Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauka pływania Lublin

Utworzony przez Katrina, 28 stycznia 2014 r. o 10:50
Witam. Chcę się zapisać na naukę pływania w Lublinie. Niestety ceny zajęć indywidualnych są kosmiczne ok 60 zł za 45 min, za to grupowe najczęściej po 8-10 osób w grupie. Chodziłam kiedyś do popilarnej lubelskiej szkółki, która ma zajęcia na basenie na ul. Głębokiej ale to było coś strasznego i niczego się nie nauczyłam. Na jednym torze było 8 raz nawet 12 osób a instruktor wydawał się być bardzo znudzonym. Zresztą dojazd na ten basen to istna katorga.  Może ktoś mi polecić dobrą szkołę nauki pływania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Chcę się zapisać na naukę pływania w Lublinie. Niestety ceny zajęć indywidualnych są kosmiczne ok 60 zł za 45 min, za to grupowe najczęściej po 8-10 osób w grupie. Chodziłam kiedyś do popilarnej lubelskiej szkółki, która ma zajęcia na basenie na ul. Głębokiej ale to było coś strasznego i niczego się nie nauczyłam. Na jednym torze było 8 raz nawet 12 osób a instruktor wydawał się być bardzo znudzonym. Zresztą dojazd na ten basen to istna katorga.  Może ktoś mi polecić dobrą szkołę nauki pływania? Witam, Jeśli jest Pani nadal zainteresowana nauką pływania w grupach max 7 osobowych lub spotkaniami indywidualnymi w rozsądnej cenie to zapraszam na stronę:   wodnystyl.pl    W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę o kontakt telefoniczny (numer jest na stronie www w zakładce kontakt).    Pozdrawiam, Aneta Lefanowicz-Gronek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Jeśli jest Pani nadal zainteresowana nauką pływania w grupach max 7 osobowych lub spotkaniami indywidualnymi w rozsądnej cenie to zapraszam na stronę:   wodnystyl.pl    W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę o kontakt telefoniczny (numer jest na stronie www w zakładce kontakt).    Pozdrawiam, Aneta Lefanowicz-Gronek    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Jeśli jest Pani nadal zainteresowana nauką pływania w grupach max 7 osobowych lub spotkaniami indywidualnymi w rozsądnej cenie to zapraszam na stronę:   wodnystyl.pl    W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę o kontakt telefoniczny (numer jest na stronie www w zakładce kontakt).    Pozdrawiam, Aneta Lefanowicz-Gronek  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam szkołę water academy Pani Majewskiej. Ja chodziłam ponad rok temu na jaczewskiego, zajecia w niedziele o 18. Indywidualne podejscie, gdy sie dolacza do grupy ma sie instruktora tylko dla siebie. Na calym basenie jest do 4-5 osob. Koszt to 30 zl za 60 min. Nie wiem czy nadal jest ta grupa, ale mozna zadzownic i zapytac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuję bardzo za odpowiedź ale już się zapisałam do szkoły Aquamania, czy jakoś tak, głównie dlatego, że mam blisko, mieszkam na Węglinie i stwierdziłam, że nie będę nigdzie dalej szukała. Na razie jestem zadowolona bo grupa jest mała a to było dla mnie najważniejsze no i basen jest bardzo ładny. Niezadowolona jestem tylko z szatni. Jak mam zajęcia to na torze obok są jakieś zajęcia na które chodzi dużo kobiet, przez co jest tłok w szatni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chodzę do Szkoły Delfin na Radosci i jestem bardzo zadowolona , grupy małe , instruktorki super i o dziwo w ciągu 3 miesięcy nauczyłam się pływać , chociaż strasznie się bałam bo w dzieciństwie się topiłam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja słyszałam z kolei, że w Delfinie są duże grupy. Mój brat zapisał tam swoje dziecko i połowie semestru zrezygnował.