Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NFZ ukarał kilkanaście przychodni

Utworzony przez Zużyty zasób ludzki, 19 maja 2011 r. o 10:29 Powrót do artykułu
A kto ukarze NFZ za to że nie zapłaci lekarzowi,który mnie przyjął w potrzebie poza limitem ?. Dzisiaj jest coś takiego,że do specjalisty nie dostaniesz się w chwili zaistniałej potrzeby tylko za dwa,trzy miesiące a nawet za pół i więcej roku w zależności od kolejki,wtedy kiedy dość często jest już po sprawie. W wyniku tych chorych procedur dzisiaj mam mocno przykurczoną rękę.Przez 30 lat płaciłem składki a dzisiaj NFZ pokazuje mi "gest Kozakiewicza". Po jasną cholerę ten strup ? Człowiek wkraczając w dorosłe życie powinien zawierać umowę z konkretną placówką medyczną o świadczenie pełnych usług medycznych i na jej konto wpłacać składki. Państwo powinno jedynie zadbać o bezpieczeństwo tych składek ...i to wszystko . A tak fundusze toną w urzędniczych kieszeniach a człowiek upokorzony tuła się po zezem patrzących z wystrojonych gabinetów urzędnikach.Z czego tu się cieszyć ? z tego że sekretarka dyrektora NFZ wyjeżdża wypasioną furą a ja po 30 latach pracy muszę wystać pół dnia na wypis recepty ? ...kurestwo w biały dzień. Myślę że już niedługo przyjdzie nam zaśpiewać "Wyklęty powstań ludu ziemi...." albo skończyć pod przysłowiowym płotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to prawda przez ten pieprzony fundusz szpitale są w dlugach. JAK taki jeden z drugim urzedniczyna moze ma prawo wdawać wyroki na ludziach tzn kogo się opłaca leczyć a kto ma umrzeć CHAMSTWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że NFZ ktoś nie skontroluje i nie ukarze [: to jest dopiero obrotna instytucja, zajadająca się publicznymi pieniędzmi zamiast zająć kulejącą służba zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Likwidacja NFZ-u to najlepszy sposób na długi szpitali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...