Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hhaahah za dużo filmów się naoglądała....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poderwała Meksykanina a potem musiała coś wymyślić żeby chłopak się nie dowiedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za debile ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada!!! Ludzie leczcie sie!!! Co chcieliście osiągnąć???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kretynka ! ;/ a juz myslalam ze grasuja jacys obcokrajowcy i napadaja na kobiety. A tu glupia bajkopisarka. Ja bym zamknela i tych zajebistych kolegow... Patola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to ten napad byl prawdziwy, ale oczywiscir zatajamy fakt, ze jakis dzikus w Polsce rozrabia bo przeciez "badzmy tolerancyjni, nie zaczepiajmy innych narodowosci". To wszystko grubymi nicmi jest podszyte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obie historie wydają się być mocno naciągane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko ma scenariusz . przypomina mi się sytuacja z Sosnowca i mamą Madzi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak jak w Szwecji, GB i Niemczech. Kobiety same się gwałcą, mężczyżni sami się zabijają lub obcinają głowy (żołnierz w Londynie), a muzułmanie są niewinni i pomawiani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za kłamsteo. A co z dziewczyna ktora zostala pocieta. Ten artykuł to przegiecię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten artykuł to kupa kłamstw!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy się polska i lubelska qrwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ta 22 latka przestanie ćpać flexa i inne dopalacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No oczywiście. Teraz tak będzie coraz częściej. Jakieś historyjki podawane na Fejsbuku dalej o napadach itp, podjudzanie, zmyślanie...   Żyjemy w ciekawych czasach, ale i strasznych. Za parę lat będziemy mieć powtórki z pogromów Żydów, jak tak dalej pójdzie, tylko ofiarami będą imigranci (oczywiście sprawców nie będzie obchodzić kogo biją, byle miał ciemny kolor skóry, założę się, że dostanie się np. komuś z Indonezjii, chociaż nie będzie muzułmaninem itp).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennik wschodni = jebane kurwy tyle w tym temacie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ta 29 letnia kretynke to kretaczka pijaczka i cpunka podrywajaca kazdego faceta--ja wsadzic za kłamstwa i szczucie co najmniej na 3 lata -- powinno sie ta sprawe wyjasnic do końca by ludzie tego pokroju nie siali nienawisci i paniki bo ludzie jak cos takiego czytaja to boja sie wyjsc z domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy w ogóle czytaliście ten artykuł? Przecież jest napisane, że miała sprzeczkę z byłym facetem i sama podarła ubranie o krzaki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, gratulacje dla narodowych ścierw za skopanie niewinnego. Nie cierpię imigrantów, ale te narodowe małpiszony też mnie irytują. Zawsze z pianą na mordzie, w dresie, łyse, bezmózgie ścierwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA JUZ TYDZIEN W NOCY PATROLOWALEM MIASTO. WINNA DZIEWCZYNE I JEJ KOLEGOW ARESZTOWAC I SKAZAC NA 100 LAT . TAK MNIE OSZUKALI I PEWNIE CALA OPINIE SPOLECZNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...