Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nietypowy plakat na drzwiach sklepu w Lublinie. "Żebyście biegunki dostali!"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 sierpnia 2018 r. o 07:37 Powrót do artykułu
do gazu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiej biegunki panie.. ? Raka i HIV wypadniecia odbytu a i to dopiero na początek. Drobny złodziej to gówno najbardziej szmatliwe, takie wycieruchy co to wiadomo że już nic z tego dobrego nie będzie tylko równina pochyła aż skończy na jakiejś melinie z butelka w tyłku umieszczona przez jemu podobnych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dysk sie zepsuł zeznanie się zalalo bo dach przecieka a wszystko po to by zniechęcić do skladania skarg. Policja jest leniwa im się nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden ukradł księżyc i rzadzi Polską, to po serkach może na prezydenta Lublina by się nadał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie kiedyś policjanci kilkukrotnie pytali, czy napewno chce to zgłaszać, bo to mała szkodliwość i sprawcy napewno nie znajdą... A im statystyki poleca... chodziło o wybita szybę i kradzież wideorejestratora, niestety samochod byl tescia więc zgłosić musiałem, co policji było strasznie nie na rękę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuSSek ze starżakiem Waldkiem grzmotnęli Polakom 150 MILIARDÓW z OFE !!! - i co? Nadzwyczajna kasta klepnęła, że spoko luz i mogą kraść dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEMCY i RUSKA SWOŁOCZ NIE TYLE UKRADLI NAM PODCZAS WOJNY... i oddać nie zamierzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze właściciel sklepu się nie przyznał ze sam OKRADA I OSZUKUJE klientów!!!!! i to codziennie!! bo robię w tej żabce zakupy a dokładnie robiłam. W tym sklepie ceny pod produktami nie zgadzają się z cenami przy kasie. jak zapytałam ekspedientkę dlaczego tyle kosztuje dany produkt skoro na półce jest podany inny odpowiedziała, że to jest stara cena i ta cena dotyczy innego produktu, a przecież według praw konsumenta mają mi sprzedać produkt za taka cenę która widnieje pod produktem a nie dwie półki dalej taka jak robią to w tym sklepie. dlatego nie szkoda mi ich i niech ich okradaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze niech te zdjęcia będa jeszcze większe !! do tego co miesiąc w centrum powinny stać tablice na których by sie umieszczało zdjęcia wszystkich złodziei !!! Oby jak najwięcej takich ludzi jak własciciel tego sklepu brawo dla Pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki z niego strażak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powszechnie wiadomo że w takich kradzieżach specjalizują się głównie sędziowie i adwokaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...