Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nawet trzykrotność miesięcznych zarobków. Nagrody od marszałka dla dyrektorów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2016 r. o 20:48 Powrót do artykułu
tak bo to dyrektor sam wypracował zyski... dla stada murzynow czyli pracowników nie przewiduje się, beda tyrac dalej za pol darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dyrektor WPR LUBLIN też dostał nagrodę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki prestiż szpitala w Białej Podlaskiej tu ludzi nie leczą a warunki sanitarne urągające. Czekając na Izbie Przyjęć widziałem prusaki chodzące po podłodze jeżeli takie warunki są w szpitalu to ja nie będę się tam leczył. Wychodziły spod drzwi pomieszczenia gdzie są wózki - przerażające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz szanowni szefowie instytucji powinni nagrodzić swoich głównych księgowych bo to dzięki nim rok budżetowy był na plusie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zamościu nie chcieli mnie przyjąć na oddział laryngologiczny bez grupy krwi i musiałem zrobić w szpitalu za ok 200 zł (w luxmedzie takie badanie ok 40 zł) za oglądanie telewizji trzeba też słono płacić (więżniowie obok nie muszą płacić), jedzenie byle jakie, jak nie chodzisz prywatnie to nie masz tam po co iść. Gratuluję wyników finansowych a ja płacę dwie składki zdrowotne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSyL ma się dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA CO TE NAGRODY? Szczególnie w Zamosciu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co oni takiego zrobili ze dostali nagrody za co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...