Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest artykuł dla inteligentnych bezobjawowo, czy tzw,, krwiodawców. Wy tracicie zdrowie za friko a Stacja Krwiodawstwa zarabia na waszym zdrowiu miliony. Pomyślcie zanim znowu zaczniecie nabijać kabzę w imię szczytnych haseł dla ćwierćinteligentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja ostatnia wizyta w centrum jako honorowego krwiodawcy, jeszcze przed koronowirusem skończyła się odmową przyjęcia mojej krwi. Spytawszy co się stało, bo wcześniej oddawałem bez problemu otrzymałem informację, że tej wiedzy mi nie udzielą. Ale mogę sobie płatne badanie zrobić i będę wiedział dlaczego nie przyjmą krwi za darmo. Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zdaniem NIK, dokumentacja z audytu wewnętrznego z 2019 roku nie spełniała podstawowych wymogów." Pewnie tak samo Pan Audytor prowadzi dokumentację z audytu wewnętrznego w Szpitalu Wojewódzkim przy Kraśnickiej, Pogotowiu Ratunkowym przy Spadochroniarzy, Pogotowiu Ratunkowym w Białej Podlaskiej, Emerytalnym Biurze Wojskowym w Lublinie, no ale sam o sobie mówi, że jest tak wysokiej klasy specjalistą, że w województwie lubelskim próżno szukać takiego drugiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...