Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niezła szopka - wielkanocny zagajnik między blokami

Utworzony przez Guest, 27 marca 2016 r. o 14:51 Powrót do artykułu
a najbardziej im żal... kolorowych jarmarków..... koszmarne, mam nadzieję, że przynajmniej dzieci mają uciechę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieżle nasrane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ulubione miejsce dzieciaków. i chyba nie mieszkańcy Paganiniego urządzają ten ogródek, a dziadziuś dla swojej chorej wnuczki. Więc może powstrzymajcie się od złośliwych komentarzy. Pozdrawiam dziadziusia i wnusię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile ludzi ukrzyżowano w ogóle do roku 337? Nie wiadomo. Istnieje tylko jeden dowód rzeczowy sprzed ponad 2000 lat w postaci stopy przebitej gwoździem, która jednak nie była przytwierdzona do krzyża, lecz do jednego z dwóch krawędziaków w kształcie litery X. Cztery mocowania w pozycji X gwarantowały wytrzymywanie bólu bez utraty przytomności. Dowiedziono, że przybijanie do krzyża nie dawałoby oczekiwanego rezultatu, ponieważ człowiek traciłby przytomność po koło 25 minutach, nie odzyskując jej, co wykluczałoby sens takiej kary śmierci. Wiara musi pozostać świętością dla pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ulubione miejsce dzieciaków. i chyba nie mieszkańcy Paganiniego urządzają ten ogródek, a dziadziuś dla swojej chorej wnuczki. Więc może powstrzymajcie się od złośliwych komentarzy. Pozdrawiam dziadziusia i wnusię.
Super sprawa, widzisz sam po wpisach jak madrych mamy krajanów. Ze wszystkiego chcą zrobić ujemną, niekorzystną ocenę. Bo najlepiej to nic nie robić, bo nic się nie opłaca, wychowywać też nie, niech to robi "róbta co chceta" a potem wyskakuje mądralina  z sensacjami stworzonymi dla masoneri z National Geographic i już podważa wszystko co jest naszą wiarą kulturą i nadzieją.  Ale ja mogę swoimi przeżyciami i doswiadczeniem opieki Miłosierdzia Bożego smiało wszystkich pocieszyć. Bóg jest i czuwa nad Polską, a modlitwą możemy wszystko otrzymać. Pieknie dziadek uczynił dla wnuczki, a gdy jego wiara będzie niezachwiana to i wnuczka bedzie zdrowa, bo Bóg wszystko może. Alelluja Bóg Zmartwywstał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden dziadziuś dla chorej wnusi! To mojego koleżki ojciec jest autorem tego ogródka. Facet owszem jest dziadkiem, ale nie ma chorej wnuczki. Robi to, bo jest na emeryturze i cierpi na nadmiar wolnego czasu. Lepiej tak jak leżeć przed TV, nieprawdaż? Pozdrawiam Pana Janusza - właściciela tego zagajnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł. Trochę koloru w szarej rzeczywistości :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to jakiś koszmar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie , na pewno każdy przechodzący obok tej "szopki" uśmiechnął się i oto chodzi.:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...