Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani Pawłowska chyba liczy na jakąś intratną ciepłą posadkę w spółce skarbu państwa a w najgorszym przypadku to jakiś stołek ministerialny bo z lewicą tego w życiu nie zdobędzie Ps Teraz czekam na to jak będzie ona najeżdżać na byłe już koleżanki i kolegów oraz resztę opozycji żeby przypodobać się prezesowi A przecież od tego będzie zależała jej dalsza kariera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....pewna kobieta jest zdecydowanie mniej rozgarnięta od owej Pawłowskiej, a również robi karierę dzięki SLD. Zresztą obie używają zwrotu "trzeba rozmawiać"! Spokojnie poczekajmy na rozwój sytuacji. Jeśli w tych strukturach znajduje swoje miejsce perukarz Suski, czeladnik piekarski Fogiel itp. "geniusze" to i dla niej także jakiś kawałek tortu zaserwują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawiłem krzyżyk na liście Lewicy w wyborach, ale na szczęście w innym okręgu. Niestety, czuję, że Pawłowska mnie i mi podobnych cynicznie wykorzystała. Jako wyborca jestem w stanie to przełknąć. Szczególnie, że głosowałem na kolegę z Ruchu Miejskiego z list Lewicy, który nie dostał się, a mój głos posłuży osobom wyżej na liście. Ci, którzy są teraz w większym ambarasie to młodzi ludzie czy to z Lewicy, SLD czy Przedwiośnia, którzy swoją charytatywną pracą, roznoszeniem ulotek, organizacją spotkań, słaniem listów i pisaniem komentarzy pracowali (a nawet i obecnie) pracują na sukces tej baby. Nie wiem, czy władze Nowej Lewicy, czy nawet Biedroń sa w stanie zauważyć dziesiątki tych młodych, których wiarę i pracę skonsumowała Pawłowska. Czy Zandberg będzie w stanie nie tylko ich zrozumieć, ale im jakoś pomóc? Wskazać drogę? Bo na inicjatywę Biedronia nie wiem czy jest sens czekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu tak cicho o wyborczej klęsce w Holandii partii komisarza Timmermansa -socjalistów ? Tak ładnie pluł na Polske i co.... zamilkł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz będzie lizać dupę prezesowi z głęboką nadzieją że Jarosław zrewanzuje się ciepłym stołkiem a jak się babina dobrze postara w najeżdzaniu na opozycję to i całą ministerkę z niej zrobi a nie tylko wice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...