Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nazwy ulic w Lublinie na sprzedaż? Pomysł nie przeszedł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2019 r. o 09:26 Powrót do artykułu
Miasto inspiracji tonace w długach nie szuka oszczędności bo i po co,splacą kolejne ekipy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a chciałem mieszkać na ulicy "cipki mokre" :(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna M.dro zaniepokojonego Obywatela.Taka nazwę wymyślić to trzeba mieć zero mózgu.ani smieszne ani mądre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje propozycje: ul. PO-TBV , ul. Drewnianego Chomika, ul. Deweloperska , ul. Dobrego Deal'u. ul. 3 minuty na wypowiedź, ul. Nocnej Zmiany Planów , ul. Łamacza Ustawy Antykorupcyjnej , ul. Wynajmu Biurowców od Kolesi, ul. Kładki za 60 mln , ul Przekrętu 700 lecia , ul. Betonowa ... a nie już taka jest , itp itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne to miasto ... Brakuje tylko ulicy bandery albo upa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiotyzm... Kolejny sposób na reklamę dla januszow biznesu by był? I na jakich zasadach miałoby to działać? Zapłacone raz na zawsze? Czy może płatne na rok a potem przedłużanie? A jak nie przedłużone to co, ulica bez nazwy? Czy szybkie szukanie innego chętnego? I wszyscy mieszkańcy i firmy zmiana adresu i dokumentów - czy pan pomysłodawca by za to zapłacił? Naprawdę jestem ciekawa, jak on to widział. Bo odnoszę wrażenie, że pan radca rzucił tylko kolejny głupi pomysł, bo chce zaistnieć. Szkoda tylko, że nie w sensowny i pożyteczny sposób...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ulica Ostańskiej pod wezwaniem blokowania inwestycji. Ps. klienci Wikany z nad Zalewu już prawie rok czekają na akty własności a powyższa persona blokuje wydanie pozytywnej decyzji o użytkowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleja Partaczy ulica Błędów lekarskich no mamy tyle szpitali moze coś dla Pacjentów ktorzy doswiadczyli błedu ktory nie jest wynikiem braku 7 % PKB ale brakiem EMPATII i miłosci do Bliźniego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje propozycje:   ul. PO-TBV , ul. Drewnianego Chomika,  ul. Deweloperska , ul. Dobrego Deal'u.  ul. 3 minuty na wypowiedź,  ul. Nocnej Zmiany Planów , ul. Łamacza Ustawy Antykorupcyjnej , ul. Wynajmu Biurowców od Kolesi,  ul. Kładki za 60 mln , ul Przekrętu 700 lecia , ul. Betonowa ... a nie już taka jest , itp itd
 Dzięki za fajny komentarz i poprawę humoru. Moja propozycja to zmiana nazwy placu Łokietka na plac im. Dr Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje propozycje:   ul. PO-TBV , ul. Drewnianego Chomika,  ul. Deweloperska , ul. Dobrego Deal'u.  ul. 3 minuty na wypowiedź,  ul. Nocnej Zmiany Planów , ul. Łamacza Ustawy Antykorupcyjnej , ul. Wynajmu Biurowców od Kolesi,  ul. Kładki za 60 mln , ul Przekrętu 700 lecia , ul. Betonowa ... a nie już taka jest , itp itd
 Dzięki za fajny komentarz i poprawę humoru. Moja propozycja to zmiana nazwy placu Łokietka na plac im. Dr Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to kontynuujmy:   Ul. Pancernej brzozy,  ul. Mgły smoleńskiej,  ul. Lotnika Kuchcińskiego, ul. Spadochroniarza Sasina, ul. Miliona mieszkań,  ul. "Za miskę ryżu" pl. Wraku smoleńskiego,  al. Św. Jarozbawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...