Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NIK sprawdził finanse UMCS. Jest sporo zarzutów

Utworzony przez llubellak@op.pl, 30 września 2010 r. o 08:00 Powrót do artykułu
NIE!!! Nieprawda! to podstępna sztuczka mająca na celu zdyskredytowanie tej wspaniałej uczelni wraz ze wspaniałymi władzami! jest to niemożliwe aby taka Naj Uczelnia jak UMCS z tak wybitną, niepowtarzalną, najlepszą, najbardziej szanowaną kadrą, z kuźnią własnych talentów na własnych wspaniałych wydziałach, była tak szkalowana przez ten komunistyczny, bolszewicki i masoński organ jakim jest NIK! Jestem przekonany o niewinności doborowych władz uczelnianych, którzy w razie czego będą się posiłkować ekspertyzami przygotowanymi przez wybitnych znawców tematu, na co dzień piastujących stanowiska na wydziałach ekonomii czy też prawa! przecież mając taką kadrę, takich naukowców, takich działaczy, nikt ani nic nie jest w stanie zagrozić tej wspaniałej uczelni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczęło się.A może tak kolejne kroki do KULu,który w większym stopniu dofinansowywany jest przez państwo niż UMCS? Nie bronę UMCSu,ale na KULumożnaznaleźć ciekawe sprrawy......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
NIE!!! Nieprawda! to podstępna sztuczka mająca na celu zdyskredytowanie tej wspaniałej uczelni wraz ze wspaniałymi władzami! jest to niemożliwe aby taka Naj Uczelnia jak UMCS z tak wybitną, niepowtarzalną, najlepszą, najbardziej szanowaną kadrą, z kuźnią własnych talentów na własnych wspaniałych wydziałach, była tak szkalowana przez ten komunistyczny, bolszewicki i masoński organ jakim jest NIK! Jestem przekonany o niewinności doborowych władz uczelnianych, którzy w razie czego będą się posiłkować ekspertyzami przygotowanymi przez wybitnych znawców tematu, na co dzień piastujących stanowiska na wydziałach ekonomii czy też prawa! przecież mając taką kadrę, takich naukowców, takich działaczy, nikt ani nic nie jest w stanie zagrozić tej wspaniałej uczelni
Ty chyba sobie żartujesz? Jestem absolwentką UMCS-u i owszem co do kadry nie mam zbyt wielu zarzutów, aczkolwiek też by się pare znalazło jak to na każdej uczelni. Jeżeli natomiast chodzi o administracje uczelni, o władze to sytuacja jest diametralnie odmienna !!! Korupcja, coraz to nowe afery w sprawie pieniędzy, opóźnianie wypłat i zarabianie na przetrzymywaniu pieniędzy etc .... Bilboard znajdujący się na bibliotece głównej wynajęty został firmie za grosze, zaś firma ta wynajęła go kolejnej za stokrotnie większą stawkę ... Gdzie tu sens?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UMCS i tak górą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asia!!!! Przecież pierwszy komentarz to sarkazm z ironią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczął się czas tłumaczeń i szybko się nie skończy. Należy na początek zmienić nazwę, np. Akademia Chemiczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarzuty jak na tak dużą instytucje nie są chyba poważne i chyba trochę rozdmuchane w tym artykule, na KULu znalazło by się ich zdecydowanie więcej a myślę że nawet w każdej średniej instytucji i ciekawe czemu kontrola obejmowała tylko lata 2008-2010? ja chyba domyślam się odpowiedzi na to pytanie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego C*URWA .........Marii Curie-Skłodowskiej???????????a nie Marii Skłodowskiej-Curie ?. To co niby to Francuzka Maria Curie poślubiła Polaka,Piera Skłodowskiego, Bo taki to ma sens. Nic dziwnego że taki Szechter-Michnik zżyma się,że "Mieeeliśmy z kooolegami proooblem aaaby wymieeenić khilku słaawnych Poolaków booo Chopin to Francuz a Miiickiewicz toooo Litwin"(patrz zwyczajny marzec).Szanujmy się Narodzie bo będzie z nami źle.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asia napisał:
Ty chyba sobie żartujesz? Jestem absolwentką UMCS-u i owszem co do kadry nie mam zbyt wielu zarzutów, aczkolwiek też by się pare znalazło jak to na każdej uczelni. Jeżeli natomiast chodzi o administracje uczelni, o władze to sytuacja jest diametralnie odmienna !!! Korupcja, coraz to nowe afery w sprawie pieniędzy, opóźnianie wypłat i zarabianie na przetrzymywaniu pieniędzy etc .... Bilboard znajdujący się na bibliotece głównej wynajęty został firmie za grosze, zaś firma ta wynajęła go kolejnej za stokrotnie większą stawkę ... Gdzie tu sens?
