Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nawet 450 tys. zł z Ratusza. Na zajęcia dodatkowe w przedszkolu

Utworzony przez Ja wiem, 24 września 2013 r. o 21:38 Powrót do artykułu
Pewnie dajcie kasę dla Waszych znajomych z Centrum Pomocy szkole i Centrum Rozwoju dziecka. Dawali Wam łapy w postaci upustów, to musicie się odwdzięczyć  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi sie że w tym wszystkim ma być najważniejsze dobro dzieci,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie RYTMIKA?!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jednak chore... przedszkolanki  czy was tego nie uczą w studium,na uczelniach???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wprowadzajcie zewnetrznych firm do publicznych przedszkoli.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wprowadzajcie zewnetrznych firm do publicznych przedszkoli.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie jako mamy dwojga przedszkolaków nowa ustawa o szkolnictwie to gniot wymyślony przez kogoś kto nie ma dzieci w tym wieku, ok złotówka za dodatkowe godziny jest miła dla portfela ale brak zajęć typu rytmika to granda. I teraz jest jak zwykle szukanie jak ominąć prawo żeby zajęcia były w czasie podstwowym, jak zwykle Polak potrafi. Przypomina mi to sytuacje za czasów komuny kiedy sama chodziłam do przedszkola - za darmo ale bez żadnych urozmaiceń, żadnej rytmiki, języka nic. I tak doskonale przygotowane dzieciaczaki jako 6-latki do pierwszej klasy, super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszt utrzymania jednego dziecka w przedszkolu państwowym wynosi 760 zł bez zajęć dodatkowych. Moje dziecko chodzi do przedszkola prywatnego i koszt miesieczny z dodatkowymi zajęciami wynosi 585 zł. Dzieci w grupie jest 12 a nie 25 jak w państwowym. Skąd biorą się takie koszty w państowym skoro jest wiecej dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszt utrzymania jednego dziecka w przedszkolu państwowym wynosi 760 zł bez zajęć dodatkowych. Moje dziecko chodzi do przedszkola prywatnego i koszt miesieczny z dodatkowymi zajęciami wynosi 585 zł. Dzieci w grupie jest 12 a nie 25 jak w państwowym. Skąd biorą się takie koszty w państowym skoro jest wiecej dzieci?
Bo w Polsce jest ogromna armia urzędników, których musimy utrzymać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jeszcze pieniądze pójdą na pranie mózgów dzieci poprzez propagandę gender??? To nie dzieje się za granicami. To dzieje się tu - w Polsce!!!! http://gosc.pl/doc/1572145.Genderowe-przedszkole  TO JEST CHORE!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla samorządów,tylko kto poprowadzi tą rytmikę?  Osoby po kursach 6-dniowych? Napewno nikt z przygotowaniem muzycznym,bo samorządy oferują kwotę średnio 150-250 zł na miesiąc (śmieciową!).będzie rytmika "pitolę palcami po stole".ważne ,że w dzienniku będzie zapisane,ze była!                                                      Za darmo to powinni politycy pracować wymyślając tak durne ustawy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszt utrzymania jednego dziecka w przedszkolu państwowym wynosi 760 zł bez zajęć dodatkowych. Moje dziecko chodzi do przedszkola prywatnego i koszt miesieczny z dodatkowymi zajęciami wynosi 585 zł. Dzieci w grupie jest 12 a nie 25 jak w państwowym. Skąd biorą się takie koszty w państowym skoro jest wiecej dzieci?
niepubliczne przedszkole też dostaje dotacje z gminy i to nie mało więc dlatego opłaca się otwierać i prowadzić prywatne przedszkola, pracujący tam nauczyciel zatrudniony jest z kodeksu prascy a nie z kart nauczyciela i płaci się mu najniższą krajową, a na co idą publiczne pieniądze jakie dostają placówki niepubliczne tego można było się dowiedzieć z ostatniej kontroli  jak była przeprowadzona w Lublinie .  Prywatne przedszkola na pewno nie są prowadzone dla idei.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niepubliczne przedszkole też dostaje dotacje z gminy i to nie mało więc dlatego opłaca się otwierać i prowadzić prywatne przedszkola, pracujący tam nauczyciel zatrudniony jest z kodeksu prascy a nie z kart nauczyciela i płaci się mu najniższą krajową, a na co idą publiczne pieniądze jakie dostają placówki niepubliczne tego można było się dowiedzieć z ostatniej kontroli  jak była przeprowadzona w Lublinie .  Prywatne przedszkola na pewno nie są prowadzone dla idei.........
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,13297597,Kontrole_w_prywatnych_przedszkolach___Dotacje_ida.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...