Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niemal 300 piw kraftowych na tegorocznych Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 listopada 2019 r. o 12:14 Powrót do artykułu
"Bezpłatnie ma imprezę mogą wejść dzieci do lat 7 pod opieką osoby dorosłej." - dzieci na targach piwnych? PS: wejsciowka na cos takiego to kpina; w srodku i tak trzeba wybulic pewnie z 15-25 zeta za jednego browara. Generalnie impreza dla zblazowanych hipsterow, ktorzy chca byc "oryginalni" na sile;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Trzydniowa impreza rozpocznie się dzisiaj o godz. 16 ..." - ktoś za wcześnie odpalił artykuł :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy nie stać was na dziennikarzy i wszedzie macie stażystów, ale dzisiaj mamy czwartek trzydniowa impreza konczy sie w sobote jakby tak liczyc... Poza tym dla ulatwienia odbioru nie pisze sie dzisiaj jutro pojutrze !!!!!, tylko piatek sobota niedziela i każdy wtedy wie o jakie dni chodzi. Bo dzisiaj kiedy artykuł był pisany nie jest kompatybilne z dzisiaj kiedy czytelnik czyta artykuł i niechce mi sie szukać daty wydania artykułu...... Dodatkowo można podać daty od 29.11 do 1.12 jest taka i taka impreza, też można tak napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby kupić piwo za 15 trza kupić bilet za 10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie piwa belgijskie ? co to za impreza ! i jeszcze bilety wstępu po 10 zł a piwo po 15 - 20 zł. Toż to robój w biały dzień. Pijta se same !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
święto żuli, meneli, moczymordów, pijaków, pijaczyn, zdechlaków, ochlaptusów, alkoholików, lumpów, ..gratulacje dla obecnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a palikotowe szczyny będą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tego hejtu, przecież to piwa craftowe i takie są ich ceny. To nie sa piwa produkowane na masową skalę. Bilet 10zł to żaden pieniądz, byłem kilka razy i żadnych meneli nie widziałem ... Ocknijmy się jest to impreza dedytkowana do konkretnych odbiorców. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ale jest chyba kilka stoisk parabanków z chwilówkami???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tego hejtu, przecież to piwa craftowe i takie są ich ceny. To nie sa piwa produkowane na masową skalę. Bilet 10zł to żaden pieniądz, byłem kilka razy i żadnych meneli nie widziałem ... Ocknijmy się jest to impreza dedytkowana do konkretnych odbiorców.
 Do sklepu z alkoholem czy pubu / restauracji tez placisz za sam wjazd? Sa tam jakies imprezy kulturalne etc? Ktos wchodzi za oplata zeby sobie piwa poogladac? Co do tz. "piw kraftowych" to wiekszosc polskich piw nadaje sie jedynie do wylania do zlewu ale cena swiatowa a polski minibrowarek z jakiegos zad...a i sie ceni bo taka moda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Golenia leminga lubelskiego kolejna odsłona. Przykład dali deweloperzy ze swoimi "kraftowymi" apartamętami ze styropianu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za przeproszeniem piwo to ma być piwo a nie jakieś oranżady z procentami. Nie wiem co za głupia teraz moda nastała na te smakowe piwa. Jak już ktoś koniecznie chce to przecież może sobie dolać soku jakiego chce. To samo się dotyczy wzornictwa etykiet na butelkach piwa. Bardziej przypominają one etykietki pd szampana bezalkoholowego dla dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkaset piw? Szkoda że nie kilka milionów. A pijalne toto? Im głupsza nazwa tym wyższa cena i gorszy syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tego hejtu, przecież to piwa craftowe i takie są ich ceny. To nie sa piwa produkowane na masową skalę. Bilet 10zł to żaden pieniądz, byłem kilka razy i żadnych meneli nie widziałem ... Ocknijmy się jest to impreza dedytkowana do konkretnych odbiorców.
Do sklepu z alkoholem czy pubu / restauracji tez placisz za sam wjazd? Sa tam jakies imprezy kulturalne etc? Ktos wchodzi za oplata zeby sobie piwa poogladac? Co do tz. "piw kraftowych" to wiekszosc polskich piw nadaje sie jedynie do wylania do zlewu ale cena swiatowa a polski minibrowarek z jakiegos zad...a i sie ceni bo taka moda.
 Oczywiście że tak i ta opłata jest wpisana w cene prodkuktów w danym pubie czy restauracji. Imprezy też się zdarzają co jest jednak rzdkością. Narzekanie na 10zł bilet jest dla mnie strasznym przejawem "cebulwej rewolucji" rozumiem gdyby bilet kosztował 30zł jak na inne targi które się tam odbywają (na które swojąd drogą czesto chodzę). Nikt nikogo nie zmusza by tam iść a jestem przekonany że nikt tam nie idzie po to by oglądać a spróbować czegoś innego niecodziennego. Podsumowując narzekanie na 10zł bilet jest conajmniej śmieszne. p.s zarabiam nieco ponad minimalną krajową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te piwa to syf. Nie wiem kto to pije. Niedługo powstaną piwa o smaku (o przepraszam nucie) kiełbasy, salcesonu albo pasztetowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tego hejtu, przecież to piwa craftowe i takie są ich ceny. To nie sa piwa produkowane na masową skalę. Bilet 10zł to żaden pieniądz, byłem kilka razy i żadnych meneli nie widziałem ... Ocknijmy się jest to impreza dedytkowana do konkretnych odbiorców.
Do sklepu z alkoholem czy pubu / restauracji tez placisz za sam wjazd? Sa tam jakies imprezy kulturalne etc? Ktos wchodzi za oplata zeby sobie piwa poogladac? Co do tz. "piw kraftowych" to wiekszosc polskich piw nadaje sie jedynie do wylania do zlewu ale cena swiatowa a polski minibrowarek z jakiegos zad...a i sie ceni bo taka moda.
Oczywiście że tak i ta opłata jest wpisana w cene prodkuktów w danym pubie czy restauracji. Imprezy też się zdarzają co jest jednak rzdkością. Narzekanie na 10zł bilet jest dla mnie strasznym przejawem "cebulwej rewolucji" rozumiem gdyby bilet kosztował 30zł jak na inne targi które się tam odbywają (na które swojąd drogą czesto chodzę). Nikt nikogo nie zmusza by tam iść a jestem przekonany że nikt tam nie idzie po to by oglądać a spróbować czegoś innego niecodziennego. Podsumowując narzekanie na 10zł bilet jest conajmniej śmieszne. p.s zarabiam nieco ponad minimalną krajową
 W klimatycznym pubie czy restauracji piwo jest w duzo nizszej lub podobnej cenie jak na tych targach w obskurnej hali. Tutaj nie chodzi o skapstwo i "cebulactwo" ale o robienie z ludzi frajerow a hipsterzy to frajerzy, ktorzy mysla, ze sa tacy oryginalni i nonkonformistyczni a sami powielaja mody i trendy. Zenada. PS: na targach np bizuterii i mineralow bilet wstepu ma sens bo sa niezle kolekcje, ktore maja walory edykacyjne i niekoniecznie cos trzeba kupowac zeby cos pozytecznego stamtad wyniesc. Tutaj sprzedaja piwo a raczej piwopodobne szczyny tyle, ze z etykietka "kraftowe" i jeszcze chca wjazdu i nie ma znaczenia ile on wynosi. Kiedys bylo Swieto Piwa na terenie browaru Perla ale tam byly atrakcje kulturalne (pamietam zespol Omega), degustacje, pokazy gotowania etc a z tego co pamietam biletow wstepu nie bylo. No coz jak jelen to go w rogi, wasz wybor;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...