Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NFZ nieugięty: Nocne leczenie tylko w 3 miejscach

Utworzony przez ANERTTR, 1 marca 2011 r. o 20:37 Powrót do artykułu
dla NFZ liczą się tylko nikomu nieznane kryteria,a nie dobro pacjęntów.Jeżeli będę zmuszona skorzystać z takiej porady,na pewno wystawię NFZ rachunek za dotarcie do tych poradni,bo dla mnie oznacza to przejechanie całego miasta,więc rachunek Taxi nie będzie niski.Pokryją czy trzeba będzie się odwołać do sądu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna niszczyć naród Polski przez zabieranie nawet poradni lekarskiej miasto Lublin 360 tysięczne tylko 3 poradnie czyli 1 poradnia na 120 tys Ludzi .pytam czy w w Gdansku Warszawie Wrocławiu Poznaniu 1-lekarz na 120 tys ludzi.Premierze Prezydęcie nie upodlajcie ludzi w Polsce bo na was przyjdzie kryska z krzyzykiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbierajmy rachunki za dojazdy do wybranych przez NFZ poradni i domagajmy się zwrotu kosztów.Bo daleko do tych poradni jeszcze dalej do aptek.Jak stosują kryteria to my pacjenci też,mają obowiązywać obie strony .W końcu oni są do służenia pacjentom a nie pacjenci im
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz Wam napiszę jak wygląda dyżur weekendowy w poradni przy DAEWOO.Sporo chorych małych dzieci,pediatra dyżurny na wizytach domowych,chore dzieci przyjmuje lekarz dla dorosłych.Więc diagnozy różne czy akurat trafne / do zastanowienia się/ czy w poniedziałek choroba nie rozwinie się jeszcze bardziej i nie trzeba będzie pędzić do rodzimej przychodni do pediatry by zaaplikował nie daj Boże inne leczenie.A przecież przez dwa dni czasem można naprawdę zahamować chorobę .Dojazd wyjątkowo fatalny,bo obok jest niepubliczna uczelnia i po prostu brak miejsca do zaparkowania.Nie wiem czym się kierował NFZ wybierając przychodnie prawie na peryferiach miasta,pacjentom życia nie ułatwił,wręcz utrudnił.Tym działaniem pokazuje wyjątkową nieudolność pozytywnego myślenia i swojej służebności wobec społeczeństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już mój enty wpis dotyczący dyżurujących przychodni,konkretnie na Mełgiewskiej,gdzie napisałam,że dzieci przyjmowali interniści.Konkretnie moją 4-letnią wnuczkę.W sobotę internista stwierdził że tylko lekko podziębiona,nic poważnego nie stwierdza,a w niedzielę rano dziecko zaczyna tracić oddech,znowu szybka jazda do poradni ,bada pediatra stwierdza "ropną anginę" aplikuje zastrzyki tylko zapomina wpisać iniekcje w domu.Tak wyglądał dyżur 5 i 6 marca 2011
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dziś również byłam w przychodni przy mełgiewskiej, ale jestem bardzo mile zaskoczona. Zostałam z dzieckim bardzo szybko przyjęta, pobrano krew na badania, które też zresztą były szybko do wglądu dla lekarza, część leków podanych na miejscu, do tego recepta. A z dojazdem to fakt, że problem z parkowanie, ale to chyba jedyny minus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irena pyta o kryteria. Ano są i nie jest to dobro pacjenta tak jak Narodowy FZ nie jest narodowy,PO ,PIS jest grupą ludzi mających wspólne interesy najczęściej prywatne. Podaję przykład. 1.Radny sejmiku wojewódzkiego K.Bojarski jest przew.komisji zdrowia. 2.Jest dyr.szpitala w Łęcznej ,a dodatkowo właścicielem BDM Uni-Med NZOS. 3.NZOS Unimed ma kontrakty z NFZ w Lubartowie i Świdniku na opiekę i transport . 3.Wg P.Bojarskiego użyczył swojego nazwiska by NZOS Luna otrzymała kontrakt w Lublinie. Radny nie może prowadzić dodatkowej dziąłalności w obrębie działania mandatu. Radny który jest przewodniczącym komisji zdrowia w sejmiku ma wpływ i możliwości przychylnej decyzji ze strony NFZ dla swojej prywatnej działalności. Czy Premier Tusk mówiąc,że nie będzie tolerował w PO nadużyć,wykorzystywania funkcji społecznych dla celów prywatnych miał na myśli Pana Radnego Bojarskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyzma napisał:
Jaki przetarg w NFZ? Chyba tylko chory człowiek mógł wybrać LUNĘ. Przecież to sprawa dla CBA. A ja głosowałem na pana Bojarskiego. Przepraszam za to całe społeczeństwo. Jadę do Libii.
Kim jest radny Bojarski i do czego służy mandat dany mu przez społeczeństwo przeczytaj wyświetlając stronę BDM UMI-MED. Promocja własnej prywatnej firmy mimo zakazu prowadzenia działalności do za mało ,nasz radny poświadczył nieprawdę dając swoje nazwisko NZOS Luna. Będąc przew.komisji zdrowia miał możliwości wpływania na wyniki konkursu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...