Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma chętnych na wynajęcie stadionu przy ul. Krochmalnej

Utworzony przez Mateusz, 6 czerwca 2014 r. o 08:58 Powrót do artykułu
Nikt na razie nie wynajmie, bo nikt nie wie co się tam będzie dziać. Jak się rozkręci to zaraz znajdą się chętni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastyczny obiekt. Krok po kroku zbudujemy piłkarską markę. Malkontentów omijam dalekim łukiem... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na stadionie będzie się kręcił targ :D ruskie fajki wódka , ciuchy adidasa z czterema paskami itp .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli kolejne pieniądze wyrzucone w błoto. Czy aż tak dużo ich mamy? Jeszcze trochę i Unia zabierze dofinansowanie i co wtedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa tego stadionu to wielka pomyłka i zmarnowane pieniądze. Lepiej by doprowadzili Zalew Zemborzycki do użyteczności. Chora sytuacja jest kiedy nad zbiornikiem wodnym buduje się baseny do kąpieli.!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać upór urzędasów nie maleje są konsekwentni w swoim działaniu, a wystarczy trochę pomyśleć sam stadion nie jest magnesem po co komu box na obiekcie gdzie nie ma na razie perspektyw na dobre widowisko sportowe, jak by na dzień dzisiejszy była w Lublinie ekstraklasa to już dawno boksy byłyby wynajęte   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko w polsce. Szukają menadżera do zarządzania stadionem, który zbudowano po to, żeby z góry generował milionowe straty. No k.r.w.a. brawo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo ma przyciagnąć III liga? Czyli nie inwestowanie w drużynę( sport) pokazuje że i komercyjnie nie da się osiągnąć zysku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marny pismaku, nie ma chętnych na wynajęcie stadionu czy nie ma chętnych na wynajęcie skyboxów na stadionie? bo to mała różnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widać od madmiaru kasy że można zwariować.....szkoda....widzę że problem poprawienia /udrożnienia/ miasta na kierunku północ-południe został zapomniany.....a projekt tunelu pod Racławickimi leży i czeka.....wystarczy wpisać w google "tunel pod racławickimi lublin" ile jeszcze stadionów musicie zbudować ? kiedy dotrze do Was co jest ważniejsze?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widać od madmiaru kasy że można zwariować.....szkoda....widzę że problem poprawienia /udrożnienia/ miasta na kierunku północ-południe został zapomniany.....a projekt tunelu pod Racławickimi leży i czeka.....wystarczy wpisać w google "tunel pod racławickimi lublin" ile jeszcze stadionów musicie zbudować ? kiedy dotrze do Was co jest ważniejsze?
  nie próbuj wmawiać szarym mieszkańcom że kasa ze stadionu mogła pójść na tunel, bo to nie jest prawdą i dobrze o tym wiesz pisowska wydmuszko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest jak sie zaczyna od d..y strony. Najpierw inwestuje się w zespół i czeka na wyniki a później buduje stadion a nie odwrotnie bo efekt jest jaki jest. A teraz wymusz się na Górniku Łęczna żeby wynajmował stadion bądź rozegrał chociaż kilka spotkań !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 2 lata Motor może już grac w 1 lidze a ta liga gwarantuje już atrakcyjnych rywali z wyższej półki nie ma co płakać mamy piękny obiekt, na którym byc może odbędą się nawet mistrzostwa u19(mamy na to szanse i to spore)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  za 2 lata Motor może już grac w 1 lidze  
Zaprawdę powiadam ci ze wcześniej przeniesie się tu jarmark z Markuszowa,niż motorek zatrybi że trzeba grać.Boxy dla koni i kur,to coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewielka publika oglądająca słabe mecze ma silne lobby. A my wszyscy mamy stadion, na który będziemy płacić podatkami. I będziemy płacić także na Motor, bo znów ma długi, których nie jest wstanie sam pokryć.   Nie chcę stadionu, nie chcę Motoru! Chcę małe boiska dla młodych na osiedlach, chcę basenów, chcę skateparków, ścieżek rowerowych, odnowę okolic Czerniejówki i Bystrzycy.   DOŚĆ IGRZYSK!   W Krakowie udało się wybić z głowy władzom igrzyska w Tatrach, chciejmy i my wybić z głowy durne pseudoiwenstycje w lubelski sport. Bo sport ten to właśnie małe boiska, baseny, etc.   Nie będę głosować w wyborach samorządowych na polityków, którzy będą deklarować/przeznaczać pieniądze na rozrywkę dla małej grupy ludzi, zamiast racjonalnie gospodarować naszymi pieniędzmi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci co płaczą, że stadion powstał, płaczą przy każdej możliwej okazji, oni płaczą jak robi się cokolwiek, każda miejska inwestycja to dla nich powód do płaczu, TEN TYP TAK MA ........ na szczęście są oni w mniejszości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianin a ja np nie chce basenów i małych boisk tylko wolę stadion i co teraz zrobimy odczepcie się ludzie od tego stadionu on już powstał i nic tego nie zmieni    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 2 lata Motor może już grac w 1 lidze a ta liga gwarantuje już atrakcyjnych rywali z wyższej półki nie ma co płakać mamy piękny obiekt, na którym byc może odbędą się nawet mistrzostwa u19(mamy na to szanse i to spore)
Za 2 lata to motor moze grac ale w A klasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie próbuj wmawiać szarym mieszkańcom że kasa ze stadionu mogła pójść na tunel, bo to nie jest prawdą i dobrze o tym wiesz pisowska wydmuszko
jestem bezpartyjny.......jeżdżę tylko często z czechowa na czuby .... a raczej stoję w korku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślę, że po tych wszystkich chudych latach Motor w końcu stanie na nogi. mamy stadion trzeba znaleźć sponsora i można śmiało myśleć o nawiązaniu do wielkich tradycji naszego Motorka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...