Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja pier*** coraz gorsi ci ludzie o wszystko juz pozywaja brak roboty i cwaniactwo normalny czlowiek to by zlal ale dzis coraz wiecej buradztwa ktore abyy sie wykluca o swoje racje ustepujmy troche w tym zyciu a bedzie sie zylo lepiej
To fakt, coraz gorsi, twoja ortografia i interpunkcja najlepszym na to dowodem. BuraDZtwo się panoszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo długo idzie do tego sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakimż to trzeba być kutwą /mimo młodego wieku/ by śię tak zachowac? W Niemczech ludzie,zwłaszcza młodzi szczycą się tym że mogą pomóc osobie niepełnosprawnej i nie oczekują na podziękowanie. Tak trzeba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie nie wpuszczono za białe buty... myślicie że powinienem pozwać?! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję, aby Pani Malwina pozwala jeszcze jeden z największych "klubów" w kraju, który nazywa się NFZ ! -To dopiero jest "klub" dyskryminujący niepełnosprawnych ! -wszystkie inne kluby przy nim to "bułka z masłem" !  Ileż trzeba się namęczyć z NFZ -tem (będąc niepełnosprawnym), aby coś otrzymać -np.wózek inwalidzki... NFZ jest jak mafia i "państwo w państwie" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję, aby Pani Malwina pozwala jeszcze jeden z największych "klubów" w kraju, który nazywa się NFZ ! -To dopiero jest "klub" dyskryminujący niepełnosprawnych ! -wszystkie inne kluby przy nim to "bułka z masłem" !  Ileż trzeba się namęczyć z NFZ -tem (będąc niepełnosprawnym), aby coś otrzymać -np.wózek inwalidzki... NFZ jest jak mafia i "państwo w państwie" !
Dlatego właśnie Tusk musi odejsć,to nie kto inny jak on stoi na czela tej mafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jego klub, robi co jemu się podoba bo to jego własność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przemcio jasne , że powinieneś to ewidentna dyskriminacja dresiarzy ! a jak wiadomo ubytki w mózgu też kwalifikujemy do niepełnosprawności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję, aby Pani Malwina pozwala jeszcze jeden z największych "klubów" w kraju, który nazywa się NFZ ! -To dopiero jest "klub" dyskryminujący niepełnosprawnych ! -wszystkie inne kluby przy nim to "bułka z masłem" !  Ileż trzeba się namęczyć z NFZ -tem (będąc niepełnosprawnym), aby coś otrzymać -np.wózek inwalidzki... NFZ jest jak mafia i "państwo w państwie" !
ja myślę że ona już z wypłat z podobnego klubu korzysta - myślę o ZUS... a może nie ma renty? w każdym razie wyrok będzie ciekawy bo albo będzie piwo z Malwiną i akcyzą albo tylko z akcyzą ... takie akcje powodują że tracę wiarę w sens pomagania niepełnosprawnym bo odnoszę wrażenie że wszyscy są chciwymi oszustami... czasem naprawdę nie chce mi się już na siłę doszukiwać się człowieka w różnych Malwinach...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja myślę że ona już z wypłat z podobnego klubu korzysta - myślę o ZUS... a może nie ma renty? w każdym razie wyrok będzie ciekawy bo albo będzie piwo z Malwiną i akcyzą albo tylko z akcyzą ... takie akcje powodują że tracę wiarę w sens pomagania niepełnosprawnym bo odnoszę wrażenie że wszyscy są chciwymi oszustami... czasem naprawdę nie chce mi się już na siłę doszukiwać się człowieka w różnych Malwinach...  
Skoro tyle o niej wiesz to może wylej swoje żale do niej ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo tego, ze klub to prywatna wlasnosc wlasciciela to nie ma prawa nie wpuszczac ludzi ludzi do srodka! Tak, nawet ta wasza selekcja na ktora sie powolujecie jest w swietle prawa nielegalna/ A to ze sie z nia godzicie pokazuje tylko jak daleko pozwalcie ingerowac w swoja wolnosc i gdnosc!!!!!!   Sprawdzcie kdoeks wykroczen: art. 138 1 WKLEJAM Kto, zajmując się zawodowo świadczeniem usług, żąda i pobiera za świadczenie zapłatę wyższą od obowiązującej albo umyślnie bez uzasadnionej przyczyny odmawia świadczenia, do którego jest obowiązany, podlega karze grzywny.     Myslce troch -to nie boli, to ze sie godzicie na selekcje to jest tylko wasza wina. Klub nie moze tego robic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następni do sądu pójdą Ci, którzy nie zostali wpuszczeni bo nie przeszli "selekcji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja myślę że ona już z wypłat z podobnego klubu korzysta - myślę o ZUS... a może nie ma renty? w każdym razie wyrok będzie ciekawy bo albo będzie piwo z Malwiną i akcyzą albo tylko z akcyzą ... takie akcje powodują że tracę wiarę w sens pomagania niepełnosprawnym bo odnoszę wrażenie że wszyscy są chciwymi oszustami... czasem naprawdę nie chce mi się już na siłę doszukiwać się człowieka w różnych Malwinach...  
