Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nerwowy maszynista w Lublinie. "Masz pozwolenie na filmowanie mnie?!" [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lutego 2018 r. o 07:55 Powrót do artykułu
Bardzo dobrze, kręć sobie lokomotyw H0 a nie ciężko pracujących maszynistów mikolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest mozliwe, że na stronie internetowej dziennika wschodniego mozna obrażac faceta ktorego bez wiekszego klopotu mozna zidentyfikować a napewno znaja maszynistę pracownicy kolejowi. Nazywanie kogoś debilem, porównywanie do kogoś z listy pedofilow to juz nie sa żarciki. Gdzie jest własciciel i osoba odpowiedzialna za publikowanie tych tresci? Nie ma? Rouzmiec należy że Dziennik Wschodni nie ma obowiązku chamowac pewne zachowania, udostepnia i zezwala na to w swojej witrynie. Teraz Kolej powinna za obrażanie swojego pracownika tutaj, zareagować. Gdybym to ja został tutaj wskazany w sposób identyfikowalny ( a tak jest bo głos jest w oryginalne) juz bym zakladał sprawę. Gdzie można brak reaakcji dziennika zglosić, instytucja nadzorująca media.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewygodnych komentarzy i prawdziwych w tej gazecie się nie zamieszcza. Gdzie jest mój komętarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maszynista ma prawo nie zgodzić się,wystarczy instrukcję obsługi aparatu przeczytać.Jest tam wzmianka o tym,że NIE WOLNO utrwalić wizerunku osób,które na to zgody nie wyrażają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miał gość rację,niedługo bedziecie ludzi w toaletach fotografować,nie zycze sobie aby ktos mi robił fotki bez mojej wiedzy i zgody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli nic się nie zmieniło od czasów modernizmu socjalistycznego. Szanowny Kolego pisz skargę do naczelnika (jeśli zarejestrowałeś skąd była maszyna). Nic się nie bój. Kiedyś miałem podobne przeboje w KK. Później dostałem list z przeprosinami i zaproszeniem. Możesz tylko skorzystać na świetny materiał. Pozdrawiam z Hannoveru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czyli nic się nie zmieniło od czasów modernizmu socjalistycznego. Szanowny Kolego pisz skargę do naczelnika (jeśli zarejestrowałeś skąd była maszyna). Nic się nie bój.  Kiedyś miałem podobne przeboje w KK. Później dostałem list z przeprosinami i zaproszeniem. Możesz tylko skorzystać na świetny materiał. Pozdrawiam z Hannoveru.
 Najważniejsze że jestes z Hannoveru, dobrze że podkresliłeś bo byś nie był wiarygodny i tak ważny, poważny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś w przestrzeni publicznej i masz prawo go nakręcać. W dobie aparatów w smartfonach aparatów innych utrwalasz go w przestrzeni publicznej która nie jest jego przestrzenią ... tylko ogólno dostępną . Czy zatem zabronilby także patrzeć się na niego . A skoro masz doskonałą pamieć i utrwalasz sobie go zamaist w pamieci fona w swojej pamięci to też musisz mieć pozwolenie? To paranoja. Facet nie miał racji . Jest w przestrzeni publicznej znaku zaakazu focenia nie było ... dawno wyszliśmy z czasów gdzie kolej była z militaryzowana ...a nawet gdyby to nie robiłeś zdjecia jednostki pancernej tylko zwyklego elektrowozu. I niech Ci ludzie przestaną ...pieprzyć bo Jest TO PRZESTRZEŃ PUBLICZNA i masz do niej prawo takie samo jak on i inni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten co kamerował nie ma nawet prawa stać w " bezpiecznej odległości " niech się cieszy że policja nie przyjechała bo wtedy by sobie na komisariacie popyskowal :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cala stacja jest terenem PKP więc nie ma prawa kamerować, a jak tak mu zależy niech pokaże zezwolenie na poruszanie się po terenie kolejowym. Bez zgody naczelnika sekcji na której robione jest zdjęcie można podciągnąć za wtargnięcie na teren zamknięty :) nawet policja nie może od tak sobie na tym terenie jeździć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz :) jest zakaz ( polecam poczytać instrukcje ) nie można od tak bez pozwolenia chodzić po terenie kolejowym ( nawet policja nie ma do tego prawa ) maszynista dobrze zrobił i powinnien to zgłosić do dyspozytora i sokisci by pana ładnie wyprowadzili za teren PKP i dali pokaźny kwitek do zapłaty ( chociażby za naruszenia przestrzeni osobistej ) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaś napisał:
Co by nie filmował nie jest to zakazane - brak informacji. o zakazie, nic tylko maszynista BUC!!! Publikowanie wizerunku bez wiedzy jest zamazane, oczywiście są wyjątki. Przełożeni a nawet szefowie tego buca powinni wyciągnąć konsekwencje. Co do identyfikacji nie powinno być problemu. Liczę na przełożonych tego BUCA!!
 Bucem sam jesteś do kwadratu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim terenie kolejowym? na peronie stał, a nie np. na szopie, na peronie możesz sobie filmować, komuna się skończyła..., zawsze trafi się jakiś cham, nieważne gdzie się pracuje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki gbur powinien jeździć na lokomotywach towarowych bo na osobowych tylko wstyd przynosi. Jest chyba niechlubnym wyjątkiem w kolejowej braci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Pan mechanik ZAISTNIAŁ w mediach, nie chciał ale z własnej głupoty zaistniał. Zawsze się zastanawiam skąd tacy się biorą. Filmujący absolutnie w niczym mu nie przeszkadzał i miał prawo tam być i kręcić. Kolej i kolejarze to nie są święte krowy, pracując w firmie zajmującej się przewozem ludzi trzeba umieć wśród tych ludzi kulturalnie funkcjonować. Tu nie ma miejsca na chamstwo czy brak kontroli nad swoimi emocjami. Kolej jest dla ludzi - nie odwrotnie! Autor filmu to pasjonat kolejnictwa czyli osoba promująca kolej. Dzięki takim ludziom kolej ma więcej pasażerów a tym samym osoby tam zatrudnione mają na chleb dla swoich rodzin. Jak można być tak głupim i tego nie rozumieć?     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może maszynista jest posłem albo sędzią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ci biedni miłośnicy kolei mają filmować lokomotywy jak im maszyniści rzucają mięsem? To niesprawiedliwe. Widać ci maszyniści nie są miłośnikami kolei skoro miłosników nie rozumieją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni dziennikarze. Nie macie o czym pisać, tylko o takich pierdołach? Doskonale wiecie, czym jest prawo autorskie i prawo do zachowania i niepublikowania wizerunku. Doskonale wiem, że "Ustawa o prawie autorskim i prawach pochodnych" jest bublem prawnym i ma tyle dziur, które wykorzystuje się maksymalnie. Chyba trzeba będzie zacząć fotografować dziennikarzy przy pracy, w końcu w pewnym sensie, to też osoby publiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten co to kręcił podobno jest terorrystą, maszynista zapobiegł atakowi terorrystycznemu, jest bohaterem, powinien dostać medal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co filmujesz frajerze ciekawe jak by ciebie ktos filmował w pracy czy bys był taki heppy debilu powiniennes zdechnąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...