Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja mieszkam na Ponikwodzie i czuję sie jakbym miał spalarnie opon na codzień pod oknami, wszyscy kotłuja w swoich kilkudziesięcioletnich piecach co maja pod ręką, wieczorami często nie da sie wyjść na zewnątrz :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było brać się do roboty to byście nie mieszkali w tych "apartamentowcach" i nie byłoby w sąsiedztwie spalarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja boje sie sąsiedztwa tych meneli i bandytów mieszkających za moje podatki w mieszkaniach socjalnych przy ul. Grygowej !!!! Nieroby i nieudacznicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja boje sie sąsiedztwa tych meneli i bandytów mieszkających za moje podatki w mieszkaniach socjalnych przy ul. Grygowej !!!! Nieroby i nieudacznicy!
  To się przeprowadź na Mokotów, jak Ci przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mieszkam na Ponikwodzie i czuję sie jakbym miał spalarnie opon na codzień pod oknami, wszyscy kotłuja w swoich kilkudziesięcioletnich piecach co maja pod ręką, wieczorami często nie da sie wyjść na zewnątrz :(
  Ty też na Mokotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać im zasiłki to błagali by o nowe miejsca pracy, choćby to był zakład utylizacji zużytych prezerwatyw... i mieli by tam pracować przy ich ręcznym rozwiązywaniu.... Ludzie przeczytajcie co to jest pyroliza (zwana też pirolizą) zanim sięzaczniecie wypowiadać...! Wolicie żeby te opony ludzie palili w piecach lub w ognisku...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzone nieroby, ja dla przykładu muszę spłacać kredyt przez 30 lat (po 1300 miesięcznie) za kupno mieszkania 2-pokojowego. Oni dostali darmowe meliny i jeszcze jak zwykle roszczenia, może jeszcze zrobić im zamykane osiedla z monitoringiem, ochroną i parkingiem podziemnym, w zacisznej okolicy ale blisko centrum, bloki maks. 3piętrowe z windą mieszkania 2-poziomowe. W okolicy żadnych spalarni tylko ewentualnie ekskluzywne hotele, żeby można było od czasu do czasu okraść bogatego turystę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy piszecie wogóle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzoy jak tak lubisz dotykać prezezrwatywy to może się tam zatrudnij np w firmie durex a nie ludzi z grygowej tak gnoic nie jeden z tej dzielnicy jest inteligentniejszy od ciebie zadufany buraku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zaczną płacić czynsz a nie się awanturują że im źle nie dość że miasto dało im lokale to jeszcze nieroby wybrzydzają. A może by do tej spalarni poszli do pracy a nie "bo im się należy". Nieliczna grupa tam mieszkająca to osoby które nie z własnego wyboru tam się znalazły większość sama się do tego przyczyniła. ja chcąc mieszkać w przyzwoitych warunkach nie wybrzydzam tylko każdej możliwej pracy się imam.A Kabaciński niech też weźmie się za jakąś porządną robotę a nie tylko rozrabiać potrafi i z naszych pieniędzy teraz żyje a nic pożytecznego dla miasta nie zrobił jeszcze w czasie swojej obecności jako poseł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubie Twój Ruch, ale te happeningi Kabacińskiego są żenujące :( Zgadzam się też, że tych protestujących to najpierw by mogli do roboty pogonić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogo to ghetto obchodzi? Lepiej niech mur postawią wokół tamtych okolic bo patologia sie wylewa na miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZANOWNI MIESZKANCY GRYGOWEJ..MIELISCIE KIEPSKA ULICE ALE PODCZAS JEJ MODERNIZACJI A TAKZE BUDOWY UL.MEŁGEWSKIEJ ROZKRADLISCIE JA Z KABLI JAK TYLKO SIE DAŁO.!!TERAZ MACIE TAK SYF,CIEMNOSCI I ZDEWASTOWANE SLUPY A TERAZ MARUDZICIE ZE WAM SPALARNIA PRZESZKADZA.!!ALEZ CZEMY???BEDZIECIE MIEC DEFICYTOWY TOWAR Z TYCH SPALONYCH OPON..DRUT BEDZIE Z ODZYSKU Z BIEZNIKA OPONY NADAJACY SIE DO HANDLU NA ZLOMOWISKU..TAK WIEC NIE WARTO NAZEKAC...COS ZA COS..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Teoretycznie nic nie powinni truć i śmierdzieć" Teoretycznie i praktycznie to nasi radni w Lublinie  z PiSu i PO maja nas daleko w D____IE !!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA DARMOCHE MIESZKAJA I JESZCZE WYMAGANIA MAJA. DO ROBOTY PATOLGIO!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, przecież, ta spopielarnia będzie w bezpiecznej odległości od Majdanka i "braciom starszym" nie przeszkadza. Jest O.K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czego wszyscy pisza o mieszkancach grygowej tu nie tylko o nich chodzi!!! Są dzielnice ktore znajduja sie obok i tam ludzie placa podatki malo tego nie male a jednak i ich PO i PIS maja w dupie!!! Przed wyborami jestesmy super potem maja nass gdzies!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie uwazam aby to bylo zenujace Przynajmniej on interesuje sie mieszkancami Lublina gdzie jest PO i PIS? Oni sa jak jest przed wyborami potem maja nas wszystkich w dupie! Tu nie chodzi tylko o grygowa tam sa tez inne ulice gdzie mieszkaja ludzie ktory jednak placa podatki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co w ogóle ta spalarnia.Opony mozna utylizować.Jest firma w lublinie,która to robi.Drugie to cementownie narzekają na brak paliwa alternatywnego min z opon.Moze lepiej wozić je do chełma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
63Do "wzburzona" co cię tak zdenerwowało...? Masz jakiś uraz do prezerwatyw... pękła jakaś...? A dobór inwektyw świadczy o twojej inteligencji...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...