Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobra zmiana zawitała w komunikacji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale emeryci mają za darmo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to nie pipidowa koleś pomykal po wioskach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 minut opoznienia? To jak czesto ten numer kursuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łale kara,200zł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kierowca nie pominął żadnego przystanku" - ej serio?! Chociaż trochę racji pani ma bo niektóre odwiedził nawet po dwa razy, tak dla pewności ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popłakałam się ze śmiechu.... ale kara dla  bohatera dnia? Ludzie zamiast się pienić powinni pomóc kierowcy, widać, że jakiś nowy i pobłądził. Życzliwość nie kosztuje... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tę czujność rewolucyjną to macie po Sztandarze Ludu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie MPK, ale przewoznik Warbud, rozumiem ze Warszawka. I tak pieniazki zamiast do lubelskiej to trafia do zamiejscowej kasy!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jest żart A Wy wszystko łykacie jak pelikany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety to nie żart. Jechałem tym autobusem. Było jak jest napisane w artykule...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie MPK, ale przewoznik Warbud, rozumiem ze Warszawka. I tak pieniazki zamiast do lubelskiej to trafia do zamiejscowej kasy!???
Nie mieszajmy pojęć, MPK Lublin to jeden przewoźnik a Warbus (nie Warbud) to inny.  I owszem  część pieniędzy trafia do zamiejscowej kasy bo takie jest prawo, że w przetargu mogą startować firmy z różnych miast. I tak po Lublinie jeździł przewoźnik z Zielonej Góry, jeździ z Warszawy a jednocześnie frma z Lublina może obsługiwać komunikację w Krakowie czy Trójmieście. Np. z ZTM Gdańsk współpracował (lub nadal współpracuje) BP Tour z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dziś emeryci jada za darmo , uczniowie od dawna . Ci pracujący mają w nosie MPK i jadą swoimi samochodami bo taniej , szybciej i wygodniej. Niedługo nie będzie miał kto kupować biletów ani płacić kierowcom za pracę. Wtedy może sami pasażerowie na gape będą prowadzić te autobusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest w skrócie dzisiejsze społeczeństwo - kierowca kluczy po centrum przez pół godziny a nikt z jaśnie państwa nie raczy mu podpowiedzieć jak jechać, bierność do n-tej potęgi, aż dziwne że nikt nie nagrał filmu telefonem z tej wycieczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest w skrócie dzisiejsze społeczeństwo - kierowca kluczy po centrum przez pół godziny a nikt z jaśnie państwa nie raczy mu podpowiedzieć jak jechać, bierność do n-tej potęgi, aż dziwne że nikt nie nagrał filmu telefonem z tej wycieczki.
 A Ty myślisz że wszyscy potrafią mówić po UPAińsku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo dzisiaj 01 kwiecień.Też się dałam nabrać ale to w żart poszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest fake, byłam w tym autobusie. wysiadłam, kiedy znaleźliśmy się około hotelu Hampton by Hilton.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też byłem pasażerem tego zabawnego kursu ale tylko jeden przystanek, czyli Dworzec PKS - Wodopojna z nawrotką na 3 Mają. Tylko mnie dziwi ciąg dalszy trasy, bo na tym odcinku to zakręcenemu kierowcy pomagał wyjść z matni kierowca w bluzie ZTM, więc jak się drugi raz zakręcił tego nie jestem w stanie pojąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warbus - i wszystko jasne hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo dzisiaj 01 kwiecień.Też się dałam nabrać ale to w żart poszło.
 Chyba 1 KWIETNIA...  :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...