Czy to była dyskryminacja, czy też nie zdecyduje Sąd. Szkoda, że w kraju tym, tak „europejskim” ludziom, (którzy uważają się za „europejczyków”. W mieście, gdzie 30% mieszkańców to „londyńczycy” a drugie 30% to wielka „wawka”) tak trudno zrozumieć jest, że ktoś ma na tyle sił i energii aby walczyć o swoje dobre imię i o godność ( art. 30 Konstytucji). Chciałbym tylko zaapelować do niektórych osób piszących powyższe komentarze. Ludzie puknijcie się w wasze puste post-komunistyczne łby. Jak czytam  co poniektóre wpisy (np. ten powyżej), to myślę sobie, że w tym mieście mieszkają „sami” prostacy i bezmózgie człekokształtne istoty. Trochę zrozumienia i szacunku dla innych. Panie Przemysławie Leniak, ja przestane płacić pdatki, a Pan nie dostanie pomocy z MOPS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prócz prostaków i bezmózgów jest tu jeszcze Malwina :-) ... mnie tam Malwina w sumie powiewa ot byt medialny jak matka Madzi czy inny taki ktuś ... kiedy sie ostatnio zastanawialy media czemu ludzie wolą uratowac swojego psa z tonącej łodzi niż będocego w niej również obcego czlowieka to nie braly pod uwagę tegomze pies nie bydle i do sądu ciągac nikogo nie będzie... Malwina Capone :-) postrach restauratorów... miasto inspiracji jak nic... a sprawę przegra Malwina idę o zakład art 138 mowi o usludze do której trzeba być zobowiązanym - tu taki stosunek nie występuje przecie :-) poza tym sąd cywilny nie rozpatruje spraw o wykroczenia :-) bzdety i naciągacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo jest w shine!!! moja kolezanka ktora chodzi o kulach nie zostala wpuszczona do klubu poniewaz "nie spelnia standardow klubu",... no oczywisicie wyeliminujmy takich ludzi ze spolecznosci najlepiej cholera jasna!!! ale "dziewczyny" co wiecej tapety maja na mordzie niz ciuchow na sobie te standardy spelniaja bo co? bo przyciagaja potencjalnych sponsorow przewaznie obcokrajowcow ktorzy maja wieksze prawa w naszym kraju i tylko wykorzystuja puste laski co za drinka zrobia wszystko !!!... w dzisiejszych czasach normalni ludzie nie maja gdzie sie pobawic bo wszedzie rzadza pieniadza nagosc itd itp zreszta temat rzeka....dno totalne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za co maja ją niby przeprosić?w każdym pożądnym klubie jest selekcja, ochroniarz kulturalnie dał jej do zrozumienia że nie jest mile widziana, ja sam stoje na bramce i nie jestem tak miły dla niechcianych klientów.
Ogółem to sama selekcja w sobie jest spoza prawa. Kluby członkowskie mają prawo selekcji, ale żaden z klubów u nas w Lbn nie jest klubem członkowskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klub to jest prywatna własność, zbudowany bez żadnych dotacji, więc nie jest ZOBOWIĄZANY do niczego !! Jak zbankrutuje to będziesz właściciela i jego rodzinę utrzymywał ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzyszu Leniak!!! Wasze oddanie tej sprawie jest godne najwyższej uwagi.Organizacja Antyniesprawni proponuje byście dali zgodę na wciągnięcie na członka zespołu.Życzymy Wam wytrwałości i nieustępliwości na trudnym polu walki z tymi tam.Ten klub był nasz,jest nasz i będzie nasz.Dbajmy o jego reputację,by jak stały bywalec dumnie nieść wysokie czoło.Pozdrów szefa,ochronkę,dziewczynki obu płci i trzymaj się ciepło,a wiaterki niechaj Ci służą zdrowiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel klubu powinien wstydzić się za zachowanie ochrony, swoich pracowników i przeprosić!Myślicie że nikomu z was nie może przytrafić się niepełnosprawność?Chcielibyście być wyproszeni z klubu i nie wpuszczani do lokali za wygląd nie spełniający standardów?Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam dosyć niepełnosprawnych i innych co maja mieć, ja mam tyko to że jestem i nikt tym się nie przejmuję a reszta to tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...