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje dzieci a także ja chodzimy do szkoły dive service, panowie fajnie prowadzą zajęcia, polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam szkołę pływania i nurkowania dive service, zajęcia na Langiewicza AOS, moje dzieci, a widziałem i słyszałem też osoby dorosłe są bardzo zadowolone z nauki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie odradzm Lubelską Szkołę Pływania.Przepełnione grupy(jeśli chodzi o grupy dla dorosłych).Właściciel jest miły tylko wtedy jak zbiera kase za kurs,mało kompetentny,nigdy nie ma informacji o dniach wolnych,są problemy z odrobieniem zaległej lekcji,a trener znudzony jak mops.Nie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje dzieci wiele lat chodziły do szkoły pływania delfin , jestem zadowolony z efektów nauki , bo już po roku nauczyła się starsza córka pływać , młodsza trochę później , teraz obie mają żółte czepki ( czyli radzą sobie świetnie )owszem czasem były duże grupy , ale raczej nie było więcej niż 8-9 osób , ogólnie mogę raczej polecić tą szkołę , było sympatycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy spamerzy od szkoły Delfin nie widzą swej śmieszności? 3 miesiące albo (jak w ostatniej wiadomości) rok na nauczenie się pływania... nieźle. Lepiej nie bierzcie się jednak za organizowanie szkoły nauki jazdy - po tysięcznej godzinie może ktoś by w końcu wyjechał z placu manewrowego. Pływać można się nauczyć w 2-3 tygodnie... no, ale skoro jest szkoła, która reklamuje się tym, że "już po roku zajęć z nimi" niektórzy zaczynają pływać, to ja nie mam pytań :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam wrażenie , że tu same Szkoły Pływania się wpisują , w tym jedna jest uczciwa , bo pływając 1 raz w tygodniu 6 letnie dziecko myslę że po roku powinno się nauczyć pływać ( zależy co poprzednik nazywa pływaniem  bo mowa tu o porządnym pływaniu a nie o utrzymywaniu się na wodzie ). Tak więc nie bądźcie już smieszni , skończcie z tym oczernianiem bo zazdrość aż kipi z was , a jest ona złym doradzcą jak od wieków wiadomo . Cóż , Szkoła Pływania Delfin największa i najlepsza jest i trzeba się z tym pogodzić , tak jak sportowcy godzą się z przegraną ......Chyba że się ten sport tylko wąchało :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odradzam Delfin, grupy czasem i po 12 osob, niesympatyczna pani do teego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczę pływania od kilku lat. Robię to z pasją, sama trenowałam przez 10 tylko. Nigdy nie marzyłam o tym, zeby byc ratownikiem, tylko, zeby nauczać jak mój trener - od dziecka o tym marzyłam, wydawało mi się to nie mozliwe do spełnienia. Dziś to takie moje spełnione marzenie. na zajęciach zapominam o całym swiecie i wszystkich kłopotach - jesli jakieś są :) Słuchajcie - To, w jakim tempie kto sie nauczy pływać, to jest indywidualna sprawa każdego oddzielnie. jeden zaskoczy po dwóch lekcjach - bo sam nie wiedział, ze to takie proste i ma predyspozycje i dobre uwarunkowania do tego, inny , który się tpodtopil w dzieciństwie potrzebuje roku, na samo przełamanie strachu. Wiec nie piszcie prosze, w ile mozna się nauczyć plywac, bo pływanie, jak ktoś już wspomniał, moze wyglądać różnie. jednemu wystarczy, ze przesuwa sie po wodzie byle jak ale utrzymuje się swobodnie, a drugi bedzie miec super technikę, ale na swobodne poruszanie sie na głebbokiej wodzie bez dna juz go nie stać bo paralizuje go strach. więc nie narzekajcie tylko bierzcie sie do roboty - grunt to systematyczność, cierpliwość, samozaparcie i sila walki samemu z sobą czyli CHĘCI! Powodzenia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególnie odradzam szkołę "Delfin" z racji że jest prowadzona przez osobę pozbawioną kultury osobistej, furiatkę, która jak się dobrze rozkręci to przestaje sie kontrolować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam Lubelską Szkołę Pływania. Moje dziecko chodzi 3. rok na zajęcia, pływać nauczyło się po 2 m-cach, potem doskonalenie w różnych stylach (żabka, kraul, delfin, skoki na główkę + zabawy w wodzie). Grupy maks. 6 osobowe. Fajny instruktor to p.Mateusz. Polecam. Nie polecam na Łabędziej - tam dziecko znajomych po 2 semestrach zajęć 2 razy w tygodniu nie zna stylu żabką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególnie odradzam szkołę "Delfin" z racji że jest prowadzona przez osobę pozbawioną kultury osobistej, furiatkę, która jak się dobrze rozkręci to przestaje sie kontrolować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kogo tam unikac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...