Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A płacić spółdzielniom za sprzątanie i śmieci trzeba i to co raz drożej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za okropni ludzie muszą zamieszkiwać tamte rejony, bo nie można być normalnym aby robić wokół siebie taki chlew...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę monitorować czy rzeczywiście służby miejskie zabiorą te śmiecie - nie należy wierzyć urzędnikom !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziękuję, to są Nasi Bohaterowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzątajcie , sprzątajcie! Mam 3 dorodne psy, wszystkie srają na potęgę, takie grupe kloce, gdzie się da! Jeszcze nikt, nigdy mi nie powiedział, że mam sprzątnąć te gówna, więc nie sprzątam!Nawet SM na służbie, gdy widzą moje srające psy, udają, że nic nie widzą, udają, że są zajęci jakąś ważną interwencją, więc psy srają dalej, a wy będziecie mieli co sprzątać! W ich kupach same zarazki:toksokaroza, glistnica itp. więc sprzątajcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzątajcie , sprzątajcie! Mam 3 dorodne psy, wszystkie srają na potęgę, takie grupe kloce, gdzie się da! Jeszcze nikt, nigdy mi nie powiedział, że mam sprzątnąć te gówna,  więc nie sprzątam!Nawet SM na służbie, gdy widzą moje srające psy, udają, że nic nie widzą, udają, że są zajęci jakąś ważną interwencją, więc psy srają dalej, a wy będziecie mieli  co sprzątać! W ich kupach same zarazki:toksokaroza, glistnica itp. więc sprzątajcie!
 Widac ze te glistnice już ci mózg przeżarły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Sławinku w okolicach Czechówki też sprzątano, ale Radnych z tej dzielnicy nie widziałam.Tajni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naskładali sobie butelek a ci im zabrali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka urzędników i służb porządkowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się naskłada dostatecznie dużo butelek to można sobie szklany dom pobudować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzydkie, brudne miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obowiązek sprzatania działki spoczywa na właścicielu. Czy nie można włąścicielom zaśmieconych działek wysłać wezwania do sprzątania posesji a przy braku porządku ukarac mandatem. bardzoo jest szlachetne to, co Państwo robią ale przy braku zmian systemowych za pół roku teren będzie wyglądał tak samo. Kolejna sprawa to obciążenie obowiązkiem utylizacji opakowania producenta - a konkretnie wprowadzenie butelek zwrotnych. Jako dziecko dorabiałam sobie do kieszonkowego nosząc butelki do sklepu po wszytskich napojach - po mleku, orenżadzie, Ptysiu, piwie, śmietanie....Gdzies to się mieściło w tych sklepach . Teraz trzeba stoczyć walkę ze sklepikarzem nawet przy oddawaniu butelek zwrotnych. Wszytskich ludzi nie da się wychować - możńa ich natomiast zachęcić do sprzatania po sobie przez zachęty typu kaucja zaopakowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super może jeszcze posprzątajcie ulice po firma z czechowa rozdmuc***e a nie sprząta miotły do dzieła ja kupię wodę dla wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie skąd taka niska świadomość? Przecież od lat w szkołach są akcje typu sprzątanie świata czy inne inicjatywy promujące korzystną dla środowiska postawę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...