Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie już rowerów z kawą na deptaku i pl. Litewskim. Ratusz podaje konkretny powód

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 marca 2018 r. o 07:10 Powrót do artykułu
ja urzędników rozumiem, to w ogóle nieuczciwe wobec tych co płacą w centrum co miesiąc czynsz itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda urzędniczych idiotów. Nie mają pojęcia o prawdziwym życiu. Zasłaniają się dotacja o którą sami wnioskowali. Jedna rodzina zostanie bez środków do zycia a Ci co korzystali nie będą mogli. Urzędnicy zostaną nacieplych nic nie wnoszących posadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za zakazem!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rowerowi przedsiębiorcy niech zaczną płacić normalnie podatki to będzie można ich wpuszczać na Litewski bądź deptak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam czemu urzędnicy wskazali tylko dwa miejsca pod handel? Ktoś mocno niekompetentny dał ciała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doprawdy zabawne - w internecie hordy wynajętych pisowskich trolli biegają po forach i krytykują remont Litewskiego, ale jak przychodzi co do czego to na nowy plac przychodzą tłumy lublinian, także widać gołym okiem że ta propaganda rodem z PRL nie działa i nikt się nie nabiera na --wpisy sponsorowane przez warszawską centralę PIS--
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A po remoncie deptaka na odcinku od Pedetu do Bramy Krakowskiej nie wolno będzie prowadzić handlu w ogródkach przed lokalami gastronomicznymi czy skorzytać z lodziarni naprzeciwko Ratusza? Przecież to też miejsca która zostana zrewitalizowane z pieniędzy unijnych. Co za paranoja? Widać jak przyjazdny dla obywatela jest urząd ze swoimi inwestycjami.
Czy to prawda? Ratusz zlikwiduje wszystkie ogródki letnie oraz lodziarnie i cukiernie wzdłuż Deptaka? To po tym remoncie już nikt tam nie zajrzy. Ale może o to chodzi? Spadną ceny nieruchomości w centrum i deweloperzy wykupią wszystko i wynajmą na biura ratuszowym? A co na to radni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli mam rozumieć że żadne jarmarki (Jagielloński, przedświąteczne, Festiwal Smaków) na deptaku odbywać się nie będą? Tłumaczenie że "pojawiają się następni przedsiębiorcy: A może wata cukrowa? A może skarpetki z logo Lublina? Nie zapanujemy nad tym." jest wątpliwe. Wystarczy uregulować prawnie czym można, a czym nie można handlować na tym terenie. I po problemie. A Pana od kawy przed Ratuszem zapraszam na drugą stronę ulicy - pod Bramę Krakowską, bo bardzo mi jego kawy brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nałęczowianin napisał:
Rowery z kawą, wózki z hot-dogami,  czy nawet Pan z watą cukrową tworzą klimat miejsca. Zamiast zakazywać trzeba było zaplanować już na poziomie wniosku takie rzeczy. Mądrze rozplanować konkretne miejscówki itd.  Takie wózki są wszędzie na świecie,  nawet w GTA
 Słuszna uwaga, popieram w całej rozciągłości. To są miejsca dla ludzi więc powinna być i kawa i wata cukrowa i lody... itp. a swoją drogą komu to przeszkadząło???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czyli mam rozumieć że żadne jarmarki (Jagielloński, przedświąteczne, Festiwal Smaków) na deptaku odbywać się nie będą? Tłumaczenie że "pojawiają się następni przedsiębiorcy: A może wata cukrowa? A może skarpetki z logo Lublina? Nie zapanujemy nad tym." jest wątpliwe. Wystarczy uregulować prawnie czym można, a czym nie można handlować na tym terenie. I po problemie. A Pana od kawy przed Ratuszem zapraszam na drugą stronę ulicy - pod Bramę Krakowską, bo bardzo mi jego kawy brakuje.
 słuszna, słuszna i jeszcze raz słuszna uwaga... myślę, że za rok bęzie ktoś z rodzinki ratusza handlował kawą......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jestem za zakazem!!!!
 a ja przeciw... 1:1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa przyczyna jest inna: wózki zakłócały Aurę wytwarzaną przez Masońskie Oko, która ma przemienić Lublinian w zombi oddających cześć deweloperom. W związku z tym Lubelska Loża Deweloperska zażądała ich usunięcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
propagujecie takie wózki z lodami bądź sokami a potem płaczecie że lokali w centrum nikt nie chce wynajmować i że centrum umiera, schizofrenia?????????????????????????????? czy ktoś w ogóle sprawdzał jakiej jakości jest kawa serwowana z takiego roweru???????????????? ja mam bardzo mieszane odczucia co do tych biznesów na 4 kółkach bo jaka to sprawiedliwość, że przedsiębiorca który ma lokal nieopodal litewskiego musi płacić gruby czynsz i rachunki za inne media a takie rowerki sobie stoją obok i nic nie płacą, to nie jest uczciwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś nie widzi różnicy między miejskimi festiwalami a sprzedawanymi na dziko towarami sprzedawanymi z rowerów z wózkami to nie mam pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuźwa ile bedzie tego przekupstwa i handlu obwoznego w centrum, straszna prowincja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiający 2000 zł dziennie Pruszkowski może i pszczółkami się zająć w csk, czy dobrze bzykają i czy powinny??? Takie problemy ma PIS rządzący....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiz napisał ostatnio piosenkę o wiele mówiącym tytule  Biedny jak Gowin,  która jest bezpośrednią analogią do głośnej wypowiedzi polityka na temat pensji wiceministrów: Spacerując po Łazienkach, patrzę na łabędzie: białe skrzydła, długie szyje, tyle mięsa wszędzie. Lecz za cienki lód, a ja nie mam chleba, więc nie zwabię ich. Bieda, bieda, bieda..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A żule mogą żebrać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedali ten Lublin korporacjom bezduszni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja rozumiem urzędników - za chwilę zrobi się z Litewskiego drugi jarmark Europa, bo skoro pan Kacper może to czemu nie pani Grażynka co sprzedaje chińskie gacie, czas powiedzieć basta tandecie i bylejakości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...