Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie miała biletu, kontrolerzy nie pozwolili jej wyjść z autobusu. "Pasażerowie jej bronili"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 kwietnia 2019 r. o 13:44 Powrót do artykułu
Jakoś dziwnie jeśli coś trzeba wyjaśnić to w autobusie nie monitoringu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pamiętam chamskiego kontrolera z firmy reflex. Pamiętam jak mi śmieć groził pobiciem na końcowym. Tylko dlatego ze powiedziałem że nie dam mu dowodu i niech dzwoni po policję jak musi.  Niedawno się dowiedziałem że pochodzi ze Świdnika i jest kibolem lokalnej drużyny i ma tam ksywe kanar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba jadąca na ,,gapę'' powinna zdawać sobie sprawę, że w trakcje przejazdu może dojść do kontroli biletów. Dlaczego my mamy płacić za bilety a inni jadą za darmo. Jest to po prostu nie uczciwe i nie wiem czemu każdy ma problem do kontrolerów MPK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zawsze mówię kanarom że mój stary to Krzysztof Jarzyna ze Szczecina i luz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szalbierstwo panie prawniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miała biletu to o co chodzi,niech się uczy odpowiedzialności,nie rozumiem o co w ogóle spór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej kanar moze zatrzymac oszusta bez biletu, wynika to zarówno z regulaminu, jak i z prawa przewozowego, więc nie siać zamętu matołki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złodziejka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popieram jazdy bez biletu, ale szkoda, że tych śmierdzących na caly autobus żuli nie spisują i nawet nie patrzą w ich strone. Dlaczego taki śmierdziel może jeździć za darmo i zatruwać pasażerom powietrze? Powinni przynajmniej wywalić z pojazdu, jak ich nie spisują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie!!! Dlaczego niektórzy legalnie mogą jeździć 'na gapę'???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Głupi Narodzie - "kanar" - kontroler nie ma prawa zmuszać osoby do dalszej jazdy gdy dana osoba stwierdza, że tu wysiada. Kontrolerzy muszą wtedy wysiąść z ta osobą na ten przystanek. W przypadku gdy osoba nie okaże kontrolerom dokumentów (nie ma ich przy sobie) mogą : zapisać dane podane przez osobę i je sobie potwierdzić lub nie albo wezwać Policję na miejsce, która potwierdzi tożsamość osoby. Pani Justyna Góźdz z Zarzadu Transportu - to opowiada głupoty. Kontrolerzy nie maja uprawnień do zatrzymywania osób ani ich przeszukiwania. Przewiezienie osoby która nie posiada biletu - na końcowy przystanek - jest pozbawieniem jej wolności - i może skutkować Prokuratorskimi zarzutami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dario ty sam jesteś śmieć, trzeba było kupić bilet lub zachowywać się jak człowiek a nie jak debil inaczej nie chciałby twojego gów.nianego dowodu szczylu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby zostać gapowiczem wystarczy zapomnieć biletu miesięcznego lub legitymacji więc obrażanie jakiejś młodej dziewczyny jest naprawdę nie ne miejscu. Nawet gdyby spieszyła się do szkoły i wsiadła do autobusu aby przejechać przystanek na gapę to i tak trzeba mieć trochę zdrowego rozsądku i umiaru w krytyce. MPK odpowiada za kontrolę biletów i działania swojego podwykonawcy, MPK jest wynagradzane przez miasto za przyjazdy, czyli miasto powinno dbać o to aby jego obywatele (być może osoby nieletnie) nie były wywożone na przystanek końcowy. Jak niby takie np. dziecko ma wrócić potem do domu lu szkoły? Kontroler ma prawo zatrzymać gapowicza ale "Osobę ujętą należy niezwłocznie oddać w ręce Policji." To oznacza, że nie może jej porywać i wywozić na drugi koniec miasta, na końcowy gdzie taka osoba zostanie sama z grupą kontrolerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do końca lutego 2011 r. kontrolerzy rzeczywiście – co do zasady – nie mieli prawa zatrzymać pasażera jadącego na gapę. Od 1 marca 2011 r. wprowadzono do prawa przewozowego dwa nowe wykroczenia co dało kontrolerom możliwość tzw. obywatelskiego ujęcia. Kwestionować można jedynie sposób ujęcia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popieram jazdy bez biletu, ale szkoda, że tych śmierdzących na caly autobus żuli nie spisują i nawet nie patrzą w ich strone. Dlaczego taki śmierdziel może jeździć za darmo i zatruwać pasażerom powietrze? Powinni przynajmniej wywalić z pojazdu, jak ich nie spisują.
 Jechałem kiedyś trolejbusem w takiej sytuacji. Smród był niesamowidy, bo żul chyba na..rał w gacie. Akurat była kontrola i próboali namówić żula na opuszczenie pojazdu, ale on powiedział, że tylko 2 przystanki, no i kontrola (a nie żul) wysiadła. Potem przyszedł kierowca i próbował namić żula na opuiszczenie pojadu, ale on powiedział, że tylko 2 przystanki. Wysiadła większość pasażerów. Ja również i szedłem dalej na piechotę. Na kolejnym przystanku następująca sytuacja: trolejbus stoi na awaryjnych z pootwieranymi wszystkimi drwiami a w środku siedzi tylko ten żul (i się ogrzewa). Kierowca na zewnątrz i rozmawia z kimś przez komórkę. Nie wiedział biedak co ma robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ktoś nie ma racji ale żule są wypędzani z autobusu R
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I będą mi mówić przesiądź się do komunikacji zbiorowej. Żebym musiał oglądać takie kabarety i narażać się na stres to mam głęboko w 4 literach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kanrska banda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami tu mądrzy więc proszę wyjaśnić co ma zrobić kanar jak złapie kogoś jadącę na gapę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bym mu wyjebal w tą pusta makówke to sam by uciekł nie musiał by mnie wypuszczać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...