Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma zmiłuj, każdy dmucha. 26 tysięcy kontroli jednego dnia

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 21 lipca 2022 r. o 09:45 Powrót do artykułu
Czemu nie ma podanych ilu pijaków na rowerach zostało wykrytych w zestawieniu z ilością przebadanych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nie ma podanych ilu pijaków na rowerach zostało wykrytych w zestawieniu z ilością przebadanych ?
   Te Paligłup czy ty coś jeszcze robisz poza przesiadywaniem na forum DW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ktoś zdecydował się zreaktywować ormo, to ja jestem do dyspozycji - mam dużo wolnego czasu i jestem pies na roweraków . Dajcie mi roweraka, a ja już znajdę na niego paragraf i w razie najmniejszego oporu nie zawaham się użyć służbowej pałki !! A służbę mogę pełnić nawet za darmo, bo ztm wisi mi już grube setki tysięcy, które w końcu dostanę !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ilu kierowców miało poniżej 0,5 promila ? W większości Państw UE zostali by puszczeni dalej, więc nie byliby uznani za pijanych. I tak napędzamy statystyki, że niby u nas tyle pijaków. U nas afera bo złapali niewinnego człowieka z 0,3 promila, a w Niemczech, Austrii, Francji, Hiszpanii itd., policja pożyczy mu szerokiej drogi. Chore nasze przepisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...