Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie dla każdego pirata mandat

Utworzony przez kuty, 19 grudnia 2007 r. o 07:35 Powrót do artykułu
I dalej są równi i równiejsi. jak za komuny. jak ja przekroczyłem prędkość to mówili że kamera mnie zarejestrowała i nie pomoże nawet wujek wojewoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co będzie jeżeli samochodem nie jechał własciciel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o czym tu pisac ladna droga dwupasmowa nawet w Warszawie stwierdzili ze bezpieczniej na takich drogach bedzie podniesc dopuszczalna predkosc i mamy na takich odcinkach 80km/h o ile bezpieczniej w statystykach i plynniej !!!!! niw wspomne o naszych zachodnich sasiadach tam na takich obowiazuje 90km/h a w Belgii 120km/h i mniej wypadkow!!!! daje do myslenia?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻYJEMY W POLSCE I KARY SĄ ALE NIE DLA WSZYSTKICH.CI CO POWINNI DAWAĆ PRZYKŁAD TO ŁAMIĄ PRAWO I BARDZO GŁUPIO SIĘ TŁUMACZĄ, ŻE ZAŁATWIAJĄ PILNE SPRAWY RODZINNE.TAK TO KAŻDY POWINIEN SIĘ TŁUMACZYĆ I PROŚIC O UPOMNIENIE A NIE MANDAT JAK PAN KOMENDANT Z BIAŁEJ POBLASKIEJ.WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH KIEROWCÓW I POLICJANTÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez jednego komendanta zmieniają prawo, nieźle, to jest Polska właśnie, inny podobny obrazek z Białej POdl. : http://forumprawne.org/o,71785.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich kierowców! Art.92 Kodeksu Wykroczeń mówi nam, że za niezastosowanie się do znaku ograniczenia prędkości grozi nam kara grzywny lub nagany.Przyznajemy się do popełnienia wykroczenia,wyrażamy skruchę i prosimy policjanta o naganę!!! To się należy każdemu obywatelowi tego kraju ale niektorzy policjanci to w łyżce wody utopili by ziomala ale nagany by mu nie dali. Przykład - oglądajcie TVN TURBO i program o piratach drogowych.Tam policja to Bóg i Car i do tego kłamią w żywe oczy.Wszystkim proszącym o łagodniejszą karę wciskają kit czyli KŁAMIĄ ,że jakoby nie mogą inaczej bo obowiazuje ich taryfikator.Powtarzam raz jeszcze - KŁAMIĄ albo nie znają dokładnie Kodeksu Wykroczeń w co bardzo wątpię.A tak na marginesie to wszyscy powinni wiedzieć,że nieznajomość prawa nie pomaga a nawet szkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam sie tylko ile wlepia mi punktow i ile zaplace mandatu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z lublina a dokladniej z Poligonowej. Pierwszy raz widzialem tam foto-radar. To jest honda z 99" z silnikiem 1.6 w wersji amerykanskiej a nie jak nie ktorzy twierdza 1.4.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sie ubawiłem. Komendant, tłumaczacy sie, że przekroczył dozwoloną prędkość dwa razy gdyż spieszył sie bo miał do załatwienia sprawy rodzinne. Tak jest tylko w tym skorumpowanym kraju - Polsce. Dlatego wszyscy z niego uciekają. To kraj absurdów i głupoty ludzi ze świecznika. Przed chwilą ubawiłem sie podobnie z wiadomości ze Szczecina. Wojewódzki Inspekto Sanitarny w Szczecinie, ktory wykłada na prywatnej uczelni w Szczecinie, nie przyjmuje przez cały dzień interesantów w sprawach sanitarnych bo nie zdążył na uczelni przeegzaminować swoich studentów i właśnie w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, w swoim gabinecie prowadzi egzaminy i to w czasie pracy. Dla niego to normalne. Dla mnie to polska rzeczywistość paranoidalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...