Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nightskating Lublin: Nocny przejazd przez miasto (wideo)

Utworzony przez olaf, 26 września 2013 r. o 22:38 Powrót do artykułu
Wynocha won do europy z tymi skejtami..wczoraj zydy policji i straży miejskiej w ch...i mosadu ... dziś też koguta wyly ... do roboty psiaki raz raz do budy...dajcie spać ludziom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedziemy jezdzic nadal a TY spierdalaj  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olaf ... masz coś pod kopułką nie tak... szkoda marnować słów na ciebie. Brawo Dla NSL :) Oby tak dalej. Powodzenia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic do rolkarzy i imprez nocnych, każdy chce podkreslić w mieście swoją obecność, ale dla czego tak głośno!!! Wiem, że imprezy masowe mogą zakłócać ciszę nocną, ale przeważnie odbywa się to w jednym miejscu i dotyczy głownie samych zainteresowanych. Tym razem nie mam pojecia czemu, ktoś pozwolił i ochraniał hałaśliwą grupę "jeżdżących inaczej". Jeśli skutkiem miało być zniechęcenie mieszkańców miasta do rolkarzy, to Wam się udało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypierdalaj za horyzont jak coś sie nie podoba dalej bedziem na rolkach nakurwiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...