Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie wiedział, że obserwuje go policja. Myślał, że 50 tys. zł będzie jego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 marca 2018 r. o 20:09 Powrót do artykułu
Padł mit o biednych emerytach.
Odpowiedz
No i znowu Cyganie cyganią...
Odpowiedz
Przepraszam,ale sam już nie wiem,czy zgodnie z poprowoscią polityczną można napisać że to byli obywatele RP,Romowie,Cyganie,czy można tak po prostu-oszuści?
Odpowiedz
Ale z jakiego okresu są ci emeryci i z jakich stanowisk??? Zwykli robole z okresu PRL-u mają głodowe emerytury. Tak samo będzie z tym pokoleniem.Zlodzieje na stanowiskach będą opływać w luksusach a szaraczki nawet dzisiejszym bedą zazdrościć
Odpowiedz
undefined napisał:
Ale z jakiego okresu są ci emeryci i z jakich stanowisk??? Zwykli robole z okresu PRL-u mają głodowe emerytury. Tak samo będzie z tym pokoleniem.Zlodzieje na stanowiskach będą opływać w luksusach a szaraczki nawet dzisiejszym bedą zazdrościć
 Masz pretensje do garbatego, ze ma proste dzieci, Mam 66-lat, na emeryturze, Za Prl-u biedny bylem bo zarabialem ok 30$ na panstwowj robocie, do tego mieszkanie po 12-latach oczekiwania, troje dzieci, chociaz bylem dobrym fachowcem, to zarabialem tyle co lenie, nieudacznicy, prozniacy!Dopiero po 1990 roku zaczalem zarabiac, godziwie, jestem inzynierem projektantem Przeszedlem na swoje, pracy mialem zawsze pod dostatkiem, i moglbym pracowac jeszcze dluzej, ale przeszedlem na emeryture, dlatego ,ze po 1990r odprowadzalem wyzsze skladki ma mam 2880-na reke, zona-1200 ,i nigdy nie powodzilo mi sie lepiej, stac nas nie tylko na dobre zycie, wyjazdy i wycieczki ale tez na pomoc wnukom. Bieda to byla za komuny, teraz jak ktos chce, jest zaradny i pracowity moze naprawde doskonale zyc !!
Odpowiedz
Polak Polakowi Polakiem..
Odpowiedz
tuSSek ile miliardow zajomal z OFE?
Odpowiedz
Jak by nie Pan Tusk to 500+ by nie było.
Odpowiedz
Skąd oni wiedzą kto i ile ma w danym banku kasy.
Odpowiedz
W bankach maja swoje osoby najczęściej w pocztowym
Odpowiedz
Grzybek pl Borowik mnie Gnębi na ytbie a sokulke sokulskie Bociany za ortografie wyrzucili mnie z czatu i slodowiska ratunku wołam
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.