hahahhaa asia czym ty myślisz ? jajnikami ? faceci maja z ciebie pociechę skoro tak wszystko ładnie łykasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asia napisał:
Ty chyba sobie żartujesz? Jestem absolwentką UMCS-u i owszem co do kadry nie mam zbyt wielu zarzutów, aczkolwiek też by się pare znalazło jak to na każdej uczelni. Jeżeli natomiast chodzi o administracje uczelni, o władze to sytuacja jest diametralnie odmienna !!! Korupcja, coraz to nowe afery w sprawie pieniędzy, opóźnianie wypłat i zarabianie na przetrzymywaniu pieniędzy etc .... Bilboard znajdujący się na bibliotece głównej wynajęty został firmie za grosze, zaś firma ta wynajęła go kolejnej za stokrotnie większą stawkę ... Gdzie tu sens?
Jesteś absolwentką wyższej uczelni a ironii nie kumasz? LOL, czytanie tekstu ze zrozumieniem słabo opanowałaś.... Wszystko tak łykasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolesie ja nie studiowałem na UMCS-sie,ale wiele słyszłem.Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asia napisał:
Ty chyba sobie żartujesz? Jestem absolwentką UMCS-u i owszem co do kadry nie mam zbyt wielu zarzutów, aczkolwiek też by się pare znalazło jak to na każdej uczelni. Jeżeli natomiast chodzi o administracje uczelni, o władze to sytuacja jest diametralnie odmienna !!! Korupcja, coraz to nowe afery w sprawie pieniędzy, opóźnianie wypłat i zarabianie na przetrzymywaniu pieniędzy etc .... Bilboard znajdujący się na bibliotece głównej wynajęty został firmie za grosze, zaś firma ta wynajęła go kolejnej za stokrotnie większą stawkę ... Gdzie tu sens?
Asiu. To była ironia. Denerwuje mnie fakt, że co roku cała kadra dydaktyczna dajmy na to z wydziału ekonomii i prawa pomiata ludźmi, ma studentów za nic, w dziekanatach traktują ludzi jak maszynki do wyciskania pieniędzy, na każdym kroku dają do zrozumienia, że młody człowiek się nie liczy a oni sami są NAJ, NAJ, NAJ. I jeśli oni są tacy piękni, wspaniali, ładni i mądrzy, to czemu nie potrafią własnego podwórka posprzątać! sprawdza się tylko powiedzenie, że krowa która duży ryczy, mało mleka daje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
Asiu. To była ironia. Denerwuje mnie fakt, że co roku cała kadra dydaktyczna dajmy na to z wydziału ekonomii i prawa pomiata ludźmi, ma studentów za nic, w dziekanatach traktują ludzi jak maszynki do wyciskania pieniędzy, na każdym kroku dają do zrozumienia, że młody człowiek się nie liczy a oni sami są NAJ, NAJ, NAJ. I jeśli oni są tacy piękni, wspaniali, ładni i mądrzy, to czemu nie potrafią własnego podwórka posprzątać! sprawdza się tylko powiedzenie, że krowa która duży ryczy, mało mleka daje!
A oprócz frustracji masz jeszcze coś ciekawego do zaproponowania? Przeczytaj uwaznie swój post i zastanów się, co w nim zawarłeś oprócz pogardy dla tej uczelni. Nie jest ona ani gorsza ani lepsza od innych. I tyle. A że zapewne cię wyrzuciła ze studiów, albo nie przyjęła, to masz czas pisać głupstwa w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak będzie tłumaczony punkt dotyczący podpisania umowy z Impelem, naruszeniu dyscypilny finansów publicznych i jednocześnie naruszenie zamówień publicznych, i formalnie zatajenie tego przed opinią publiczną i społecznością akademicką; zapewne nad tym punktem najdłużej debatowano na ostatnim senacie Co rektor powie zwolnionym grupowo pracownikom, pierwsze podpisuje sie umowę, a później dorabia teorię i zwalnia ludzi, a tylko przy okazji kupuje Toyotę, która jest potrzebna tylko JM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...