Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauka jazdy zderzyła się z nissanem

Utworzony przez ja, 14 lutego 2009 r. o 00:34 Powrót do artykułu
Jaka avensis ??? Yaris nie avensis. Nawet na zdjęciu widać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy to nie jest przypadkiem babska szkola marta??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yaka Yaris?! Yani Avensis Yani Yaris!! oYOyOyOy! Yak'e ystotne to!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wlasnie a co to za szkola???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że ani tu ani w "Kurierze" nie ma informacji o wczorajszym (tuż przed godz. 19) karambolu na skrzyżowaniu Zana z Nadbystrzycką, gdzie pijany kierowca jadący Volvo z dużą prędkością wjechał na czerwonym świetle i uderzył z impetem w Skodę, potem odbił się od barierki i uderzył w taksówkę. Jechał z olbrzymią prędkością, bo uciekał przed dwoma innymi kierowcami, których samochody uszkodził wcześniej. Policjanci musieli zakuć pijanego kierowcę w kajdanki, bo był agresywny. A z nim jechała żona i nastoletni syn. Pogratulować żonie rozsądku, że wsiadła do samochodu z tak pijanym mężem (ledwo stał na nogach) zamiast zrobić wszystko, by nie wsiadł do auta. Na szczęście nikt nie zginął i nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Chociaż kierowca Skody był tak oszołomiony, że kiedy się przy nim zatrzymałem, to myślał, że to ja w niego uderzyłem. Ten, który w niego uderzył zatrzymał się jakieś 40 metrów dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytul jak zwykle sensacyjny, ale z opisu wynika ze to nissan zderzyl sie z z nauka jazdy ... Prawie to samo, ale jak wiadomo "prawie robi wielka roznice" :-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta Babska Nauka Jazdy-----wiadomo jak to baby za kierownicą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Carlo napisał:
Chociaż kierowca Skody był tak oszołomiony, że kiedy się przy nim zatrzymałem, to myślał, że to ja w niego uderzyłem. Ten, który w niego uderzył zatrzymał się jakieś 40 metrów dalej.
Przepraszam za nieuzasadnione podejrzenie ale był Pan pierwszą osobą którą zobaczyłem po wyjściu na zewnątrz:) Po takim rąbnięciu i tak dobrze, że wyszedłem o własnych siłach... Tak na marginesie - gość miał ponad 3 promile. Szczęście w nieszczęściu, że nie było poważniejszych ofiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam świadkiem tego wypadku i pan kierujący nissanem jechał prawidłowo i był trzeźwy a taka pani kursant z babskiej "L" Marta powinna chyba sama ukończyć kurs nauki jazdy jeszcze raz ale w konkurencyjnej firmie.Tak więc odradzam lubelską naukę jazdy babską Marta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crazy_go napisał:
byłam świadkiem tego wypadku i pan kierujący nissanem jechał prawidłowo i był trzeźwy a taka pani kursant z babskiej "L" Marta powinna chyba sama ukończyć kurs nauki jazdy jeszcze raz ale w konkurencyjnej firmie.Tak więc odradzam lubelską naukę jazdy babską Marta
Bylem widzialem rowniez, i "Pan" jechal raz ze szybko po drugie chyba jedt daltonista. Ponadto raczej tego faceta trzeba by wyslac na dodatkowe przeszkolenie z przepisow ruchu drogowego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hola hola proszę pana pewnie jest pan właścicielem tejże wypadkowej nauki jazdy Marta, dzięki temu że właściciel nissana jechał wolniej bo ja go wyprzedziłem na ZIELONYM ŚWIETLE!!!!(pani instruktorka jest daltonistką) uniknąłem kolizji i mam cały samochód.A że świadków było 2 potwierdzających winę NAUKI JAZDY BABSKIEJ MARTA to proszę nie wprowadzać w błąd.Pewnie boi się pan o złą reklamę BABSKIEJ NAUKI JAZDY MARTA.Bo już ma .NIE POLECAM. Świadek zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, wy o 2 różnych wypadkach piszecie jeden jest z "L" a drugi z czerwonym światłem i pijakiem.. pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...