Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszyscy będą nadzorować, kontrolować i karać, a zrobić coś z sensem nie ma komu - oto tubtin Prosty sposób na nieprzejeżdżanie przez przejście na czerwonym - beznakładowe finansowo pulsujące w ostatniej fazie zielone jak u "ciemnych" Bułgarów, że o wymagająch kasy wyświetlaczach pozostałego czasu jak u "niecywilizowanych" Rumunów nie wspomnę. Niestety proste i skuteczne metody przerastają naszych kompetentnych inaczej urzędników od dróg o lata świetlne, lepiej nic nie robić a tylko bić pianę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W związku z dużą wypadkowością z udziałem pieszych uważam ,że policja powinna zwrócić większą uwagę na niepoprawne zachowania pieszych podczas przechodzenia przez jezdnię ponieważ nagminnie wchodzą na czerwonym świetle bądź na tzw."lisa" bezpośrednio przed jadący pojazd nie dając szans na reakcję.Nie widziałem jeszcze by radiowóz reagował mimo że przechodzą przed niemal ich maską.Kierować ich na szkolenia by uświadomić zagrożenie jakie stanowią i jakie są tego skutki.80% wypadków z udziałem pieszych jest zawinionych przez pieszych- to nie tylko statystyki ale i fakty zauważalne na drodze.Rozumiem ,że łatwiej ukarać kierowcę niż udowodnić pieszemu bo trzeba się trochę wysilić i ruszyć tyłki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...