Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W zasadzie trudno cokolwiek komentować!Jak wygladają relacje prawnik-aplikantka w ponad 30% każdy wie....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelski Sąd jakiego nie znacie ---wpiszcie w przeglądarkę i przestaniecie się dziwić .Pozdrawiam ciekawej lektury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny seks tylko nie dla dziewczyny - ciekawe czy ktoś się za radcę prawnego weźmie, skoro go nawet nie aresztowali? Znając polski wymiar sprawiedliwości, który broni nie ofiar przestępstw, a podejrzanych - to i tutaj zapewne uda się wywinąć podejrzanemu. Ojciec, który był na miejscu zdarzenia po śmierci córki widział poprzewracane sprzęty, krew.... ofiara się broniła. Pytanie czy policja zbadała ofiarę, czy sekcję zwłok przeprowadzą uczciwie i po ilu latach męki rodziny zapadnie wyrok i czy będzie on wydany uczciwie. Jak do tej pory nauczyłem się jednego: Sprawiedliwości należy szukać w słowniku pod literą "S". To Polska właśnie. Znam sprawy postępowania z autopsji - kiedy już zapadł wyrok, nikt nie może wyrwać kasy od dłużnika- bo to kuzyn wicemarszałka - prokuratura nie wzywa podejrzanych osób na przesłuchanie,ignoruje dokumenty z urzędów które potwierdzają przestępstwo i umarza postępowanie, sąd cofa, a prokuratura umarza, sąd cofa, prokuratura umarza - zabawa w kotka i myszkę. Czasami aż chce się powiedzieć jak w dowcipie o domu publicznym, który nie miał klientów - "tu nie łóżka trzeba zmienić tylko panienki". Co zmiana władzy to zmiana stołków - tylko te same osoby rotują w ramach resortu. Bez reformy wydziału sprawiedliwości i przeniesienia zasiedziałych "kolegów z układami", z którymi wszystko da się załatwić nic się nie zmieni. "Polska to dziki kraj" jak mawia klasyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porównajcie sprawę szefa MFW i tego prawnika , szef siedzi a prawnik bryka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec dziewczyny który był na miejscu zbrodni informuje ,że w mieszkaniu było pełno krwi i to nie tylko wokół łóżka ale i w pobliżu drzwi wyjściowych. To za co ją sprawca "dusił" ? -za wyrwane płuca ? Przy uduszeniach jeżeli już pojawi się krew to z nosa i kącika ust -i to w bardzo znikomych ilościach ?. Ten świat sięgnął dna i o pomstę do nieba się prosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
W zasadzie trudno cokolwiek komentować!Jak wygladają relacje prawnik-aplikantka w ponad 30% każdy wie....!!!
Uważasz,że to upoważnia kogoś do zamordowania innej osoby ? To fakt,tych dwoje zapewne nie było wychowane na wartościach Dekalogu ,tylko Lwa Starowicza i Magdaleny Środy.Z tym że nawet w takim przypadku takie coś nie może uchodzić bezkarnie. Jaką wartość w obliczu tych faktów ma Konstytucja ,która ponoć każdemu gwarantuje sprawiedliwy osąd. Z aktu miłości dwojga ludzi tylko w jednym przypadku pojawia się krew a mianowicie przy narodzinach "owocu" tej miłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/slepa-sprawiedliwosc - zobaczymy czy przeprowadzą adekwatne do sławy postępowanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
justice napisał:
Fajny seks tylko nie dla dziewczyny - ciekawe czy ktoś się za radcę prawnego weźmie, skoro go nawet nie aresztowali? Znając polski wymiar sprawiedliwości, który broni nie ofiar przestępstw, a podejrzanych - to i tutaj zapewne uda się wywinąć podejrzanemu. Ojciec, który był na miejscu zdarzenia po śmierci córki widział poprzewracane sprzęty, krew.... ofiara się broniła. Pytanie czy policja zbadała ofiarę, czy sekcję zwłok przeprowadzą uczciwie i po ilu latach męki rodziny zapadnie wyrok i czy będzie on wydany uczciwie. Jak do tej pory nauczyłem się jednego: Sprawiedliwości należy szukać w słowniku pod literą "S". To Polska właśnie. Znam sprawy postępowania z autopsji - kiedy już zapadł wyrok, nikt nie może wyrwać kasy od dłużnika- bo to kuzyn wicemarszałka - prokuratura nie wzywa podejrzanych osób na przesłuchanie,ignoruje dokumenty z urzędów które potwierdzają przestępstwo i umarza postępowanie, sąd cofa, a prokuratura umarza, sąd cofa, prokuratura umarza - zabawa w kotka i myszkę. Czasami aż chce się powiedzieć jak w dowcipie o domu publicznym, który nie miał klientów - "tu nie łóżka trzeba zmienić tylko panienki". Co zmiana władzy to zmiana stołków - tylko te same osoby rotują w ramach resortu. Bez reformy wydziału sprawiedliwości i przeniesienia zasiedziałych "kolegów z układami", z którymi wszystko da się załatwić nic się nie zmieni. "Polska to dziki kraj" jak mawia klasyk
Pozwalasz sobie na komentowanie wydarzenia, o którym słyszałeś od kogoś tam...a wiec plotki!!! Proces jest niejawny i stad tez moje twierdzenie, ze po prostu "fakty" wyssałeś z przysłowiowego palca! Ludzie maja rożne upodobania seksualne i preferencje seksualne. Nie nam wiec jest oceniać ich wartość. Nie wszyscy tez ograniczają się do seksualnej edukacji Radia Maryja. Wciąż szukamy nowych doznań, przeżyć i doświadczeń. Jestem osobnikiem wiekowym, co wcale nie znaczy, ze gdy sam debiutowałem w latach siedemdziesiątych,¨ to uciekałem od seksu grupowego, SM itd. Zresztą każdy lubelski student czy studentka UMCS albo KUL eksperymentowała w tej dziedzinie życia z wielkim zaangażowaniem i pasja! Wcale wiec nie jestem zaskoczony, iż wypadek mógł być przyczyna zgonu tej nieszczęśnicy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek "Kajo"W. napisał:
Pozwalasz sobie na komentowanie wydarzenia, o którym słyszałeś od kogoś tam...a wiec plotki!!! Proces jest niejawny i stad tez moje twierdzenie, ze po prostu "fakty" wyssałeś z przysłowiowego palca! Ludzie maja rożne upodobania seksualne i preferencje seksualne. Nie nam wiec jest oceniać ich wartość. Nie wszyscy tez ograniczają się do seksualnej edukacji Radia Maryja. Wciąż szukamy nowych doznań, przeżyć i doświadczeń. Jestem osobnikiem wiekowym, co wcale nie znaczy, ze gdy sam debiutowałem w latach siedemdziesiątych,¨ to uciekałem od seksu grupowego, SM itd. Zresztą każdy lubelski student czy studentka UMCS albo KUL eksperymentowała w tej dziedzinie życia z wielkim zaangażowaniem i pasja! Wcale wiec nie jestem zaskoczony, iż wypadek mógł być przyczyna zgonu tej nieszczęśnicy!!!!
