Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wreszcie jakas rozsadna decyzja, tylko tempo wykonania jak zawsze zółwio - ślimacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Wiele osób woli być skremowanych aniżeli wsadzonych do ziemi i czekać aż robale zjedzą. Druga sprawa jest taka, że cmenatarze na których chowa się skremowanych zajmują dużo mniej miejsca. Ludzie zawsze będą umierać, a cmentarzy w nieskonczoność budować się nie da przecież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najblizęj do krematorium jest w Stalowej Woli, trzeba się solidniej przygotowywać do pisania artykułów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratusz zlecił już warszawskiej pracowni przygotowanie bardzo wstępnej dokumentacji nowego cmentarza. Kosztowała ok. 40 tys. złotych. Ja pier.................ę,za co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to chore że nie mogło powstać na Majdanku. Historia historią z szacunkiem dla tych, którzy byli w obozie, wszystko rozumiem, ale po co ciągle żyć przeszłością???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ma ochotę dziś na grilla ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łęcznej jest od kilku lat a lublyn dalej w tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam bardzo dobry film z polskim lektorem ciężko za takie pieniądze gdzie indziej trafić :  tvcinema.pl/gb/50-Twarzy-Greya-Ogladaj-Online/ Stronkę sama robiłam i lektora też sama opłacałam   :P  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jest w Łęcznej od kilku lat? Cmentarz? Bo spopielarni nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeszłość to część nas samych, więc nie wolno o niej zapominać. Szkoda, ze tego nie rozumiesz. Dziwne jest raczej to, że to decyzja o odmowie postawienia spalarni na Majdanku nie zapadła, bo mieszkańcy Lublina nie chcą tej spalarni w tym miejscu, a jak zwykle zadecydowała gmina żydowska. Chwilami zastanawiam się, czy ja mieszkam w RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ludwiko niech Pani sobie z  Panem Szymczykiem postawi spopielarnie u soiebie a nie na poligonowej bedziemy protestowag!!!!!!!!! mielismy juz majdanek, za spopielarnie `dziękujemy!!!!!! moze do swidnika przeniesmy projekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeszłość to część nas samych, więc nie wolno o niej zapominać. Szkoda, ze tego nie rozumiesz. Dziwne jest raczej to, że to decyzja o odmowie postawienia spalarni na Majdanku nie zapadła, bo mieszkańcy Lublina nie chcą tej spalarni w tym miejscu, a jak zwykle zadecydowała gmina żydowska. Chwilami zastanawiam się, czy ja mieszkam w RP. jak czytam takie ksenofobiczne wywody, to zastanawiam się co ja tutaj robię , w tym pisowym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeszłość to część nas samych, więc nie wolno o niej zapominać. Szkoda, ze tego nie rozumiesz. Dziwne jest raczej to, że to decyzja o odmowie postawienia spalarni na Majdanku nie zapadła, bo mieszkańcy Lublina nie chcą tej spalarni w tym miejscu, a jak zwykle zadecydowała gmina żydowska. Chwilami zastanawiam się, czy ja mieszkam w RP. jak czytam takie ksenofobiczne wywody, to zastanawiam się co ja tutaj robię , w tym pisowym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. ,,Ratusz zlecił już warszawskiej pracowni przygotowanie bardzo wstępnej dokumentacji nowego cmentarza. Kosztowała ok. 40 tys. złotych.''   Pewnie będzie bardzo wstępna na serwetce z knajpy...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z artykułu "Po protestach środowisk żydowskich..." Tzw. środowiskom żydowskim nie przeszkadzało wybudowanie w miejscu nazistowskiego obozu pracy przymusowej (dla Robotników pochodzenia Żydowskiego) zbieraniny sklepów pod nazwą centrum handlowo rozrywkowe "Plaza" - z izraelską firmą Cinema City (obecnie u zbiegu ulic Lipowej i Ofiar Katynia)' Wniosek oczywisty dla obecnych "górali" ze wzgórz Golan liczą się tylko pieniądze !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram spalarnia musi być i powstanie będziemy pisać pisma zeby była bo wstyd ze w 21 wieku nie było w Lublinie spalarnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę o zachowanie sie poprawnie i schowanie słomy w buty juz protestowaloscie więc uspokojenie sie z tymi traktorami prosić i puści ludzie z poligonowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wielu osób w Lublinie kremacja to jedyny sposób na pożegnanie bliskiej osoby, a to ze względu na wysokie ceny, księdza i niski zasiłek który często na to nie starcza więc powinniśmy być wdzięczni zakładowi Hades że je wybudował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakład Hades w Lublinie postawił krematorium i tak jak piszesz, taka ceremonia jest tańsza i dla niektórych może być jedyną szansą na ostatnie pożegnanie. Przecież nie każdy chce zostać pochowany pod ziemią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...