Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie miała biletu, kontrolerzy nie pozwolili jej wyjść z autobusu. "Pasażerowie jej bronili"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 kwietnia 2019 r. o 13:44 Powrót do artykułu
Regulamin kontroli jest sprzeczny z obowiązującymi przepisami prawa. Dziewczyna wygra przed sądem wysokie odszkodowanie. Kontrolerzy straca prace i dostaną wyroki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jazda na gapę to okradanie naszego miasta. Korzystam z usługi ZTM, to płacę - nie stać mnie, to idę pieszo. Co w tym niezrozumiałego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jazda na gape? przeciez uczniowie i emeryci jezdza za darmo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za darmo się jeździ tylko do ukończenia gimnazjum lub podstawówki. I to tylko ci, którzy uczą lub mieszkają w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMUNIKACJA BEZPŁATNA DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kupi sobie taka biletu i robi aferę na cały autobus...UKARAĆ I TO PORZĄDNIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykłe cwaniactwo. Kilka razy byłem świadkiem jak dziewczyny jechały bez biletu i przy próbie spisania histeryzowały, płakały, chciały uciekać albo nawet szarpały się z kontrolerami. Niektórym się wydaje, że jak zaczną robić szopki to kontroler ich puści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedziesz kasuj bilet. Nie rozumiem afery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za przeproszeniem 18 letnia dupa Ma przecież smartfona i może pobrać aplikację na kupno biletu przez telefon ale nie ona woli kupić sobie browara niż bilet w razie czego to zawsze znajdzie się dobry samarytanin który stanie w jej obronie a ona i tak w życiu nigdy nie zapłaci kary ZTM ułatwia życie bilety można kupić biletomatach na przystankach w pojazdach no i właśnie przez telefon więc możliwości jest sporo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to było tymczasowe pozbawienie wolnosci wbrew woli. takie uprawnienia ma tylko policja i straz miejska. regulamin ztm narusza przepisy prawa karnego. jazda bez biletu jest naggana ale nie jest NAWET WYKROCZENIEM !!! w zawiazku z czym czeste argumenty kontrolerów ze dokonuja zatrzymania obywatelskiego mija sie z prawda, poniewaz zatrzymanie obywatelskie dotyczy przestepst a nie wykroczen a zgodnie z tym co napisałem wyżej i z kodeksem wykroczen jazda bez biletu nie jest nawet wykroczeniem. Nie wiem nawet czy sad najwyzszy nie wydal kiedys takiego wyroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypuscili by ją to by powiedziala ze na przystanku bilety sprawdzaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za moje piniądze stare parówy jezdzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wzorem z policji uzbroić kontrolerów w kamerki Może to i spory wydatek ale się zwróci wtedy taki czczyl nie podskoczy a kanar będzie mógł takim nagraniem bronić ZTM powinien o tym pomyśleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać kanarom pałki, broń służbową i kajdanki. I jeszcze paralizatory aby skuteczniej nękać obywateli polskich. A ciapciuchy jeżdżą bez biletu i nawet nikt ich nie sprawdza. A murzynów powinno się karać z ustawy o ochronie środowiska, taki smród powodują wsiadając do autobusu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem kiedyś trolejbusem i wchodzi kontrola. Dżentelmen z wyraźnym wschodnim akcentem nie ma biletu. Kontrolerka prosi go o dowód tożsamości, a on z uśmiechem odpowiada: Nie mam.  Kontrolerka mówi, to dzwonię po policjantów i po ich przyjeździe zapłaci pan kilkaset zł mandatu. Na dżentelmenie robi to wrażenie. Zaczyna grzebać w torbie i wyciąga paszport... ukraiński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontrolerzy to w części oszuści. Mojemu schorowanemu ojcu nakłamali, że ma nieważny ilet i wystawili mandat. Kasę bez problemu zwrócili po mojej interwensji, ale szmaciarze nie przeprosili. W tym przypadku może być podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontrolerzy postąpili bardzo dobrze. Autobus ZTM to nie darmowe podwózki. Jest regulamin przewoźnika a jak się nie podoba się to droga wolna. Można iść piechotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz niestety racji. Prawo przewozowe daje kontrolerowi prawo ujęcia pasażera podróżującego bez biletu i chęci wylegitymowania się. Przy czym ta sama ustawa nakłada na pasażera obowiązek pozostania w miejscu wskazanym przez kontrolera. Podstawa prawna " Ustawa z dnia 15. 11 .1984 r. Prawo Przewozowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe że do karkow już nie zgrywaja takich niezłomnych. Kiedyś kanar minął karka bez patrzenia w jego stronę. Czyli co, można? No można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 35 lat i jestem porządnej postury. Od 19 roku życia nie skasowałem żadnego biletu, mając niezliczoną ilość kontroli. Kanar zawsze się mnie boi i odpuszcza. Przy dziewczynie był twardy... Szkoda, że mnie tam nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...