Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nerwowy maszynista w Lublinie. "Masz pozwolenie na filmowanie mnie?!" [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lutego 2018 r. o 07:55 Powrót do artykułu
Ja też bym nie chciała, żeby mnie pierwsza lepsza osoba z ulicy filmowala. Brawo dla maszynisty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dzisiaj filmujmy wszystkich filmującychf 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
problemy XXI wieku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kamer monitoringu też się wydziera? I ci co go popierają też ryja piłują do słupa z kamerą. Ludzie opamietajcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież maszynista zachował się normalnie,nie jest funkcjonariuszem publicznym i bez jego zgody nie można go filmować.Takie mamy prawo buce którym nie podoba się jego zachowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest wolnym czlowiekiem...moze filmowac co chce i gdzie chce...pod warunkiem ze nie udostepnia publicznie naruszajac prawa osobiste filmowanych osob...lub nie filmuje obiektow uznane za strategiczne albo z zakazem filmowania.Jak sie maszyniscie nie podoba to niech sie zatrudni w Bogdance na przodku...tam kamera nie dotrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorzucić jeszcze zakaz filmowania samolotów na niebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam jest napisane tylko 02.2018r. Chodzi tylko o sam luty. Proszę poprawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filmowiec Kamilek, pokaz swoj ryj. Czekamy.....sympatyczni kolejarze nie jak ten z twojego filmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalny brak kultury że strony maszynisty,co za gbur! W Polsce niestety ludzie są mało życzliwi bardzo szczególnie w biednych regionach takich jak lubelskie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolej zmienia się dla ciebie.... he he, dobre. Szkoda, że mentalność została w PRL-u...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim pajacom twierdzącym że można filmować wszystko i wszystkich polecam Ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych gdzie dokładnie wyjaśniono czemu maszynista ma rację ;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisz ze zrozumieniem.  Można filnowac nie można publikować a on chyba opublikował tak czy nie. Czy wy nie macie innych rzeczy do roboty tylko takie komentarze pisać.? I karać to najważniejsze ukarać do kamieniolomow. Idioci! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamilek pokaż swój ryjek. To my bardzo sympatyczni kolejarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki cieć,plosie mnie nie filmować, ojciec porządny,matka porządna a syn KOLEJARZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście chyba maszynista trochę przegiął w tych komentarzach i samouwielbieniu. Może miesiąc pracy na Koziołku poprawiłoby mu podejście do innych. Każdy jest nerwowy w tych trudnych warunkach ale trochę empatii dla drugich np. nagrywających też by się przydała dla dobra nas wszystkich. Drużyny konduktorskie mamy już super może szkolenie dla maszynistów też by się przydało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby szanowny maszynista nie wyłonił się na schodek, by wyrazić swoją frustrację, to by go wcale na filmiku nie było. A tak pokazał jakim jest cebulakiem ze wschodu. Ja bym pomachał przyjaźnie, tak jak ma to miejsce w innych przyjaznych i cywilizowanych krainach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam robię zdjęcia pociągów (oczywiście w bezpiecznych miejscach - nie łażę po torach) i takie zachowanie zdarza się na szczęście bardzo rzadko. Najczęściej jakieś Rp4 czy machanie ręką no ale jak widać są i tacy którzy wstydzą się swojej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie maszynisto w miejscu publicznych jest Pan częścią krajobrazu, więc Pana pozwolenie jest zbędne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uroczy, finezyjny i bardzo sympatyczny kolejorz chetnie zapozna filmowca Kamilka Lbn. Pofilmujesz mnie w wannie jak bede manewrowal swoja lokomotywą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...