Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie ulicy Lecha Kaczyńskiego w Lublinie?

Utworzony przez Gość, 28 maja 2010 r. o 19:33 Powrót do artykułu
kuźwa świętego zróbta z niego na grzmota taka parodia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba lubelski lipiec 80 byl wazniejszy od tego "bohatera narodowego" i bardziej zasluguje na bycie patronem TRASY ZIELONEJ , bo - panie spoleczniku - poki co to ta ulica jest wiekszoscia tej trasy. a ja domagam sie, zeby uczczono ulicami kazdego z pilotow, stewardessy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieudaczników nie czci się .. howgh ... jak mówią Indianie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może nazwę Lublin zmienić na Lubkacz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a może szpital przy Abramowickiej ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, brawo ..nie dajmy się zwariować, nie zasłużył!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I DZIEKI BOGU !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten społecznik-deb*** wniesie projekt ustawy, żeby każdy nowo narodzony chłopiec dostawał na drugie imię Lech dla upamiętnienia sami wiecie kogo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moglibyście sobie oszczędzić tych komentarzy, które stoją na niskim poziomie merytorycznym, stylistycznym i ortograficznym. Nie byłem nigdy zwolennikiem ŚP Prezydenta Kaczyńskiego ani jego brata, katastrofa niczego nie zmienila. Ale miarą naszego człowieczeństwa i kultury osobistej jest nie schodzenie poniżej pewnego poziomu. Dlatego apeluję, przestańcie już maltretować te klawiatury i poczytajcie jakąś dobrą książkę, pójdzcie do teatru lub w inny sposób odchamcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maciej napisał:
Moglibyście sobie oszczędzić tych komentarzy, które stoją na niskim poziomie merytorycznym, stylistycznym i ortograficznym. Nie byłem nigdy zwolennikiem ŚP Prezydenta Kaczyńskiego ani jego brata, katastrofa niczego nie zmienila. Ale miarą naszego człowieczeństwa i kultury osobistej jest nie schodzenie poniżej pewnego poziomu. Dlatego apeluję, przestańcie już maltretować te klawiatury i poczytajcie jakąś dobrą książkę, pójdzcie do teatru lub w inny sposób odchamcie się.
A czym ten człowiek zasłużył się dla POLSKI i dla LUBLINA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macieju kontynuując Twój tok myślenia można by powiedzieć żeby osoby typu tego pana społecznika przestały nas maltretować takimi idiotycznymi pomysłami. śp były prezydent nie był bohaterem narodowym i tak już pozostanie tak więc nie dajmy się zwariować i zaprzestańmy wymyślania co by można nazwać jego nazwiskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze nazwać ulicę im. "poległych 10 kwietnia" i sprawiedliwie i dobrze dla kazdego ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie ma ulicy im. Sendlerowej a wy już chcecie ul. L.Kaczyńskiego. Poczekajcie ,może gdzieś -kiedyś w Górkach Czechowskich pod Jakubowicami Konińskimi. Oczywiście nie za posła Nowaka,który tak chojnie obdarował 40 metrowym podjazdem pod jeden blok, rotmistrza Pileckiego. U nas ulicę dostaje Kuroń co za zupki majątek narodowy zgarnął,Karski którego Yannick Haenel w swojej książce przedstawił jako zdziczałego schizofrenika i paranoika ( wg relacji red. Pawełka)bo ja o takich nie czytam. Był czas kiedy nam wmawiano że chociaż ulice do nas należą-dzisiaj za sprawą rajców i Bramy Grodzkiej (żydowskiej), już nawet i do nich praw nie mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kuźwa świętego zróbta z niego na grzmota taka parodia
CZŁOWIECZE MYŚLENIE NAJWIDOCZNIEJ SPRAWIA CI BÓL,WIĘC POŁÓŻ SIĘ I PRZEŚPIJ MOŻE JAK ODPOCZNIESZ TO COŚ MĄDRZEJSZEGO WYMYŚLISZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cedet napisał:
A czym ten człowiek zasłużył się dla POLSKI i dla LUBLINA?
WIDAĆ ŻE OPRÓCZ GAZETY WYBORCZEJ NICZEGO INNEGO NIE CZYTASZ I STĄD TO GŁUPIE PYTANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ToBi napisał:
Macieju kontynuując Twój tok myślenia można by powiedzieć żeby osoby typu tego pana społecznika przestały nas maltretować takimi idiotycznymi pomysłami. śp były prezydent nie był bohaterem narodowym i tak już pozostanie tak więc nie dajmy się zwariować i zaprzestańmy wymyślania co by można nazwać jego nazwiskiem.
Bo ty tak uważasz ? A nie uważasz na ten przykład ,że dla mnie był i ja chcę ulicy jego imienia bardziej niż Karskiego czy Kuronia.Mówisz "nie dajmy się zwariować"-no właśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moii napisał:
Niech ten społecznik-deb*** wniesie projekt ustawy, żeby każdy nowo narodzony chłopiec dostawał na drugie imię Lech dla upamiętnienia sami wiecie kogo...
W pewnych przypadkach aborcja byłaby wskazana.....no bo co teraz z tąbą zrobić ?edukować cię szkoda czasu , sprawić ci baty ?Szkoda sobie sumienia obciążać. Problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andy napisał:
Nieudaczników nie czci się .. howgh ... jak mówią Indianie
w LUBLINIE SAMI PROSTACZKOWIE MAJĄ DOSTĘP DO INTERNETU ....CZY EDUKACJA PŁYNĄCA Z BRAMY GRODZKIEJ I TEKTURY ZROBIŁA TAKIE SPUSTOSZENIE W WASZYCH GŁÓWKACH.OPLUJECIE WSZYSTKICH I WSZYSTKO WIECIE DLACZEGO?... BO SAMI JESTEŚCIE GÓWNO WARCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem temu panu, cytując wielkiego POlaka Lecha Kaczyńskiego, prezydenta IVRP cyt.: ,,spieprzaj dziadu''. To miasto nigdy nie będzie normalne. Histler czy Stalin, też byli wieklkimi swoich narodów... i popierały ich w swoim czasie miliony !! I czy moze mi ktoś wytułmaczyć co takiego wilkiego dla Polski zrobił ten człowiek ?? Tylko prosiłbym o konkrety w punktach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KURENDA napisał:
WIDAĆ ŻE OPRÓCZ GAZETY WYBORCZEJ NICZEGO INNEGO NIE CZYTASZ I STĄD TO GŁUPIE PYTANIE
A może podasz konkretety ?? A przepraszam wczoraj pracowałeś na forum na II zmiane i dziś odpoczywasz. KONKRETY ludzie, konkrety !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...