Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie chcą deptaka na 1 Maja

Utworzony przez deptak, 22 kwietnia 2008 r. o 07:14 Powrót do artykułu
jestem za deptakiem na ul.1-go Maja gdyby wyprowadzic deptak jeszcze Zamojska mostem zabytkowych na bystrzycy i dalej do Dworca tak jak to planuje miasto byloby super 1-maja Deptakiem,zreszta ta nazwa kojarzy mi sie tylko i wylacznie z chodzeniem od pochodow buhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Dziennik kłamie!!!!! My jako mieszkańcy 1 Maja NIE JESTEŚMY ZA PPRZYWRÓCENIEM RUCHU NA ULICY!!! I z tego co nam wiadomo to za przywróceniem ruchu są drobne sklepiki znajdujące się na tej ulicy. I skąd liczba 66 firm, skoro ja na palcach u ręki mogę policzyć ile na ulicy 1 Maja znajduje się pseudo firm. Dlaczego Dziennik nie pisze, że w okresie kiedy ulica była przejezdna pękały nam ściany w mieszkaniach??? Że nie można było otworzyć okna, bo non stop jeździły tiry , nie wspomnę o autobusach od których trzęsły się szyby w oknach!!!! A co do bezpieczeństwa , dlaczego nie piszecie o odcinku 1 Maja od strony dworca - tam to dopiero jest niebezpiecznie!!! I jeszcze jedno, wszędzie są złodzieje i jeśli ktoś z przyjezdnych zostawia w samochodzie cenne przedmioty to sam w ten sposób kusi takiego złodziejaszka. I proszę nie mówić, że jest niebezpiecznie - proszę się dobrze rozejrzeć , a zobaczycie Państwo policję czy to w radiowozie czy to w pieszym patrolu. A co do właściciela marokańskiego pub-u, nawet w okresie kiedy ulica była przejezdna to pub świecił pustkami PANIE ZET!!!! I brawo dla Urzędu Miasta w końcu ktoś pomyślał o nas jako mieszkańcach i póki co na ulicy jest cisza i spokój. I JESLI BĘDZIE TRZEBA TO MY MIESZKAŃCY WYJDZIEMY NA ULICĘ Z PIKIETĄ A NIE POZOLIMY NA PONOWNE JEJ OTWARCIE. Proszę to wziąść pod uwagę!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto był projektantem tzw. trasy zielonej? Kto też jest odpowiedzialny za zatwierdzenie tego projektu? Codziennie jeżdżę tą droga zarówno od strony mostu na Bystrzycy jaki i od ul. Piłsudskiego w kierunku Gali. Wjazd na rondo to wymysł chorej wyobraźni! Zrozumiałbym gdyby nie było miejsca na wykonanie wjazdu . Ale zaprojektować coś co utrudnia życie kierowcom i powoduje zagrożenie w ruch pojazdów zamiast ułatwiać -to jakaś paranoja!!! A jeszcze zamknięcie ul. I Maja? Przecież można było zrobić z niej ulicę jednokierunkową. URZĘDASY mają się ddobrze! Gorzej z przeciętnym zjadaczem chleba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Drb: Człowieku nie wiesz, że to podłączenie Trasy Zielonej do do ronda przy Gali jest tymczasowe? W tym roku ruszy kompleksowy remont tego ronda i wtedy wszystkie wjazdy zosaną zmodyfikowane i nie będzie juz tego zawijasa co jest teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako prawowity mieszkaniec ulicy 1 Maja jestem zdecydowanie PRZECIWKO przywracaniu ruchu na ulicy 1 Maja od strony ronda Na klinie. To nie prawda że odkąd zamknięto ruch na tej ulicy to zrobiło się niebezpiecznie. Aby nie prowokować włamania to należy nie zostawiać niczego wartościowego w samochodach!!! A co do policji to jest jej dużo więcej niż było, tylko trzeba się rozejrzeć, ja widzę codziennie patrole i nic się złego nie dzieje. MY MIESZKAŃCY ULICY 1 MAJA CZEKAMY NA DEPTAK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Do Drb: Człowieku nie wiesz, że to podłączenie Trasy Zielonej do do ronda przy Gali jest tymczasowe? W tym roku ruszy kompleksowy remont tego ronda i wtedy wszystkie wjazdy zosaną zmodyfikowane i nie będzie juz tego zawijasa co jest teraz.
Dziękuję Człowieku za odpowiedź. Niestety nie satysfakcjonuje mnie. Nie wiedziałem że to prowizorka.Uwazam że prowizorki są za drogie. Nie stać nas nato!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wjazd na rondo od strony ul. I Maja jest tymczasowy to jest następny gniot naszych urzedników. Po co wydano kupe forsy na prowizorkę???Ktoś powinien za to beknąć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zgadzam z tym zeby na tej ulicy przywrocono ruch na chwile obecna jest dobrze i niech tak zostanie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem czemu nagle zabrakło klientów, ulicę zamknięto ale nadal można w nią wjeżdżać i parkować to chyba nawet lepiej; zresztą zamknięty dużo wcześniej odcinek 1 maja od dworca do kunickiego jest pełen ludzi. Zgodzę się tylko co do przystanku MPK - jadąc od Ambramowic trzeba troche podejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiepsko to wyszło - ta cała zmiana (poprawa?) ruchu w tych okolicach... czas przejazdu w kierunku i z Kunickiego się nie zmniejszył, piękne zawijasy powstały - jakie malownicze... Reorganizacja na Kunickiego jest fatalna, co 20 m światła - wspaniale, hamowanie - gaz - hamowanie, niespodziewane zawężenia - i tak aż do szkoły. Jedynie 1 Maja odetchnie. Dojazd i wyjazd ze stacji dla pasażerów pociągów, którzy przecież nie biorą ze sobą samochodów, muszą targać bagaże, na piechotkę... do i z przystanków MPK. Jakie linie teraz zatrzymują się przy stacji? 34, 13, 1 i 28. Poza 13 i 1 właściwie teraz nie ma czym dojechać do centrum, odpadły wszystkie linie jadące z Kunickiego - bo kto będzie targał walizki z dworca czy do dworca aż z przystanku za serpentynami? Tym bardziej, że 1 jeździ ze dwa razy na godzinę, 13 tak samo, a 34 ma trasę na około... przez niemalże peryferie. Dojazd do PKS pod Zamkiem fatalny. Chyba że PKS pod Zamkiem zostanie przeniesiony pod PKP, tyle że wtedy będzie jeszcze gorzej dla dojeżdżających, bo właściwie nie będzie powiązania z komunikacją miejską, a organizacja ruchu w okolicach nie sprzyja szybkiemu przemieszczaniu się. Rozwiązaniem będzie dopiero kompletna przebudowa - ale wiązać się musi z - wyburzeniami... Kto na to pójdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...