Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nieporządek publiczny pod IV komisariatem

Utworzony przez Gommo, 22 listopada 2008 r. o 21:08 Powrót do artykułu
To samo dzieje sie na uliczkach osiedla Piastowskiego. Szczególnie przed ul. Chrobrego 8. Z uliczek osiedlowych, gdzie jest zakaz parkowania urządzany jest parking. A co policja na to? No właśnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na drogach osiedlowych to mi policja może....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na drogach osiedlowych to mi policja może....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gość" ma rację: na uliczkach osiedlowych, albo wewnętrznych, ani Policja, ani Straż Miejska nie ma podstaw prawnych o działania w zakresie ruchu drog. A piszążcy ten artykuł niech się douczy, zanim coś nabazgrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak z ciekawosci pytam: czy mam rozumiec, ze ani policja, ani straz miejska na osiedlowkach nic zrobic nie moze w sprawie ruchu drogowego - nawet gdy jest wzywana na interwencje???? Prawde mowiac nie do konca chce mi sie w to wierzyc .... A co do artykulu ... to prawde mowiac dla mnie jest tendencyjny. Chcial Autor pokazac, ze nic Policja i Straz Miejska nie zrobily - i pokazal, choc biorac pod uwage "wage" problemu to sie osmieszyl. Biorac pod uwage wyjasnienia Strazy Miejskiej (o bezdomnych) powinien sobie dac spokoj z artykulem. Wierze, ze mogli miec cos wazniejszego do robienia niz przestawianie zle zaparkowanego samochodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NORMA ((((( Ja zgłaszałem kilka takich spraw, nigdy nikt nie przyjechał. Czy to straż czy policja,wszyscy mają to w d... Przykre. W tym kraju robi się tylko medialne akcje "znicz" itp a na co dzień olewa się ludzi. Piotr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na drogach osiedlowych to mi policja może....
Ruch kołowy na wewnętrznych uliczkach osiedlowych powinny regulować przepisy ustalone przez samych właścicieli terenu, a więc zarządy spółdzielni czy wspólnot reprezentujących interesy mieszkańców. Są jednak przepisy ogólnie obowiązujące, odnoszące się do każdego administratora budynku, precyzujące warunki, w jakich dozwolony jest postój i parkowanie przy samych budynkach. I tu policja i strażnicy powinni działać,ale są na to zbyt leniwi wg mnie. I nie działają na mnie argumenty,że nie mają wolnych ludzi. Niech zatrudnią więcej. Jak miałem kolizję ze studzienką i czekałem 2 lata temu na mrozie (razem z żoną w 5mc ciąży) na strażników by spisali protokół, to tez słyszałem,że nie ma tylu strażników. Żenada. Można robić co się chce. 10% szans na ukaranie w tym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie działają na mnie argumenty,że nie mają wolnych ludzi. Niech zatrudnią więcej. Z ta sugestią to trzeba wystąpić do rządu a nie do Policjantów lub Strazników Miejskich zeby dali wiecej pieniedzy na nowe etaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze jeden dowód na to, że w dzienniku zaczeto zatrudniać piszących "na ilość" a nie na "jakość". Kretyni nawet do przepisów nie sięgną ale jacy w "piórze" otrzaskani. Za porządek na drogach osiedlowych odpowiadają władze osiedla i do niej z tym tekstem dordzy prawie-dziennikarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ucieszylo mnie,ze artyluly nie sa traktowane jako prawda objawiona. Panowie i Panie zatrudnieni w DW zrozumcie wreszcie , ze podana przez Was informacja jest nodbierana przez niektorych czytenikow doslownie poprzez utzsamianie ,a nie przez dystans. Prosze o szacunek dla czytelnika nie traktujcie ludzi jak niedouczonych glabow. Nie robcie z dobrej gazety szmatlawca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIesamowity tytuł nadano temu artykułowi. Przedstawiam propozycje następnych. Wyznaczyć do opisywania całłe LSMy i wszytskie problemy wiązać z nowym KOmisariatem czwartym. Tak będzie poczytniej i ciekawiej. Proponuje np taki tytuł. "Rozmokniety śnieg wokól Komisariatu IV", "Halas na skrzyżowaniu koło KOmisariatu", " Dzura na ulicy tuż koło KOmisariatu", "Śmierdzące zsypy w blokach wokól nowego Komisariatu". "SKandal. Szczur na ulicy w bezposredniej bliskości Komisariatu" "Zamknięty sklep koło KOmisariatu", "Kierowca MPK zatrezasnął drzwi kobiecie z dzieckiem na przystanku koło KOmisariatu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zerro napisał:
NIesamowity tytuł nadano temu artykułowi. Przedstawiam propozycje następnych. Wyznaczyć do opisywania całłe LSMy i wszytskie problemy wiązać z nowym KOmisariatem czwartym. Tak będzie poczytniej i ciekawiej. Proponuje np taki tytuł. "Rozmokniety śnieg wokól Komisariatu IV", "Halas na skrzyżowaniu koło KOmisariatu", " Dzura na ulicy tuż koło KOmisariatu", "Śmierdzące zsypy w blokach wokól nowego Komisariatu". "SKandal. Szczur na ulicy w bezposredniej bliskości Komisariatu" "Zamknięty sklep koło KOmisariatu", "Kierowca MPK zatrezasnął drzwi kobiecie z dzieckiem na przystanku koło KOmisariatu"
wcale bym się nie zdziwił jakby któryś wykorzystali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Montico napisał:
Ruch kołowy na wewnętrznych uliczkach osiedlowych powinny regulować przepisy ustalone przez samych właścicieli terenu, a więc zarządy spółdzielni czy wspólnot reprezentujących interesy mieszkańców. Są jednak przepisy ogólnie obowiązujące, odnoszące się do każdego administratora budynku, precyzujące warunki, w jakich dozwolony jest postój i parkowanie przy samych budynkach. I tu policja i strażnicy powinni działać,ale są na to zbyt leniwi wg mnie. I nie działają na mnie argumenty,że nie mają wolnych ludzi. Niech zatrudnią więcej. Jak miałem kolizję ze studzienką i czekałem 2 lata temu na mrozie (razem z żoną w 5mc ciąży) na strażników by spisali protokół, to tez słyszałem,że nie ma tylu strażników. Żenada. Można robić co się chce. 10% szans na ukaranie w tym mieście.
Zgadzam się z tobą, ale chyba to bardziej będzie dotyczyć straż pożarną nie policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu, ryzykując zamoczenie i zabłocenie butów, przechodzę po kawałku natury i sprawdzam numer rejestracyjny auta. Hi Hi pamiętaj sieroto że tablice rejestracyjne znajdują się z przodu i tyłu pojazdu.Widać że auto stało na asfalcie, następnym razem idąc po drodze parkingu zaoszczędzisz i paste do butów i czas. pozdrowienia NIEPEDAŁ >>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
położony niedawno wraz z nowym komisariatem. Nikt komisariatu ne kładzie tylko stawa budynek przeznaczony na komisariat a kostke albo płytki się układa.Położyć to sie możesz z Hi Hi ......................... kończe temat bo jesteś żałosny. pozdro NIEPEDAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...