba chcieć pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90 % nauczycieli ze szkół podstawowych i średnich nie kiwnie palcem - bo nie ma po co dla nich reforma jest dobra :) ZNP drze japę, ale nic z tego nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA REFORMA JEST BARDZO DOBRA !!!! na te manifestacje pójdzie garstka chorych z ZNP, KOD-ów PO - wców i takie tam dziwolągi !!! BRAWO PIS !!! TAK TRZYMAĆ - wreszcie robi się w moim kraju NORMALNIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...