Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pewnie firma nie dostanie kasy bo przecież miała łowić lisy a nie koty i psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest dobrze! Jednego czerwonego lisa odłowiono w tvp. To był dopiero szkodnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amatorzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest dobrze! Jednego czerwonego lisa odłowiono w tvp. To był dopiero szkodnik.
Dobre !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam nomenklatury. Innymi słowy nie znam języka polskiego w zakresie podstawowym. Po pierwsze stwierdzam, że nie jest możliwe, ktokolwiek znał kilkadzieisąt języków obcych. Do rzeczy. Od urodzenia słyszałem wzajemne wyzywanie się przez dzieci: TY CHYTRUSIE. Ma się rozumieć, "ty skąpcu". Otóż lisek jest zwierzaczkiem chytrym, czyli przebiegłym, nie zaś skąpcem. Po drugie, błedna jest interpretacja wiedzy o hienach. Koko! Ja się ciebie zapytowywuję jaki jest wzór parlamentarzysty? Friko! Ty się mnie zapytowywujesz jaki jest wzór parlamentarzysty? To ja Ci odpowiadam. Parlamentarzysta musi być inteligentny jak szympans, chytry jak LIS (nie Tomasz), skąpy jak chomik, i posiadać wyborną pamięc - albowiem kłamca musi mieć doskonałą pamięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o 5 rano wychodzę z domu do pracy i widzę lisy, jakaś baba idzie i wrzeszczy, że się ich boi, mnie po prostu bierze wk*****ie nie na lisy, na tą babę z zawieszonym intelektem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - Kurski w polowaniu na lisy, 1:0 dla Kurskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten lis co go niby złapali to się sam złapał tz zaklinował się na leszczynskiego w bramie od stadionu był ranny na pomoc czekał 1,5h zanim ktoś przyjechał. Niech redakcja zapyta ludzi. A nie sukces ogłasza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lisy lecą w kulki z ludźmi. No, no. Baczność!!!! Idę w ciemno. Wchodzę w ciemno!!!! Sprzęt obezwładniający nie jest polski, więc kosztuje majątek. Środek usypiający też polski nie jest i kosztuje fortunę. Jeśli przy tym łowca nie trafi za pierwszym razem, to cena odłowu wzrasta. Kogo mam odłowić? Komu mam wypowiedzieć wojnę? Jakiemu państwu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba podpisać klatki! Nie będzie nam pies wchodził do lisiej nory! Trzeba przeprowadzić też akcję edukacyjną aby zwierzaki wiedziały, do których klatek mają wchodzić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W USA są wspaniali specjaliści w wyłapywaniu różnych zwierząt. Trzeba ludziom zapłacić, a nie kazać pracować za 600 zł/mieisąc. Pomsta do nieba nie pomoże. Nic i nikt tu nie pomoże. Dlatego unijni oprawcy mają w garści polskich parlamentarzystów. Polska jest nadal kolonią. Tylko ja odmienię los RP. Zrozumiano!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wiesiu czy nie czas zwolnić miejsce dla młodszego?Wysługa już przecież jest.Czas już krążyć wokół wnuków .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze ze z Kisielewskiego już sie nie bedzie pałętał pod klatkami i przy placu Zabaw gdzie bawią sie małe dzieci jeszcze te kuny i łasice miglyby zniknąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co je wyłapywać? W dzień ukrywają się a w nocy wyłapują szczury i inne plugastwo. Można je co najwyżej szczepić na wściekliznę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od ponad pół roku w okolicy działek i wąwozu przy Tymiankowej lisy są codziennością..... nie widziałem aby ktoś na nie zastawiał pułapki !!! Juz nawet w biały dzień chodzą pod oknami bloków strasząc skutecznie właścicieli "piesków"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te dwa lisy eksmitowała SIELEWICZ MAGDALENA strażnik miejski????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadzwońcie do T V P. Tam wiedzą jak przepędzić czerwone lisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękujemy chociaż za te kilka, fakt teraz po zimie tak ich nie widać, może złapią się też kuny. które niszczą ludziom auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestańcie śmieci rozwalać, jak nie będą miały gdzie grzebać to się same wyniosą.przecież nie przychodzą tu dla towarzystwa tylko po łatwą zdobycz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...