Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dzisiaj przed godziną 15, kierowca autobusu linii nr 40, nr boczny 2226 w kierunku Żeglarskiej, pojechał prosto w Al. Racławickie, ale zorientował się i za przystankiem nakręcił i szczęśliwie wrócił na ul. Lipową. Pozdrawiam kierowcę  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jechałem 6 W niedzielę po południu. Gdybym nie był z Lublina, też bym zabładzil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie łaska było pomóc tylko komentować i narzekać.Po drugie co z tego,źe z Ukrainy może umie coś po Polsku ale mamy takie chamskie społeczeństwo co tylko smiać się umią i narzekać.Uważam,że ta kara na kierowcę jest nie służna  tylko pasażerowie powini dostać karę za to że nie pomogły temu Panu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Primo to nie był Ukrainiec, secundo - na tym odcinku na którym jechałem usiłował go wysterować na właściwe tory inny kierowca komunikacji miejskiej, który był pasażerem feralnego kursu. Po za tym jak pasażerowie mają reagować, skoro po fakcie się orientują, że pojechał nie tam gdzie trzeba, przecież nie są w stanie wyprzedzić manewrów owego kierowcy. I np. skąd komuś miało przyjść do głowy, że drugi raz pojedzie Solidarności prosto zamiast skręcić w Wodopojną? W mojej ocenie chłopina się zestresował i nie słuchał co się do niego mówi i w związku z tym popełniał kolejne błędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu Prima Aprilis czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tę czujność rewolucyjną to macie po Sztandarze Ludu?
 Pewnie jak zwykle jakiś pisior podpierd%lił - oni maja takie ubeckie metody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...