Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie zabrała odholowanego mercedesa z parkingu. Samochodu już nie ma, jest duży rachunek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2017 r. o 08:40 Powrót do artykułu
dojebac tempei piczy jeszcze ze 2k zl gratis...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, czy tak kobieta nic złego nie zrobiła, a durne przepisy ja krzywdzą, jak mało kogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze. To będzie straszak dla pozostałytch cwaniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po agrumentach dot. zakupu rzekomego pojazdu zabytkowego widać że kobiecie doradzał jakiś papuga jak wykiwac urzędników. Ale sąd podjąl właściwa decyzję a wyższe instancje to podtrzymały. Widać dobra zmianę w sądownictwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak samochód przeszedł na własność miasta, to za kasacje powinien płacić nowy właściciel czyli miasto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co się pluje? wina jej ewidentnie było dbać o auto od początku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykul o prawidlowym postepowaniu urzednikow. Pani miala szczescie, ze sprawa nie trwala 8 lat, jak sie zdarza, i nie ma do zaplaty 40 tys. za starego trabanta. W tej sytuacji wszystko przebieglo prawidlowo i sprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8kzł plus koszty papug i rozpraw i zmarnowany czas, w sumie 15 kzł tyle kosztuje użyczanie pojazdu nie odpowiedzialnym faciom hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może policja lub straż miejska zajrzy na lubelskie osiedla ???? Np, Łęgi....tutaj stoją auta niektóre 20lat !!! bez żadnych opłat !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzamm sie z ogólnym założeniem i zakończeniem sprawy jednak co do tych wydumanych kosztów parkingu kasacji itp mam wątpliowsci. Już ch.. z tym że winna jest ta babka ale skąd takie koszta 8 tyś za parking pojebalo ich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plati1985 napisał:
zgadzamm sie z ogólnym założeniem i zakończeniem sprawy jednak co do tych wydumanych kosztów parkingu kasacji itp mam wątpliowsci. Już ch.. z tym że winna jest ta babka ale skąd takie koszta 8 tyś za parking pojebalo ich?
 Tak? a ile dziennie kosztuje strzeżony parking w Lublinie? Masz podane 33zł dziennie. Pomnóż to przez dni, które ten rupieć stał dodaj koszta administracyjne, dodaj koszta sądowe i zobczymy ile wyjdzie. 8tys to pikuś i powinna się cieszyć bo za sprawę sądową powinni jej policzyć drugie tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ćpun co jechał autem to za zgodą tej pani? Jeżeli tak to mi jej nie szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na osiedlach też stoją nie użytkowane pojazdy (wraki) latami- porośnięte mchem i nic się nie dzieje. Zajmują miejsca parkingowe, których jest mało. Kto z tym zrobi porządek???.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pazerne c***e z urzedu miasta xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic zlego nie zrobila?przeczytaj artykul 10razy ze zrozumieniem. Dobrze ze jej zabrali auto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupia ci*a wystarczylo zaplacic te kilkaset zl za holowanie i parking i by bylo po sprawie a tak 8 klockow do zaplaty i auto przepadlo, genialny umysl ma ta pani...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze, chcialem go kupic,....ale juz go nie ma. I co teraz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale... Z tego co się orientuję stacje demontażu płacą Ci około 500-700 zł kiedy oddajesz im stare auta do kasacji, bo sami na częściach zamiennych zarobią trzy razy tyle... Wiem bo sam oddawałem 20-paro letniego Forda parę miesięcy temu. To dlaczego była właścicielka ma pokryć koszty demontażu....? Miasto nie dość że dostało pieniądze od auto kasacji to jeszcze każe płacić drugiej osobie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...