Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma zgody TBV na wycieczki po górkach czechowskich. "Nie możemy jej wydać"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2019 r. o 18:26 Powrót do artykułu
Podobno właściciel Echo Inwestment pozwie gminę Lublin o ogromne odszkodowanie jeśli zmienia plan dla TBV. Jemu nie chcieli zmienić i musiał sprzedać za marne pieniądze więc poniósł stratę . Ciekawe czy w takiej sytuacji Radni zaryzykują wielkie odszkodowanie dla Sołowowa tylko po to by TBV mógł zarobić ....???? Byłoby to narażenie interesu gminy na straty. Należy im chyba uświadomić co ryzykują żeby się nie mogli tłumaczyć że nic nie wiedzieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glosuje na tak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego ze nie chcą wpuścić, nikt nie chciałbym wziąć odpowiedzialności za ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuje na tak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raj dla  rowerzystów, trzeba to widzieć, a nie straszyć  zakazami wstępu na teren Górek Czechowskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TBV oficjalnie przyznał się do winy.Jest podstawa do tego,by stowarzyszenia mające w statucie ochronę przyrody i ochronę Górek Czechowskich, a także każdy obywatel Polski,wytaczał TBV sprawy do sądów,a wcześniej na Policję i Prokuraturę o to,że świadomie naraża na niebezpieczeństwo zdrowie i życie mieszkańców Lublina i odwiedzających nasze miasto turystów z Polski i całego świata ! Na jakiej podstawie ? Otóż teren Górek Czechowskich, pomimo,że jest terenem prywatnym,to jest jednocześnie przestrzenią publiczną ogólnodostępną, wg.Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla Górek Czechowskich z 2005 r.,cytuję: zieleń publiczna ogólnodostępna o charakterze parkowym. MPZP jest prawem miejscowym opartym na ustawach i Konstytucji RP, i jego przestrzeganie jest obowiązkiem właściciela terenu,a szczególnie dotyczy to właścicieli terenów,które są przestrzenią publiczną,bo ciąży na nich większa odpowiedzialność, za przygotowanie terenu w taki sposób,by był on bezpieczny dla użytkowników !
"Wykonanie Uchwały powierza się Prezydentowi".Takie stwierdzenie jest na końcu każdej Uchwały Rady Miasta,i takie jest w Uchwale dotyczącej Górek Czechowskich z 2005 r.Prezydenci Lublina nie dopełniają swoich obowiązków,ze szkodą dla interesu publicznego,bo nie egzekwują przestrzegania prawa miejscowego, od właściciela terenu, będącego przestrzenią publiczną.Właściciel publicznie przyznaje,że teren Górek jest niebezpieczny i świadomie nie podejmuje działań,by usunąć to niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia ludzi !!! Taka bierność jest karalna na podstawie Kodeksu Karnego !
TBV świadomie łamie prawo !
To prawda !
Zgadza się !