Sorry facet ale jeśli uważasz, że pobicie, zmasakrowanie twarzy (liczne ślady krwi w mieszkaniu) i duszenie podczas seksu jest normalne i "ofiara" może to lubić to najwyższa pora zacząć leczyć się... Tym bardziej, iż podobno ofiara uciekała do drzwi wyjściowych (ślady krwi). Wg faktów ojca ofiary, to co zastał w mieszkaniu raczej wskazywało, że ofiara próbowała się bronić i uciekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek "Kajo"W. napisał:
Pozwalasz sobie na komentowanie wydarzenia, o którym słyszałeś od kogoś tam...a wiec plotki!!! Proces jest niejawny i stad tez moje twierdzenie, ze po prostu "fakty" wyssałeś z przysłowiowego palca! Ludzie maja rożne upodobania seksualne i preferencje seksualne. Nie nam wiec jest oceniać ich wartość. Nie wszyscy tez ograniczają się do seksualnej edukacji Radia Maryja. Wciąż szukamy nowych doznań, przeżyć i doświadczeń. Jestem osobnikiem wiekowym, co wcale nie znaczy, ze gdy sam debiutowałem w latach siedemdziesiątych,¨ to uciekałem od seksu grupowego, SM itd. Zresztą każdy lubelski student czy studentka UMCS albo KUL eksperymentowała w tej dziedzinie życia z wielkim zaangażowaniem i pasja! Wcale wiec nie jestem zaskoczony, iż wypadek mógł być przyczyna zgonu tej nieszczęśnicy!!!!
Sorry facet ale to ty chyba słuchałeś edukacji RM -ojca Tadzia, nie dziwi, że ktoś po lampce wsiada za kółko, to może i nie dziwi, że masakruje się partnera. Gazety pisały o tym od wczoraj więć informacje zawarte w poście, który komentowałeś są oparte na informacjach z prasy, nie plotkach. Lecz się chłopie jak nie widzisz różnicy między eksperymentani w Treblince, a pierwszym przeszczepem szpiku, zazwyczaj w pierwszym przypadku dawca nie przeżywał i zabieg był bez znieczulenia. Między doznaniami a zezwierzęceniem. Wątpię czy każdy student tak eksperymentował - zresztą studia teraz to niestety w większości przypadków przechowalnia baranów przed wejściem na rynek pracy, żeby statystyk nie zawyżać. Pewnie te dane o sudentkach przytaczasz z autopsji - czy cytujesz plotki. Z poważnych rzeczy jaj nie należy robić, no chyba że ktoś ma wykształcenie wyższe i nie ma podstawowego - to może pewnej subtelnej granicy nie zauważyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek "Kajo"W. napisał:
Jestem osobnikiem wiekowym, co wcale nie znaczy, ze gdy sam debiutowałem w latach siedemdziesiątych,¨ to uciekałem od seksu grupowego, SM itd. Zresztą każdy lubelski student czy studentka UMCS albo KUL eksperymentowała w tej dziedzinie życia z wielkim zaangażowaniem i pasją ! Wcale wiec nie jestem zaskoczony, iż wypadek mógł być przyczyna zgonu tej nieszczęśnicy !!!
No i co staruszku ? Robisz po 40 latach od debiutu swoje bunga-bunga dalej ? Przeczytaj co uważasz za "normalne" : "Nie przyznał się. Utrzymuje, że śmierć Marty była nieszczęśliwym wypadkiem w czasie seksu. Po prostu ścisnął ją zbyt mocno za szyję. Poprzesuwane meble, wywrócony fotel, doniczka na podłodze. Kanapa była dziwnie rozłożona i połamana. I wszędzie krew. Na podłodze, kanapie, w umywalce – opowiada Jerzy Krupowicz. – Podejrzewam, że Marta uciekała przed nim, bo krew była też przy drzwiach. Twarz miała zmasakrowaną. Decyzją Sądu Apelacyjnego w Lublinie, który uchylił areszt, zaskoczeni byli Prokurator i pełnomocnik państwa Krupowiczów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110514/MAGAZYN/854362462
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie swój swojemu krzywdy zrobić nie da to coś jak w sprawie śp. Olewnika wiadomo że został zabity tylko winnych nie ma nadal i nie wiadomo dlaczego tak można pogmatwać jeśli są stosowne układy i liczące się mocniejsze plecy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...