Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pewnie że ratusz przyzna Wam stypendia, a po studiach pracodawca przyzna Wam zapomogę w postaci wypłaty..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa kielbasa a chyba nawet parówka wyborcza Żuka. Kilkaset zlotych dla jakiejś minimalnej grupki laureatow czy finalistow olimpiad. A cala reszta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaja sobie robią POpaprańcy, czycóś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie wyjeżdżajcie na studia do innych miast, uczcie się dalej w Lublinie, a damy wam stypendium. Tak można streścić nowy pomysł Ratusza na zatrzymanie w mieście najzdolniejszych maturzystów."   ... a po studiach szukajcie roboty w Lublinie. Markety i call center potrzebują kolejnych Murzynów.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa kielbasa a chyba nawet parówka wyborcza Żuka. Kilkaset zlotych dla jakiejś minimalnej grupki laureatow czy finalistow olimpiad. A cala reszta ?
  sztabowcu PiS ukrywający się pod nickiem twarz miasta klepiesz w kółko to samo jak zdarta płyta, masz coś ciekawego do powiedzenia oprócz tej płytkiej propagandy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa kielbasa a chyba nawet parówka wyborcza Żuka. Kilkaset zlotych dla jakiejś minimalnej grupki laureatow czy finalistow olimpiad. A cala reszta ?
  co za bełkot, pierwszy raz słyszysz o tym, że promuje się najzdolniejszych? jeśli tak to współczuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam w d... stypendium! Nie wyjadę jak REKTOR zdejmie flagi biało - niebieskie! obwieszczajace o poziomie POŻAL SIĘ BOŻE! Oprócz tego PEDO, PEDO i PEDO..., o którym panuje Święty Spokój w rządowym ELEMENTARZU, a szum zrobili o OPŁATKI.... Jednym słowem niezła SZOPKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest szansa a zarazem zacheta żeby dzieciaki sie uczyły, wtedy zyskamy mądrych ludzi, a inwestycja w kapitał ludzi popłaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze,że stypendia dla najlepszych tak powinno być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektorzy przez te wybory to już świata nie widzą, jestem za powinno sie doceniac ludzi młodych, zdolnych, ambitnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję inicjatywy Panie Prezydencie, absolutnie należy zachęcać naszą młodzież do nauki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sobie myślę o tej wrażej Sorbonie podstępnym Harwardzie i siejącym permisywizm Oxfordzie etc etc młodzi nie idźcie tam? kampania na miarę kołtuna moim zdaniem ech ta waadza nasza krasnoludowa https://www.youtube.com/watch?v=w4Lk8Bgz-Yk
Ostatnio edytowany 10 października 2014 r. o 14:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba nie stypendia, ale jakość kształcenia winna zatrzymać najzdolniejszych. Dać pieniądze tylko po to by zdolny człowiek nie studiował na porządnej wymarzonej uczelni, gdzie może się zrealizować a jedyna jej wada, że poza Lublinem, to krzywdzenie człowieka.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inicjatyw nie pochodziła od prezydenta ale od radnego Młodzieżowej Rady miasta Lublin p. Maksymiliana Kuźmicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu w Lublinie jest niski poziom. Lepiej wyjechać by coś osiagnac. Ja tak zrobie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem inaczej - wyjeżdżajcie studiować gdzie indziej, tam gdzie kierunki są sensowne i przyszłościowe bo w Lublinie chyba tylko budownictwo i stomatologia ma jakiś sens, co tydzień w mojej firmie rośnie sterta CV młodych ludzi którzy pokończyli idiotyczne kierunki i teraz zupełnie nie wiadomo co mogliby robić. Ktoś im swego czasu zrobił wodę z mózgu że kończąc studia złapią Pana Boga za nogi lub że dany kierunek jest dobry i z perspektywami. Lubelskie uczelnie oszukują ludzi, kształcą bezprzyszłościowo i bez sensu żeby uchować własne etaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem primo należy się uczyć - z ciekawości ale i z obowiązku - wymagać od siebie bo siłą nikt nikogo jeszcze nie uczynił geniuszem ani nawet solidnym rzemieślnikiem duo czy tu czy we  świecie nie jest takie znów ważne - jak uczelnie będą miały poziom naukowy a nie tylko ofertę last minute na trzy litery z kropką to i klientela na wiedzę się znajdzie... póki co Lublin nie słynie otwartością na świat niedawno wszyscy lokalni dziennikarze wyśmiali pomysł na walutę lokalną  co byłoby gdyby kto wspomniał o krypto-walucie w stylu bitcoina? spaliliby na stosie jak za opowieści o okragłej ziemi latającej dookoła słońca - ani chybi tak by było... ... naukowiec może zarobkować rozdając ulotki - byleby w garażu budował microsoft to się  odkuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...