 TBV łamie podstawowe prawa obywatelskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie usłyszałem w radiu spot TBV nt referendum ws górek...propaganda jak za bieruta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejrzalam całe forum  i nie znalazłam ani jednej odpowiedzi na moje komentarze zamieszczane tu na wczesniejszych stronach ,tak ze 20 do 10 stron wstecz. Zaden zwolennik tbv, bo nie nazwę ich zwolennikami parku bo nie o park tu sie przeciez rozchodzi a o możliwość budowania blokow, nie zechcial podjac merytorycznej dyskusji.. kontynuowali jedynie trollowanie poprzez wklejanie glupich hasel o cudownym parku, a nie o prxekrecie 700lecia, kiedy to tbv swiadomie tanio kupuje teren zielony ale z myślą o budowie osiedli i szantazuje mieszkańców że jak nie zmienimy MPZP to teren pozostanie niezagospodarowany i nieuporządkowany. Potwierdza mnie to jedynie w przekonaniu by glosowac przeciw zamiarom dewelopera. Nie jestem przeciwnikiem parku, chcialam podkreślić, ale nie zgadzam się na taki dyktat warunkow przez cwaniakowz grubymi portfelami, którzy chcą się jeszcze więcej nachapac. Prawdziwy SZACH MAT NA MIESZKAŃCACH LUBLINA: w zamian za pozbycie się niewygodnych terenów, z których nie da się wycisnac ani zlotowki, a ktore trzeba utrzymać i płacić podatki, czyli w zamian za to że wspanialomyslnie pozbędą się kosztów utrzymania terenu i przerzuca je na miasto, chca uzyskać zmianę MPZP czyli zwielokrotnić swoje zyski! Mogą budować ale nie zarobią tyle na obiektach sportowych co blokach, mamią więc ludzi parkiem na ktory przeznacza tylko 10mln co jest kroplą w morzu kosztów budowy parku na tak rozległym terenie.... wiekszosc kosztów spadnie na miasto a potem bedzbę miasto ten teren utrzymywac gdy tymczasem tbv będzie liczyc zyski ze sprzedaży mieszkan... Kto pójdzie za taka oferta i zaglosuje za????? foz
 zgadzam się i też jestem przeciw nie parkowi, a układom tbv i cwaniactwu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że park to dobre rozwiązanie. Matki z dziećmi w wozkawó będą mogły spokojnie wyjść na spacer. Obecnie nie ma takiej mozliwosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że park to dobre rozwiązanie. Matki z dziećmi w wozkawó będą mogły spokojnie wyjść na spacer. Obecnie nie ma takiej mozliwosci
 w sobotę widziałąm rodzinę z wózkiem i małym dzieckiem na Górkach, więc jak najbardziej taka możliwosc jest. co prawda nie wszędzie pani musi wleźć z wózkiem- czy planuje pani wykarczować puszczę Białowieską też pod tym pretekstem? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak w referendum! Tak dla zmian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że budowa parku to ważna sprawa i ten park powinien tam powstać z wielu względów jak chociażby aktywny wypoczynek rodziny na czystym terenie, pięknie zagospodarowanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej mieszczuchy!!! Zdecydowaliście się mieszkać w mieście aby mieć wieś? Ogarnijcie się, miasto jest po to aby upchać was jak najwięcej jak tuczniki w chlewiku. Sami chcieliście mieszkać w takim skupisku, więc wara od prywatnej własności!!! Już moja sąsiadka na przedmieściach też chciała decydować czy mogę, czy nie postawić garaż i czy mogę posadzić drzewa... Powiedziałem jej: Poszła won! I wam też tak powinni wykrzyczeć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczycie park, ale bloków jak na Melomanów i obok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie żadnego parku: gazeta.jawnylublin.pl/deweloperzy-obiecuja-pieniadze-ktore-nie-trafiaja-do-kasy-miasta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pozwolimy ci budować na twojej działce, bo chcemy sobie na tym terenie wycieczki organizować. To są jakieś żarty, chcecie sobie spacerować to napiszcie do Żuka żeby wam park czy co tam chcecie zbudował albo sami to wykupcie i zróbcie. Prawo własności to podstawowa, to tak jakby w waszych mieszkaniach wycieczki czy spotkania organizowali obcy ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halo, obrońcy? Kto was opłaca? Czy to jest jakiś inny deweloper? Ile wam płacą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw nowy naczelny DW blokuje artykuł o Piotrze Kowalczyku, a potem wypuszcza kłamliwy i zmanipulowany artykuł o Górkach Czechowskich (jak było naprawdę można przeczytać tu: jawnylublin.pl/wrocmy-do-rzetelnej-debaty-ws-gorek-czechowskich). Następnie pojawiają się kolejne kłamstwa na temat hejtu. Nieprawdą jest to, że inne media blokują możliwość komentowania, bo np. na Kurierze Lubelskim, Gazecie Wyborczej i innych portalach komentować można. Chodzi o to, żeby przestały pojawiać się krytyczne komentarze wobec układu ratuszowo-dewelopersko-żużlowego który sprawuje władzę w Lublinie. Apeluję do wszystkich, aby rozmawiali ze swoimi znajomymi i przekazywali tę informację komu się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 40 z 40

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...